TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:00:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC OKO IZBORA KREATINA...  (Pročitano 10076 puta)
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #41 poslato: Septembar 12, 2009, 09:52:26 pre podne »

................ i kao i obicno kupac zeli ka potrosi 1000 din.....a ono preporucuje mu se preparat od preko 4000 din
     I just love PANSPORT!!!  :-* :-* :-* :-*

zasto lupas?

Uzela si mi misao,nego rekoh bolje da ga ja ne pitam takve stvari.
A mislim zaista da krajnje korektno preporucujemo preparate ne gledajuci na te stvari sto se vise puta pokazalo da je tako...Ali svako ima svoje misljenje pa eto VOLIMO I MI TozuNS

 ;D

ja reagujem zato sto je to za mene ( i par ostalih clanova) cista uvreda, nista drugo.

Mozda pogresno dozivljavam, ali ne dozvoljavam da mi to neko kaze, pogotovo ko me ne poznaje.
ne stvarni nisam zeleo nikog da uvredim....samo sam iskren.....decko me je pitao preko pm-a sta da uzme,ja sam mu rekao BCAA......ali ako neko trazi kreain neka uzme kreatin.....a vec kasnijim citanjem i sopstvenim usavrsavanjem shvatice da ima i precih stvari od kreatina.....ali po mom misljenju taj zakljucak treba da donese sam,a ne da mu se sve servira na tacni
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #40 poslato: Septembar 12, 2009, 09:23:12 pre podne »

Interesuje me ako monohidrat vuce vodu kako onda dobijes na masi od Kre-Alcalin ?
Ne razumem se bas puno a i prvi put sam na forumu pa ne znam sta i gde da kuckam :)

Ja bi uzimao Kre-Alcalin i Gainer... da li je to dobra kombinacija i da li mogu da ocekujem neke malo bolje rezultate ?
Izvinite ako pitam gloopa pitanja ali morate me razumeti da sam pocetnik :)) Hvala !



Pošto vidim da si u drugoj temi naveo da imaš 60 kg na 185 cm visine, mislim da bi mnogo više pažnje trebalo da posvetiš ishrani nego izboru kreatina. Od suplemenata ti je dovoljno protein+dekstroza, a ako baš hoćeš kreatin, uzmi najobičniji monohidrat, npr Dymatize.
Ali pre svega, dobro iščitaj podforum Ishrana, jer sa 60 kg verujem da ti je jako loša, a bez toga od samog praha, bio on kreatin, protein, BCAA, glutamin, teško da ćeš imati neke vajde...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: Septembar 12, 2009, 08:07:31 pre podne »

................ i kao i obicno kupac zeli ka potrosi 1000 din.....a ono preporucuje mu se preparat od preko 4000 din
     I just love PANSPORT!!!  :-* :-* :-* :-*

zasto lupas?

Uzela si mi misao,nego rekoh bolje da ga ja ne pitam takve stvari.
A mislim zaista da krajnje korektno preporucujemo preparate ne gledajuci na te stvari sto se vise puta pokazalo da je tako...Ali svako ima svoje misljenje pa eto VOLIMO I MI TozuNS

 ;D

ja reagujem zato sto je to za mene ( i par ostalih clanova) cista uvreda, nista drugo.

Mozda pogresno dozivljavam, ali ne dozvoljavam da mi to neko kaze, pogotovo ko me ne poznaje.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #38 poslato: Septembar 12, 2009, 07:59:26 pre podne »

................ i kao i obicno kupac zeli ka potrosi 1000 din.....a ono preporucuje mu se preparat od preko 4000 din
     I just love PANSPORT!!!  :-* :-* :-* :-*

zasto lupas?

