TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:22:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC OKO IZBORA KREATINA...  (Pročitano 10077 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 17, 2009, 11:24:11 posle podne »

 8) 8) 8)

ma cim vidim ove pre i posle slike,odmah mi lici na neku glupost  ;D
nema sastava...neka navlakusa za brzo prodavanje preko neta,pa
koza su zajebali-zajebali su ga  :)
sto kaze monika,jedi,treniraj i uzmi neki monohidrat i nemoj da se zamaras sa
ovakvim reklamnim marketingom  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #55 poslato: Oktobar 17, 2009, 10:18:34 pre podne »

bas tako, nigde sadrzaja suplementa, samo marketing koji lici na dobro poznate tv reklamne emisije :) 

samo ti jedi kako treba , a od kreatina klasican dobar monohidrat i sve ce ici po planu, sigurna sam
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #54 poslato: Oktobar 16, 2009, 03:14:16 posle podne »

Nema supplement facts, zaobidji, vjerovatno navlakusa
Sačuvana
two more...no matter what...!
Nikola_Selenca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #53 poslato: Oktobar 16, 2009, 01:29:48 posle podne »

axa ok Sorry ljudi :) a dal i mi iko moze nesto reci o ovom preparatu http://www.gottoned.com/index.php/ref/rtof1fo760260/rtof2fo760260
Nemorate mi ovde odgovarati da ne unistavamo forum mozete mi poslati i PP :))
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 16, 2009, 08:29:32 pre podne »

brate ovo mi je jako pomoglo uzmi bilo koji monohidrat ja sam zamolio da mi neko kaze koju marku nebitan je novac... a nisam mivslio bas misicnu masu nego da mi se oblikuje telo  Bas si ljubazan do jaja !!! A i nisam gledao reklamu niti sam citao sta zvuci mocnije nego sam citao sta pise

Mislim da su svi imali najbolje namere i da niko nije imao nameru da te uvredi.
Kod mene najvise pohvalnih povratnih informacija dobijam za:
CREATINE monohidrat,CreaLean,
Creatine Hardcore,Creatine Monohydrate

Sačuvana
   
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #51 poslato: Oktobar 15, 2009, 09:05:31 posle podne »

brate ovo mi je jako pomoglo uzmi bilo koji monohidrat ja sam zamolio da mi neko kaze koju marku nebitan je novac... a nisam mivslio bas misicnu masu nego da mi se oblikuje telo  Bas si ljubazan do jaja !!! A i nisam gledao reklamu niti sam citao sta zvuci mocnije nego sam citao sta pise


Od kreatina ćeš možda malo više dobiti na snazi i izdržljivosti na treningu, možda ćeš uspeti lakše da izguraš pretposlednje i poslednje ponavljanje, možda će ti ubrzati oporavak izmeĂ°u serija, a možda nećeš ni osetiti ništa jer ima ljudi koji jednostavno na monohidrat - ne reaguju.
Ali ono što je sigurno je da ti kreatin neće oblikovati telo, niti ćeš masu (ili definiciju, svejedno) dobiti sa bilo kojim suplementom već samo sa odgovarajućom prehranom. Ranije si naveo da imaš 60 kg na 185 cm visine, a to je (ako nisi pogrešio u kucanju) baš baš malo, i ti bi stvarno mnogo morao da poradiš na ishrani jer ti je to osnova.

Evo, kreni recimo odavde: LINK
Vidi kako je dečko sastavio ishranu i pokušaj tako nešto, samo prilagodi sebi...
čitaj malo po podforumu "Ishrana" i naići ćeš na neke predloge i savete pa koriguj ishranu jer ti je, očigledno, to problem...

suplemente ćeš lako ubaciti, ali ako ne povedeš računa o ishrani, samo ćeš se razočarati i žaliti kako nijedan suplement "ne radi"...



p.s. generalno, što se izbora suplemenata tiče, uglavnom važi pravilo da se gleda da je što isplativije, tj. jeftinije, i da se generalno izbegavaju BioTech, California Fitness i sl.
ostalo su ugalvnom male razlike, i nećeš mnogo pogrešiti za šta god da se odlučiš...
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 15, 2009, 08:11:04 posle podne »

 8) 8) 8)

brate ovo mi je jako pomoglo uzmi bilo koji monohidrat ja sam zamolio da mi neko kaze koju marku nebitan je novac... a nisam mivslio bas misicnu masu nego da mi se oblikuje telo  Bas si ljubazan do jaja !!! A i nisam gledao reklamu niti sam citao sta zvuci mocnije nego sam citao sta pise

jednostavno,tvoje izjave vezane za kreatin jasno pokazuju da imas pogresnu sliku o njemu  :)
ja sam ti rekao iz najbolje namere,jer da si citao malo vise o  samome kreatinu-uopsteno,
znao bi i sam da procenis,a najlakse je meni da ti napisem proizvodjaca za kojeg mislim da
je dobar  :)
evo ,meni licno dym,mt  i labrada,ali uglavnom najvise koristim dym,jer od ova tri ima najvece pakovanje,tj,najispatljivije  :)

