TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:30:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 237563 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #128 poslato: Septembar 12, 2012, 07:01:41 posle podne »

Sa ovom količinom miran sam narednih 3 i po - 4 meseca. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #127 poslato: Septembar 12, 2012, 06:50:09 posle podne »

cena je super... dosta njih kupuje Elite 4,5 pa deli... što izaĂ°e oko 5000 din po osobi....  super je akcija, da se ne kaže da Pansport ne izlazi u susret i po pitanju najosnovnijeg - proteina ;)

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #126 poslato: Septembar 12, 2012, 05:55:35 posle podne »

I ja sam,jer je cena,za nase uslove,povoljna! Pozdrav za vise nego ljubaznu tetkicu-operatera!!!  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #125 poslato: Septembar 12, 2012, 04:09:25 posle podne »

Ja sam se ipak odlučio da iskoristim akciju i kupio sebi Elite. :) Ne propustite ovu akcijsku cenu.
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY270-Elite-Whey-Pro.html
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #124 poslato: Septembar 12, 2012, 11:51:28 pre podne »

Da ne otvaram novu temu zanima me sta da radim sa proteinom (twinlab fuel,ukus jagode) od pre 2 godine? Skoro da nije ni koriscen,a rok trajanja ne vidim da igde pise...inace mi se ne dopada ukus,zato ga nisam ni koristila,a zao mi da ga bacim...probala sam ga opet danas,nije pokvaren ili tako nesto,isti je kao kad sam ga kupila,samo meni ukus ne prija....
ako neko hoce,dam mu za 500 din celu kutiju :D

potućiće se oko njega na forumu :) hehe...

trebalo bi da ima duži rok trajanja tj. da mu ne fali ništa ako si ga probala....   može malo da mu se promeni ukus ako dodaš šumsko voće, led.... malo mleka, kao neki milk šejk...  bar sam ja to uradila sa sličnim  proteinom koji mi se nije dopao....i bude skroz ok

ma to mi je bas cimanje,ne dopada mi se ukus i tacka ;D
probala sam ga,kao nov je,nema ni grudvice,nista,skroz ok... pa ko hoce nek posalje pp
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #123 poslato: Septembar 12, 2012, 11:22:53 pre podne »

Uskoro otvaram kutiju Sci 1oo% Casein Comlpex,ukus Belgium Chocolate,javljam utiske... ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #122 poslato: Septembar 12, 2012, 10:43:43 pre podne »

Da ne otvaram novu temu zanima me sta da radim sa proteinom (twinlab fuel,ukus jagode) od pre 2 godine? Skoro da nije ni koriscen,a rok trajanja ne vidim da igde pise...inace mi se ne dopada ukus,zato ga nisam ni koristila,a zao mi da ga bacim...probala sam ga opet danas,nije pokvaren ili tako nesto,isti je kao kad sam ga kupila,samo meni ukus ne prija....
ako neko hoce,dam mu za 500 din celu kutiju :D

potućiće se oko njega na forumu :) hehe...

trebalo bi da ima duži rok trajanja tj. da mu ne fali ništa ako si ga probala....   može malo da mu se promeni ukus ako dodaš šumsko voće, led.... malo mleka, kao neki milk šejk...  bar sam ja to uradila sa sličnim  proteinom koji mi se nije dopao....i bude skroz ok
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #121 poslato: Septembar 11, 2012, 09:43:43 posle podne »

Me too! ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #120 poslato: Septembar 11, 2012, 09:03:02 posle podne »

Bacila si me u razmišljanje. ;D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #119 poslato: Septembar 11, 2012, 06:05:13 posle podne »

