TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:23:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC OKO IZBORA KREATINA...  (Pročitano 10097 puta)
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #11 poslato: Septembar 10, 2009, 09:02:08 posle podne »

Pa poenta je da neiskusnim vezbacima promenim misljenje da ce od kreatina izgraditi sebe. . . A vec sam negde pisao malo o ishrani i rekao sto puta da je osnova svega ishrana! A sto se glutamina tice pije se kao preparat koji ce spreciti katabolizam pije se pre i posle treninga u tom slucaju. . . I sjajna je podrska proteinima koje unosimo posle treninga. . . Zapitajte se zasto na primer elite sadrzi glutamin. . . Jer je sjajan antikatabolizator i ima jos milion drugih benificija od njega. . . Treba ga piti uvek bez obzira na vid treninga. . .
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #10 poslato: Septembar 10, 2009, 08:42:16 posle podne »

pa u principu BCAA i GLM se nikad nece baciti.....ali 15ak grama AK sigrno nece zaustaviti katabolizam......svako jutro treba da se pojede kvalitetan obrok za dorucak....znaci cim ustanes 40 gr proteina u obroku....uh i masti su varijabilni kod svakog ponaosob...ali sustina je jak dorucak cim operes zube  ;D ;D  :) :) :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #9 poslato: Septembar 10, 2009, 08:30:30 posle podne »

Tacno, samo se neki supsi bacaju kada se ne koriste kada ustvari trebaju da se koriste i svi se prvo hvataju za dodatke ishrani, a ishrana im je blagi uzas... Ali Bojan se toliko iznalupao za ovo kratko vreme, da sam morao da odgovorim
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #8 poslato: Septembar 10, 2009, 08:27:42 posle podne »

ovaj bojan stvarno laprda  :D :D :D :D :D..... mozda covek hoce samo snagu malo da pojaca...otkud ti znas sta ce mu kreatin,ako hoce kreatin neka uzme kreatin.Nemojte odma da nabacijete protein i AK.....a to se stalno radi na ovom forumu....ako neko hoce kreatin neka uzme kreatin,ako goce glm neka uzme glm i kraj price  :) :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2009, 08:23:59 posle podne »

Ajde i ovde cu te pitati koje su beneficije glutamina osim ukoliko nisi na low carb dijeti? Nigde ja nisam napisao nista, to ti zakljucujes bezvezno jer nemas pojma kakav ja stav imam prema materiji. Posto preporucujes glutamin, objasni zasto se koristi u periodu nabacivanja mase i kada, nista vise?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2009, 08:11:03 posle podne »

To kako ti izgledas nema veze sa ovim. . . Mozes da imas takvu genetiku. . . A i moguce je da uzimas jos puno stvari pored toga. . . Uostalom ti hoces da kazes da je bolje uzimati kreatin nego glutamin ili protein. . . Po cemu to? Bez proteina je kreatin bacanje para. . . Takodje i bez glutamina ili bcaa. . .
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2009, 07:41:30 posle podne »

Bolje nemoj, sve si rekao sa onim glutaminom...  :D A pogledaj moje slike u rubrici amateri, pa nadji tu "vodu" o kojoj pricas  ;)

EDIT: Zaboravio sam da napisem da sam pre par nedelja navuko neki stomacni virus i da 10 dana nisam jeo kao covek, znaci po ceo dan plazma i cajevi, nisam ni trenirao uopste, a gram nisam pao u telesnoj i misicnoj masi, tako da toliko o tome da se posle famoznog kreatina gube misici kada se prestane sa njim...  ;)
« Poslednja izmena: Septembar 10, 2009, 07:49:30 posle podne od strane COOLic » Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2009, 07:38:13 posle podne »

Poslusaj samo ove znalce koji kazu da ces ogranicenim unosom uh da sprecis navlacenje vode! : ) Vrlo interesantno. . . Necu vise da ti dajem savete. . .
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #3 poslato: Septembar 10, 2009, 07:24:21 posle podne »

Ne slusaj ovog prethodnog jer nema covek blage veze sa zivotom sta prica... Uzmi bilo koji monohidrat nekog kvalitetnog proizvodjaca i ne bacaj pare na neke fansy oblike kreatina jer su po meni samo preplacivanje i bacanje para! Vodi racuna o unosu UH i neces navuci potkoznu vodu
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #2 poslato: Septembar 10, 2009, 07:18:41 posle podne »

Nemoj da uzimas creatin. . . To je moj savet. . . Svi ti preparati poput kreatina i no reaktora nemaju svrhe kod pocetnika! ma ni kod koga. . . Uzmi glutamin. . . I zaboravi na to da postoji preparat koji ce te ekspresno nabaciti i ojacati. . . Sve to traje dok pijes kreatin i slicno. . . Uzmi nesto cime ces napredovati konstantno i postepeno. . . Bez rizika gubljenja stecenog ako nastavis da treniras bez preparata. . . Glutamin, elite whey. . . I sl. . .
Sačuvana
EVIL ANGEL
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138


« Odgovor #1 poslato: Septembar 10, 2009, 06:57:00 posle podne »

E OVAKO ZELEO BI DA UZMEM NEKI DOBAR KREATIN NE BAS SKUP ,ALI NOVIJE GENERACIJE ,PA KOJI  JE PO VAMA DOBAR OVAKO, DA NE ZADRZAVA VODU  ITD.   CUO SM DA  NIJE LOS 
KRE-AKALYN - ULTIMATE NUTRITION...  ???
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.