TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 08:37:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 219873 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Na mreži Na mreži

Poruke: 5652


« Odgovor #877 poslato: Avgust 24, 2023, 11:26:25 pre podne »

Mislim da aspartama nema u ponudi proteina Pansporta. Tako da je to odličan izbor.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27032


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #876 poslato: Avgust 24, 2023, 09:03:34 pre podne »

Jel postoji ijedan proteinski prasak bez aspartama i ksantum gume?  :(
Tesko.Ako i ne stave aspartam onda stave neki drugi zasladivac a ksantum guma se koristi kao zgusnjivac.
Sačuvana
Ivana83
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #875 poslato: Avgust 21, 2023, 11:08:10 posle podne »

Jel postoji ijedan proteinski prasak bez aspartama i ksantum gume?  :(
« Poslednja izmena: Avgust 21, 2023, 11:09:47 posle podne od strane Ivana83 » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16538


« Odgovor #874 poslato: Oktobar 08, 2019, 07:51:34 pre podne »

Nešto iz ponude pansporta :
https://www.pansport.rs/proteini/rice-protein?sku=32
https://www.pansport.rs/proteini/100-plant-protein?sku=610
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #873 poslato: Oktobar 07, 2019, 11:02:54 posle podne »

Kinoa, amarant, eventalno proso, grašak, pirinač, ako gledaš na biološku vrednost...
« Poslednja izmena: Oktobar 07, 2019, 11:34:54 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #872 poslato: Oktobar 07, 2019, 10:31:12 posle podne »

Ima li neki biljni protein osim soje ?
Sačuvana
Limunče
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #871 poslato: Jul 26, 2017, 05:54:57 pre podne »

Dakle, mlečni proizvodi i jaja su ok? Hm, pileće meso? Ovo pitam s obzirom da postoje neki varijeteti kada je u pitanju vegetarijanizam...

Ne postoje suplementi koji bi mogli da definišu mišiće i spreče "gojenje"...to pre svega zavisi od načina ishrane i treninga. Nema potrebe za zamenama obroka, kvalitetne kombinacije namirnica u obrocima imaju prvenstvo, a ne zamene obroka, dolazile one i iz ponude Pansporta!

Predlažem da otvorite svoju temu gde možemo detaljnije o načinu ishrane i treningu, koji imaju primat kada su ciljevi koje ste zacrtali u pitanju!

Hvala na odgovoru, otvoricu novu temu :) A sto se tice ishrane, vegetarijanac sam iz etickih razloga tako da meso bilo kakve vrste ne dolazi u obzir pa sam zbog toga mislila da bih mozda mogla da unosim neki protein. Plan ishrane mi je napravio nutricionista, nisam na svoju ruku drzala neku od "cudesnih" dijeta :) A Ultra shake sam pila povremeno, nekada jednom nedeljno, nekada dva puta. A nisam se lepo ni izrazila, mislila sam na povecanje procenta misicne mase u organizmu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16538


« Odgovor #870 poslato: Jul 25, 2017, 10:56:06 posle podne »

I ja bih predložio da otvoriš svoju temu i da tamo napišeš kako ti izgledaju treninzi i trenutna ishrana.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #869 poslato: Jul 25, 2017, 09:59:04 posle podne »

Dakle, mlečni proizvodi i jaja su ok? Hm, pileće meso? Ovo pitam s obzirom da postoje neki varijeteti kada je u pitanju vegetarijanizam...

Ne postoje suplementi koji bi mogli da definišu mišiće i spreče "gojenje"...to pre svega zavisi od načina ishrane i treninga. Nema potrebe za zamenama obroka, kvalitetne kombinacije namirnica u obrocima imaju prvenstvo, a ne zamene obroka, dolazile one i iz ponude Pansporta!