a mislim da nisam nigde bio neljubazan...bar ja mislim da nisam...ako si stekao takav utisak,znaj da je pogresan  :)
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2009, 08:14:05 posle podne od strane Johnny Bravo » Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #49 poslato: Oktobar 15, 2009, 07:39:15 posle podne »

brate ovo mi je jako pomoglo uzmi bilo koji monohidrat ja sam zamolio da mi neko kaze koju marku nebitan je novac... a nisam mivslio bas misicnu masu nego da mi se oblikuje telo  Bas si ljubazan do jaja !!! A i nisam gledao reklamu niti sam citao sta zvuci mocnije nego sam citao sta pise
Ti si nesto gadno pobrkao, kakvo oblikovanje tela od kreatina ???
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #48 poslato: Oktobar 15, 2009, 06:37:03 posle podne »

brate ovo mi je jako pomoglo uzmi bilo koji monohidrat ja sam zamolio da mi neko kaze koju marku nebitan je novac... a nisam mivslio bas misicnu masu nego da mi se oblikuje telo  Bas si ljubazan do jaja !!! A i nisam gledao reklamu niti sam citao sta zvuci mocnije nego sam citao sta pise tako da ne pravi se bas puno pametan ako nisi !!

easy, Johhny Bravo pokusava da ti pomogne, ne suprotno, samo je realan...

a od monohidrata evo... muscletech creatine hardcore, dymatize creatine, labrada crealean
Sačuvana
Nikola_Selenca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #47 poslato: Oktobar 15, 2009, 06:32:57 posle podne »

brate ovo mi je jako pomoglo uzmi bilo koji monohidrat ja sam zamolio da mi neko kaze koju marku nebitan je novac... a nisam mivslio bas misicnu masu nego da mi se oblikuje telo  Bas si ljubazan do jaja !!! A i nisam gledao reklamu niti sam citao sta zvuci mocnije nego sam citao sta pise
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2009, 06:37:49 posle podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 15, 2009, 05:33:56 posle podne »

 8) 8) 8)

umesto sto si citao koji kreatin ima zvucniju i mocniju reklamu ....
bolje da si to vreme utrosio citajuci zasta se koristi kreatin :)
onda bi video da se misicna masa dobija od hrane,a ne od kreatina :)
izmi obican monohidrat od bilo kog normalnog proizvodjaca  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Nikola_Selenca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #45 poslato: Oktobar 15, 2009, 05:07:34 posle podne »

Pozdrav ljudi :)

Kupio sam Kre-Alcalin ali ocigledno nema nikakvo dejstvo na mene... Pa sam odlucio da kupim neki monohidrat, da li mi moze neko reci koji je najbolji tj od kojeg se moze najbrze nabaciti misicna masa :) Mozda trazim puno al jbg :)

Gledao sam svakakve proizvode i ovaj  mi se ucinio najboljim Cell-Tech™ Hardcore..

Zamolio bi da mi vi preporucite nesto tj neki kreatin po vama najbolji...

 i da ljudi, juce sam tako isao od sajta do sajta na net i naletim na ovu stranu.. neznam tacan naziv suplementa aliiii izgleda jako zanimljiv pa me interesuje da li iko zna sta o ovome i da li zna gde to moze da se kupi (ako neko zna moze i da mi odg na PP)
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #44 poslato: Septembar 12, 2009, 07:30:11 posle podne »

sve sto ste naveli je OK......ali tako ja jednom liku trubim pola sata na chatu sta treba da koristi od suplemenata,kako da se hrani,kako da trenira......
i lik kaze kako krece na definiciju(posle 6 meseci) i onda mi kaze da mu je dorucak parce hleba sa jogurtom,a kao postao je jako iskusan i sve to.....
zato uvek potenciram da sam dolazis da svojih saznanja.....uvek  ;) ;)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #43 poslato: Septembar 12, 2009, 11:34:16 pre podne »

Ljudi ne znaju da cene to kada im neko iz licnog iskustva kaze da nesto ne valja za efekat koji oni hoce da postignu....Slazem se sa bekom....Eh da je meni bio neko pametan da me savetuje...Napredovao bih 5 puta brze...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #42 poslato: Septembar 12, 2009, 10:33:08 pre podne »

Donekle si u pravu,gde bih ja bila da sam u pocetku bavljenja sportom imala sve ovako servirano...Ali valjda smo zbog toga tu da ljude usmerimo na neki logicniji put i objasnimo na osnovu nasih iskustava,i da ne gube toliko vremana kao nkada mi...
Veruj mi da ja po nekad u radnji ostanem sa jednom musterijom i po sat vremena u objasnjavanju ako treba (kao verovatno i moje kolege),i ona ima milion pitanja i podpitanja.Ali tako mi je lakse nego da posle dodje i zali se kako nije znao,nije kupio adekvatnu suplementaciju i sl..Ja to mogu zavrsiti u dva minuta i prodati tek bilo sta,ali je cilj i da musterije budu zadovoljne pre svega...

Zato izneses mu sta moze ocekivati ovde konkretno od kreatina,a sta ne i to je nasa obaveza.A njegovo je sta ce odluciti da kupi,ali meni je savest cista ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 18 upita.