TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:17:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 224272 puta)
wolf96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #653 poslato: Februar 06, 2014, 02:05:38 pre podne »

Monohidrant cu uzeti na leto, mozda iz glupog razloga ali mnogo mi je teze kontrolisati unos UH dok idem u skolu, a znam da ne sme da se preteruje sa UH dok se koristi monohidrant.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #652 poslato: Februar 06, 2014, 01:44:10 pre podne »

Ja bih ti ipak preporučio  Elite Whey Protein i mislim da je on sad najbolji izbor zato  što je sad i  na popustu.A da uštediš tako što ćeš kupiti neki monohidrat umesto Kre alkalyna :)
Sačuvana
wolf96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #651 poslato: Februar 06, 2014, 01:06:30 pre podne »

Definitivno sam odlucio da radim masu. Kombinovacu Kre alkalyn i protein, jedino ne znam da li je bolje uzeti na pocetku Elite Whey Protein ili Elite Gourmet? Ako nema neke razlike za pocetnika Gourmet bi mi finansijski odgovarao vise :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #650 poslato: Februar 02, 2014, 10:37:48 posle podne »

To si sigurno mnogo puta pročitao na ovom forumu,to da li ćeš dobiti stomak ili ne zavisi samo od tvoje ishrane tu suplementacije ne može nešto preterano da utiče.Ona služi kao dopuna tvom načinu ishrane,ako prilagodiš ishranu za rad na definiciji onda će pomoći sagorevač a ako se jače hraniš i unosiš više kalorija gejner ili whey protein mogu da ti pomognu da dobiješ masu.Moraš prvo da odlučiš šta želiš od svog tela i da prema tom cilju središ ishranu pa tek onda da se opredeliš za neki suplement.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #649 poslato: Februar 02, 2014, 10:33:50 posle podne »

Ako ćeš ti biti zadovoljan sa tom težinom na tvojih 181 cm, onda ćemo i mi biti, tako da oko toga nećemo diskutovati. :)

Ukoliko nemaš problem sa apetitom,  tj. možeš nesmetano da unosiš potrebnu količinu hrane, onda ti preporučujem whey. Ako to nije slučaj, gejner će ti, zbog svoje kalorijske vrednosti, bolje doći.
Sačuvana
wolf96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #648 poslato: Februar 02, 2014, 10:27:21 posle podne »

L carnitin nisam uzimao, samo sam sredio ishranu  :)
Vise sam za definiciju nego za masu, ali potrebno mi je ipak par kilograma

Moze se reci da zelim da dodjem do neki 72-3kg pa onda da se posvetim definiciji, nego kao sto sam vec rekao ne zelim da dobijem stomak (a u teretani retko ko je bez stomacine :) )
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #647 poslato: Februar 02, 2014, 10:15:46 posle podne »

Da li si najpre definitivno odlučio šta želiš napraviti od svog tela? :) To te pitam jer znam da si pre par meseci pitao za L karnitin i skidanje kg, a sada opet razmišljaš o gejneru. :)

Gejner sam po sebi neće odrediti hoćeš li se više mastiti ili dobijati na mišićnoj masi, to odreĂ°uje ukupan unos kalorija. Ukoliko i previše odeš u kalorijski suficit, sa ili bez gejnera, dosta ćeš se mastiti. Isto tako, ukoliko kontrolišeš unos kalorija, nećeš nešto drastično povećati procenat masti ni sa gejnerom. Nadam se da razumeš. :) Gejner je samo lakši način da se unese dovoljno kalorija, i ništa više.
Sačuvana
wolf96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #646 poslato: Februar 02, 2014, 09:54:30 posle podne »

Treniram 3 meseca, imam skoro 18 godina, 67kg i u dilemi sam da li da uzmem protein ili mass gejner neki.
Sta mi vi preporucujete? Verovatno bi mi sad na pocetku gejner bolje dosao, ali me zanima jedna stvar: Da li ce meni od gejnera to sto dobijem ici u salo ili ce ici u misice ako treniram redovno (kao sto protein radi)? Jer pocele su malo da mi se pojavljuju plocice, ne bih to da izgubim  ;D
I koji tacno proizvod mi preporucujete?
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #645 poslato: Februar 02, 2014, 05:59:59 posle podne »

Kod mene u teretanu dolazi sa trenerom neka klinka 13-14 god. trenira plivanje(mala vec metar u ramenima ima :D), 2 treninga dnevno. Taj drugi trening u teretani izgleda bolesno kako je ona predana sportu i svaki put na kraju treninga trener vadi suplemente iz torbe sipa u sejk i ona pije.
Ja sam stigao upratiti da sipa whey sta jos nisam.
Zato smatram da suplementi nemaju nikakve veze sa starosnom dobi osobe jer onakava potrosnja kalorija se ne moze drugacije namiriti.
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #644 poslato: Januar 27, 2014, 11:15:26 pre podne »

imam jedno pitanje i potreban mi odgovor, posto sam na proteinskoj dijeti koliko mogu dnevno ili nedeljno unositi ugljene hidrate, sta smem jesti a sta piti za energiju da ne bi puko od ribe,blog mesa i belanca hvala unapred

molim te da ne postavljaš pitanja na više mesta na forumu zbog preglednosti :)  prebacila sam tvoju temu na posebnu stranicu, biće lakše tako
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=193485.msg2673906;boardseen#new
Sačuvana
jovan grban
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #643 poslato: Januar 27, 2014, 11:03:36 pre podne »

imam jedno pitanje i potreban mi odgovor, posto sam na proteinskoj dijeti koliko mogu dnevno ili nedeljno unositi ugljene hidrate, sta smem jesti a sta piti za energiju da ne bi puko od ribe,blog mesa i belanca hvala unapred
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #642 poslato: Januar 27, 2014, 09:12:03 pre podne »

Pa decko je konkretno pitao za Hyper Mass Gainer ''da li da daje i njoj malo''. I da je pitao za obican whey protein,imam isto misljenje. A Dusan se i nadovezao na to sa gejnerom i whey-om.

Pa da ali ja te pitam ko je to preporučio? Možemo se igrati retorike koliko hoćemo, ali na kraju dana ljudi ovde dolaze da im se pomogne, a ti sa svojim komentarima ne pomažeš...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #641 poslato: Januar 26, 2014, 12:07:53 posle podne »

Istina je da sam spomenuo Hyper mass a sestri dajem malo jer je bukvalno "kost i koza". Visoka je oko 160 a ima 32 kile dal je to normalno?. Doktorica joj je prepisivala razne vitamine i sirupe jer jedva jede ali joj nista ne pomaze.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #640 poslato: Januar 26, 2014, 11:43:46 pre podne »

Pa decko je konkretno pitao za Hyper Mass Gainer ''da li da daje i njoj malo''. I da je pitao za obican whey protein,imam isto misljenje. A Dusan se i nadovezao na to sa gejnerom i whey-om.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #639 poslato: Januar 26, 2014, 11:22:22 pre podne »

Ko je rekao da preporučujemo Hiper Mass devojčici od 13 godina?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.