Da ne otvaram novu temu zanima me sta da radim sa proteinom (twinlab fuel,ukus jagode) od pre 2 godine? Skoro da nije ni koriscen,a rok trajanja ne vidim da igde pise...inace mi se ne dopada ukus,zato ga nisam ni koristila,a zao mi da ga bacim...probala sam ga opet danas,nije pokvaren ili tako nesto,isti je kao kad sam ga kupila,samo meni ukus ne prija....
ako neko hoce,dam mu za 500 din celu kutiju :D
« Poslednja izmena: Septembar 11, 2012, 06:08:41 posle podne od strane rhythm_of_life » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #118 poslato: Septembar 11, 2012, 02:07:37 posle podne »

Moguće da će ti neki whey proizodi uvek smetati. U svakom slučaju, drži se onoga što ti odgovara, a budi pažljiv sa promenama. Bilo bi super kada bi prvo mogao da kupiš kesicu tog whey(ako ima) ili barem probaš od nekog jedan dozer pre nego što se odlučiš za kupovinu cele kutije. Posebno može biti nezgodno ako kupiš veće pakovanje i shvatiš da ti ne odgovara. Scitec, recimo, ima sve te proteine i u kesicama, pa lako možeš videti da li ti odgovara proizvod ili ne.

Sećam se kada sam se ja zeznuo sa Scitec Protein Delite, pravio mi je strašne stomačne probleme i prodao sam ga upola cene.
Sačuvana
Goranche666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #117 poslato: Septembar 11, 2012, 12:30:56 posle podne »

Stvarno je odlican proizvod. Velika promena i danas vec nemam problema. Neko vreme necu onaj biotechov koristiti dok mi se stomak malo smiri i privikne pa cu posle da ispraznim to sto imam i onda samo ovaj profess. Hvala vam svima na savetima i utrosenom vremenu:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #116 poslato: Septembar 10, 2012, 01:41:07 posle podne »

Samo ti treba par dana da se razviju bakterije u stomaku za bolje varenje mlečnih proizvoda, već posle nedelju dve ne bi trebao da imaš problema.

Hvala na savetima, bicu uporan svakako!

Upravo sam se vratio iz pansporta i uzeo ovaj: http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html  ukus coko-kokos, pa cu i sa njim da pokusam. Nadam se da cu u njemu da nadjem proizvod na duze staze, jel to je neka maksimalna cena za whey koju bi mogao da finansiram na duze vreme. Iznecu utiske svakako posle odredjenog vremena. Uzeo sam i probiotic da pijem neko vreme. Bio sam se bas uplasio, sobzirom da pre nisam imao takvih problema, kao klinac sam i gejnere koristio, i sirok dijapazon ostalih suplemenata i nisam imao nikakvih problema.

Scitec professional je odličan protein, jako popularan zbog ukusa, i jedan od mojih omiljenih. Ima i digestivne enzime tako da ne bi trebalo da ti smeta za stomak.
Što se tiče tvojih problema možda bi bilo dobro da zapisuješ šta jedeš u toku dana i da pratiš kad se javljaju problemi...
Sačuvana
Goranche666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #115 poslato: Septembar 10, 2012, 09:34:32 pre podne »

Samo ti treba par dana da se razviju bakterije u stomaku za bolje varenje mlečnih proizvoda, već posle nedelju dve ne bi trebao da imaš problema.

Hvala na savetima, bicu uporan svakako!

Upravo sam se vratio iz pansporta i uzeo ovaj: http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html  ukus coko-kokos, pa cu i sa njim da pokusam. Nadam se da cu u njemu da nadjem proizvod na duze staze, jel to je neka maksimalna cena za whey koju bi mogao da finansiram na duze vreme. Iznecu utiske svakako posle odredjenog vremena. Uzeo sam i probiotic da pijem neko vreme. Bio sam se bas uplasio, sobzirom da pre nisam imao takvih problema, kao klinac sam i gejnere koristio, i sirok dijapazon ostalih suplemenata i nisam imao nikakvih problema.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #114 poslato: Septembar 10, 2012, 07:39:44 pre podne »

Samo ti treba par dana da se razviju bakterije u stomaku za bolje varenje mlečnih proizvoda, već posle nedelju dve ne bi trebao da imaš problema.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.