Predlažem da otvorite svoju temu gde možemo detaljnije o načinu ishrane i treningu, koji imaju primat kada su ciljevi koje ste zacrtali u pitanju!
« Poslednja izmena: Jul 25, 2017, 10:29:45 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Limunče
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #868 poslato: Jul 25, 2017, 06:19:42 posle podne »

Cao :) U prethidna 4 meseca sam skinula 20 kg redukovanom ishranom, treniram u teretani uglavnom 3-4 puta nedeljno, vegetarijanac sam. Na visinu 157 cm imam 50 kg I jos uvek mali visak oko stomaka. Zanima me sta bih mogla da koristim od suplemenata a koji bi mi pomogli da lepo definisem misice a sa druge strane da se ne ugojim. Jedino sto sam do sada povremeno koristila je Ultra loss shake kao zamenu za veceru. Hvala unapred na odgovoru  :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #867 poslato: Novembar 02, 2016, 12:49:37 posle podne »

Zdravo :D
Trenirao sam do skoro u teretani medjutim dobio sam neke tegove i sipku za zgibove i sad vise treniram kod kuce.
Radim zgibove sklekove,trudim se da sa tegovima koje imam ispostuje i trening za ramena i za ruke.
Zanima me da li se isplati upotreba proteina u kucnim uslovima da tako kazem ?
I koji bi ste preporucili...
Pozdrav :)

Ja bih preporučio da se vratiš u teretanu...smatram da dostupno opterećenje, tj. rekviziti nisu dovoljni za željenu stimulaciju muskulature( kao i željenu stimulaciju svih mišićnih partija) u kućnim uslovima...

Sredi ishranu, upoznaj se sa osnovnim smernicama - pravilan odabir namirnica, njihova nutritivna vrednost, zdrav način pripreme hrane, principi za sastvaljanje obroka...a napredovaćeš sa ili bez proteinskog suplementa...dakle, obezbedi unos proteina dominantno kroz kvalitetnu ishranu, ali tu su bitni i "dobri odnosi" sa ugljenim hidratima i mastima...kao i vreme - meseci , godine provedene u ovoj priči - redovnog treninga i kvalitetne ishrane...

Dakle, dobar plan treninga i sreĂ°ena ishrana su mnogo bitniji od odabira proteina...ali ako se već bira, i mora da se bira, slažem se sa Zoltanom...
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2016, 01:00:28 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12766


Never give up!

« Odgovor #866 poslato: Novembar 02, 2016, 10:23:10 pre podne »

Zdravo :D
Trenirao sam do skoro u teretani medjutim dobio sam neke tegove i sipku za zgibove i sad vise treniram kod kuce.
Radim zgibove sklekove,trudim se da sa tegovima koje imam ispostuje i trening za ramena i za ruke.
Zanima me da li se isplati upotreba proteina u kucnim uslovima da tako kazem ?
I koji bi ste preporucili...
Pozdrav :)

Uvek je protein dobrodosao kada su treninzi u pitanju.
To sto vezbas kuci nikako ne znaci da tebi suplementacija nije potrebna a pogotovu ako su treninzi jaki i ozbiljni.
Preporucujem ti whey protein moze recimo iz serije Sciteca i to professional jer zaista su odlicni.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12766


Never give up!

« Odgovor #865 poslato: Novembar 02, 2016, 10:21:06 pre podne »

Ja obozavam oslic, ali, nisam u mogcunosti stalno da pravim veceru. U svakom slucaju hvala na odgovorima! :)

Moze se skuvati odjednom vise pa stavis u frizider i rasporedis na nekoliko dana.
Najlakse je reci nemam vremena ili mrzi me.
Razumem ja da je stvarno nekada mrsko ali ko nas pita.Zelimo dobru definiciju? E onda nema ne mogu ,jednostavno mora.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #864 poslato: Novembar 02, 2016, 12:36:55 pre podne »

Ja obozavam oslic, ali, nisam u mogcunosti stalno da pravim veceru. U svakom slucaju hvala na odgovorima! :)

Moj savet za večeru - mladi sir( do 10% mlečne masti - ella, prezident, šabačka mlekara) + jezgrasti plodovi( pečeni, neslani - kikiriki npr.)...

Ne mora ništa "da se pravi" sve je gotovo  ;)

Sačuvana
silvester
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #863 poslato: Novembar 01, 2016, 03:15:15 posle podne »

Ja obozavam oslic, ali, nisam u mogcunosti stalno da pravim veceru. U svakom slucaju hvala na odgovorima! :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 19 upita.