TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 12:45:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 237492 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #608 poslato: Novembar 29, 2013, 07:22:08 posle podne »

I mene si nasmejao pitanjem.  ;)
Ako bi da se definises,treba da budes u kal. suficitu dok ne skines salo,visok unos proteina,unos uh. negde oko 2oo gr...nije to bas tako lako dati smernice tacno do detalja. Whey ti nece promeniti mnogo toga,za 3-4 k  mozes da kupis pakovanje od 9oo grama,da imas jednom dnevno za pwm. Ali ljudi koji su novi u BB uglavnom misle da whey a pogotovo aminokiseline definisu ljude. To je mit. Nebuloza.
Bilo bi dobro da napises kada,i koliko cega jedes,i kada i koliko treniras. To je onima koji ti mogu dati savet najbitnije.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #607 poslato: Novembar 29, 2013, 06:00:35 posle podne »

Najidealniji protein bogat proteinima ? Koji bih bio najbolji ? :)

Ti sa jednom kesom oces plocice da dobijes, slabije to sine, ulozi te 3 crvene u 10 kg ribe brze ces doci do tog cilja ;)
Sačuvana
Sasa Kazandzic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #606 poslato: Novembar 29, 2013, 03:56:36 posle podne »

E dobar dan dragi ljudi. Ja vec 3 meseca se borim sa nabacivanjem kilaze. Imam 17 godina, visok sam 188-89, i imam 76 kg. Jos malo pa cu doci do zeljene kilaze od 78kg. To bih meni bilo dovoljno od prilike. Da ne pisem sad sve kakva mi je ishrana. Uglavnom imam 5-6 obroka dnevno. Izbegavam brzu hranu, jedem kuci, ili ponesem u skolu, pirinac, meso, voce ili povrce....

Mene sad sledece zanima. Voleo bih da krenem sa izgradnjom misica da kazemo (definicija) Posto od kad sam krenuo da treniram u pomoz gejnera dobio sam vecu ruku, grudi, noge. Ali zelim kvalitet misica, da se ocrtavaju, plocice (uglavnom su mi one najveci problem). Zelim da kupim neki protein, koj bih mi pomogo sa izgradnjom misica. Vec unapred da kazem, ne zelim da dajem 5,6,7 hiljada na protein. Meni je granica tu negde 3-4 hiljade. Ukoliko mozete da me posavetujete koj bih bio najbolji i najidealniji protein, bogat proteinima, da uzmem.

Hvala unapred!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #605 poslato: Novembar 20, 2013, 05:58:07 posle podne »

Uspeli su da podignu kvalitet, ali, što je jako bitno, i da zadrže povoljnije cene u odnosu na većinu drugih brendova kod nas.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #604 poslato: Novembar 20, 2013, 02:53:59 posle podne »

Slažem se 100%,  proteini su im odlični,  pila sam i ISO whey i Nitro Gold, kao i minerale...  

cena-kvalitet super odnos!

p.s. sad su promenili i ambalažu, zaista izgleda jako jako dobro!!
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #603 poslato: Novembar 19, 2013, 10:03:53 posle podne »

Biotech USA je,po meni,jako napredovao,tako da,iz licnog iskustva,svima mogu da preporucim Nitro Gold Pro. Ako uzimaju vece pakovanje da mozda zaobidju malo straw/banana ukus jer ce nekima biti previse ''drugaciji'',ali svi ostali vezani za cokoladu su po meni ekstra. Ovo napominjem jer se stalno polemise o ukusima. Sastav Pro Enzyja je jako dobar,proteini iz 8 izvora(negde navode i 1o ),bez soje,sa kreatinom. Hyper whey sam davno pio pa sam i zaboravio kakav mu je sastva i ukus,ali je cena bas povoljna. Moja preporuka za Pro Enzy.  ;)
x2
pio sam njihov iso whey zero,uzeo sam od druga pakovanje ono od pola kilograma,on je popio 2 merice i ije mu se svidjao ukus vanile.
Ali meni odlican ukus,sad kad popijem ovaj dymatize uzimam bio tech.
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #602 poslato: Novembar 19, 2013, 07:50:25 posle podne »

Biotech USA je,po meni,jako napredovao,tako da,iz licnog iskustva,svima mogu da preporucim Nitro Gold Pro. Ako uzimaju vece pakovanje da mozda zaobidju malo straw/banana ukus jer ce nekima biti previse ''drugaciji'',ali svi ostali vezani za cokoladu su po meni ekstra. Ovo napominjem jer se stalno polemise o ukusima. Sastav Pro Enzyja je jako dobar,proteini iz 8 izvora(negde navode i 1o ),bez soje,sa kreatinom. Hyper whey sam davno pio pa sam i zaboravio kakav mu je sastva i ukus,ali je cena bas povoljna. Moja preporuka za Pro Enzy.  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #601 poslato: Novembar 19, 2013, 06:46:26 posle podne »

pa kad smo kod finansija Hyperwhey i Nitro Gold Pro su trenutno na akciji :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #600 poslato: Novembar 19, 2013, 06:11:57 posle podne »

Probao sam i ja blend u pwm. Meni je to skroz ok. Imas drugaciji osecaj u stomaku,sto je Mo pomenula,ali ja posle 45 min. guram klopu sta god stavljao u pwm. Ja se prvenstveno vodim finansijama pri odabiru proteina.  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #599 poslato: Novembar 19, 2013, 05:28:35 posle podne »

Ja ne obraćam pažnju na to, pošto mi blend ne smeta uopšte u pwm-u. Hvatam povoljnije cene i akcije, nebitno da li bude blend ili neki brži protein. :) Najviše sam pio Labradu Pro V 60 posle treninga.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #598 poslato: Novembar 19, 2013, 03:21:26 posle podne »

znam ljude koji piju proteinski blend posle treninga...  baš, sa namerom

ja sam probala jednom, slučajno stavivši Nitro Gold pro umesto whey-a koji inače pijem samo i isključivo posle treninga, i nije mi prijalo... u smislu da je težak za varenje i više je kao zamena za obrok, par sati nema hrane... ali opet, svi smo različiti
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #597 poslato: Novembar 19, 2013, 12:02:25 posle podne »

Da
Da sa destrozom/malto
:)
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #596 poslato: Novembar 19, 2013, 10:47:00 pre podne »

Znaci moze i blend u pwm ako nemam whey trenutno?
Jel u tom slucaju ide i prost secer u kombinaciju?
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #595 poslato: Novembar 19, 2013, 10:42:22 pre podne »

Blendovi su sve češća pojava kao PWM. Svakako da su brži proteini u većem delu zastupljeni u blendovima, tako da opet ispunjavamo taj uslov - da se što pre nahrane mišići, a oni sporiji  proteini nastave da rade svoj posao i koji sat nakon treninga. :)

Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #594 poslato: Novembar 19, 2013, 10:08:40 pre podne »

Elite xt je blend,tj.mesavina sporo i brzo razlagajucih proteina.
Jedno vreme sam ga koristio kao zamenu za obrok i dobar je,po meni neka srednja klasa blendova.
A taj procenat soje je u njemu mali,cini me se da po merici ima 1 gr soje.

E sad kao sastavni deo pwm-a ne znam kako je ici sa blendom,nikad to nisam radio pa bi neko iskusniji trebao da da misljenje o toj kombinaciji...
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.