Uzela si mi misao,nego rekoh bolje da ga ja ne pitam takve stvari.
A mislim zaista da krajnje korektno preporucujemo preparate ne gledajuci na te stvari sto se vise puta pokazalo da je tako...Ali svako ima svoje misljenje pa eto VOLIMO I MI TozuNS
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #37 poslato: Septembar 12, 2009, 07:53:57 pre podne »

Interesuje me ako monohidrat vuce vodu kako onda dobijes na masi od Kre-Alcalin ?
Ne razumem se bas puno a i prvi put sam na forumu pa ne znam sta i gde da kuckam :)

Ja bi uzimao Kre-Alcalin i Gainer... da li je to dobra kombinacija i da li mogu da ocekujem neke malo bolje rezultate ?
Izvinite ako pitam gloopa pitanja ali morate me razumeti da sam pocetnik :)) Hvala !

procitaj temu http://forum.pansport.rs/index.php?topic=80805.0  tu sam sve objasnila na nekoliko strana... da ne bi bilo ovakvih pitanja
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #36 poslato: Septembar 12, 2009, 07:52:25 pre podne »

Mislim dac sam ti u drugoj temi objasnila kako stoje stvari,pokusaj malo da se skoncentrises na to sto ti pricamo,jer se ovako samo vrtimo u krug...

I shvati da ni jedan kreatin nije gradivna materija misica,vec su to aminokiseline,samim tim i protein koji je od njih izgradjen...Hajde iscitaj malo o svemu pa da fino razgovaramo.
U podforumu bas za pocetnike je kolegenica Monika fino objasnila svaku vrstu preparata posebno pa se malo posveti citanju da bi ti stvari bile malo jasnije.Bez ljutnje OK ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Septembar 12, 2009, 07:51:55 pre podne »

................ i kao i obicno kupac zeli ka potrosi 1000 din.....a ono preporucuje mu se preparat od preko 4000 din
     I just love PANSPORT!!!  :-* :-* :-* :-*

zasto lupas?
Sačuvana
Nikola_Selenca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #34 poslato: Septembar 12, 2009, 03:54:21 pre podne »

Interesuje me ako monohidrat vuce vodu kako onda dobijes na masi od Kre-Alcalin ?
Ne razumem se bas puno a i prvi put sam na forumu pa ne znam sta i gde da kuckam :)

Ja bi uzimao Kre-Alcalin i Gainer... da li je to dobra kombinacija i da li mogu da ocekujem neke malo bolje rezultate ?
Izvinite ako pitam gloopa pitanja ali morate me razumeti da sam pocetnik :)) Hvala !
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #33 poslato: Septembar 12, 2009, 01:35:58 pre podne »

Pa ako hoce "nebesko napredovanje"ima pod forum koji se bavi cudima i ostvarenjima sna.

Covek pita "koji kreatin mi preporucujete" mi mu odgovaramo "imas razne vrste kreatina od raznih proizvodjaca,ako neces da ti navlaci vodu uzmi Kre-Alcalin u suprotnom od DYM-a monohidrat"

Eto zar je to bilo tesko???
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #32 poslato: Septembar 11, 2009, 09:19:45 posle podne »

Pa poenta je da nece da dobije ono sto ocekuje uzimanjem kreatina.....I poenta je napredovanje....A ovde svi daju savete ne teraju nikog na silu da kupuje bilo sta....
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #31 poslato: Septembar 11, 2009, 08:38:30 posle podne »

................ i kao i obicno kupac zeli ka potrosi 1000 din.....a ono preporucuje mu se preparat od preko 4000 din
     I just love PANSPORT!!!  :-* :-* :-* :-*
Sačuvana
dassa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #30 poslato: Septembar 11, 2009, 06:35:20 posle podne »

Moji ti je savet da se oprobas sa kreatinom, pa ako nisi zadovoljan dodaj i bcaa itd...sve zavisi koliko para hoces da potrosis...koji god da uzmes ok je,svako reaguje drugacije na odredjen proizvod...i pocni sa najobicnijim monohidratom,nema potrebe za jacim stvarima...
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #29 poslato: Septembar 11, 2009, 04:18:52 posle podne »

Slazem se ...Mislim da mu je najbolje da uyme whey.....bolje i od bcaa....ako vec uzima samo jedan preparat....
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #28 poslato: Septembar 11, 2009, 04:06:13 posle podne »

Ma kakvi god da su mu ciljevi kreatin mu nece napraviti cudo nikakvo,i ne treba od njega ocekivati neke abnormalne stvari
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #27 poslato: Septembar 11, 2009, 01:43:18 posle podne »

Док EVIL ANGEL не одговори који су му циљеви, ми можемо да се фрљамо и са производима и са теоријама до сутра...  ;)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.