TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 04:53:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 219745 puta)
RockyRoud
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #862 poslato: Novembar 01, 2016, 02:47:46 posle podne »

Zdravo :D
Trenirao sam do skoro u teretani medjutim dobio sam neke tegove i sipku za zgibove i sad vise treniram kod kuce.
Radim zgibove sklekove,trudim se da sa tegovima koje imam ispostuje i trening za ramena i za ruke.
Zanima me da li se isplati upotreba proteina u kucnim uslovima da tako kazem ?
I koji bi ste preporucili...
Pozdrav :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12766


Never give up!

« Odgovor #861 poslato: Novembar 01, 2016, 09:36:16 pre podne »

Nisam napisao masu. Ne radim masu, samo definiciju, a protein bih uzimao kao zamenu za veceru. Radim serije od 12-15 ponavljanja i trcim 40min na traci.

Nista ne moze da zameni kvalitetnu veceru i to smatram greskom.
Ja na primer uzmem oslic kuvan na vodi i to mi je sada vecera kada radim definiciju.
Nema nista bolje od cistog oslica.Znam da je bljutav nekima itd...eto moze malo limuna preko toga.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #860 poslato: Novembar 01, 2016, 01:10:27 pre podne »

Bilo bi lepo da naše telo funkcioniše po principu "fokus-pokus" suplemenata, a i da možemo tako lako da licitiramo dobijenim, tj. izgubljenim kilogramima...

Mnogo je faktora u celoj priči - trening, ishrana, odmor, zdravstveno stanje( hormonski status, npr.)...suplementi su tu manje bitan faktor uspeha...tako umesto lakonskog shvatanje cele priče, preporučujem da otvoriš svoju temu gde možemo detaljno o svemu...

Ne zaboravi da je glavni limit upotrebne vrednosti suplemenata - trening i ishrana...bez istih obezvredio si upotrebu suplemenata...
Sačuvana
silvester
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #859 poslato: Novembar 01, 2016, 01:06:49 pre podne »

Nisam napisao masu. Ne radim masu, samo definiciju, a protein bih uzimao kao zamenu za veceru. Radim serije od 12-15 ponavljanja i trcim 40min na traci.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16538


« Odgovor #858 poslato: Oktobar 31, 2016, 10:15:45 posle podne »

Ne postoji trening za definiciju i masu. Napiši kako treniraš da vidimo o čemu se radi ?
Sačuvana
silvester
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #857 poslato: Oktobar 31, 2016, 05:08:19 posle podne »

Pozdrav!
Treniram 5puta nedeljno, kardio oko 45min i onda radim definiciju na tegovima. Fali mi jos 4kg da smrsam do ideale. Posto retko kada stignem da veceram, a uglavnom treniram uvece, zeleo bih da uzmem protein. Na sve ovo sto sam napisao, sta mi predlazete?
Hvala unapred! :D
Sačuvana
Gymboy007
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #856 poslato: Januar 27, 2016, 08:05:08 posle podne »

Pozdrav, jedno pitanje?zasto vise namate u ponudi amino whey hidro i kakva su vasa misljenja o tom proteinu?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #855 poslato: Januar 23, 2016, 12:34:25 posle podne »

Naportiv Power protein je i u tom slucaj dobar izbor...ali svakako da je "solo" kazein najbolji po tom pitanju...

U sustini, poenta kod Power proteina i ostalih blendova - proteinskih mesavina je dobijanje mixa vise vrsta proteina sa brzom i postepenom apsorpcijom...

Dakle, whey( izolat, hidrolizat) idealno posle treninga...izmedju obroka ili kao zamena za obrok( uz slozene hidrate i zdrave masti) idealan blend, dok je kazein idealan u vecernjim satima( pre pocinka)...mada se po potrebi kazein moze ubaciti i kao zamena obroka...
« Poslednja izmena: Januar 23, 2016, 12:39:24 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
vidim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #854 poslato: Januar 23, 2016, 12:05:31 posle podne »

Uzimam Power Protein 3x u toku dana. Kad ustanem, nakon treninga I pre spavanja. Procitao sam tekst kojim je zapoceta tema I stekao utisak da Power Protein nije bas najsrecnije resenje kao protein koji se uzima pred spavanje...
Po tekstu, jedini protein za uzimanje pred spavanje iz ponude Pansporta je Night Pro
http://www.pansport.rs/Proteini/Proteini-iz-drugih-izvora/SN676-Pro-Long.html

ako moze razjasnjenje u vezi teksta I pomenutih proizvoda.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #853 poslato: Oktobar 29, 2015, 02:09:37 posle podne »

Što veće pakovanje uzmeš, jeftinije te izaĂ°e 1 merica.
Sačuvana
Benchman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #852 poslato: Oktobar 29, 2015, 01:47:17 posle podne »

Planiram da uzmem od 2.27 kg protein mislim da se isplati najvise :) i po ceni i svemu :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16538


« Odgovor #851 poslato: Oktobar 29, 2015, 12:29:13 posle podne »

Ovo je  dobra kombinacija ali nisam siguran koliko je tebi trenutno potrebna.
Koliko dugo treniraš, kako ti izgledaju treninzi, koliko godina imaš, kako se hraniš...Otvori temu na forumu i daj nam malo više podataka o sebi :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #850 poslato: Oktobar 29, 2015, 08:38:56 pre podne »

Da, i plus je u prednosti u odnosu na ostale životinje to što su joj jestiva jaja, a meso svakako sve daju. ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #849 poslato: Oktobar 29, 2015, 08:01:02 pre podne »

Pa, eto, najkraće rečeno (pošto je ovo tema o izboru proteina, pa da ne idemo previše van teme), protein će ti pomoći da lakše uneseš dnevnu količinu proteina, kreatin će ti omogućiti nešto jače treninge i brzi porast telesne težine (najviše na račun efekta zadržavanja vode), a glutamin će ti dati bolji oporavak, možda manje upale...

Sve u svemu, sasvim dobra kombinacija. Nema greške sa izborom glutamina, tako da odaberi ono što je tebi prihvatljivo po ceni. Imaj u vidu da su, kao i kod drugih grupa suplemenata, veća pakovanja uvek i isplativija.
Sačuvana
Benchman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #848 poslato: Oktobar 29, 2015, 02:02:06 pre podne »

Uzeo bih twinlab whey protein, kreatin monohidrat mikronajzed, a glutamin jos uvek ne znam koji. Naravno da planiram i da ishranu sto bolje korigujem, sto se tice treninga radim sa veoma solidnim tezinama jake treninge treniram vec godinama unazad sa nekim sitnim pauzama ali nikada nisam koristio nikakav suplement i nov sam u ovome svemu zeleo bih da vidim kakve rezultate ce mi pruziti.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.