TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:57:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 224361 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #743 poslato: Novembar 02, 2014, 07:51:51 posle podne »

To bi se moglo samo nagaĂ°ati, budući da nije precizirana količina ni za jednu vrstu proteina iz njegovog sastava. Što se tiče rastvoriljivosti, nisam ga još probao, pa ne mogu iz ličnog iskustva da kažem. Verovatno će se javiti neko ko ga je koristio.  Mada, kako god bilo, mislim da vredi uzeti ga po ovoj ceni. :)
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #742 poslato: Novembar 02, 2014, 10:29:17 pre podne »

Kako se mesa ovaj myofusion sto je na akciji, posto sam sa jednim gaspari (ne mogu da se setim tacno koji, znam da je bio isto neki blend, verovatno predjasnja varijanta probiotica) proizvodom bas imao problema oko toga. I ako kojim slucajem bi znao neko koliko je procenat kazeina u njima, that would be great :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #741 poslato: Novembar 02, 2014, 01:02:01 pre podne »

Ukusan whey odlično doĂ°e i bilo kom rekreativcu na dijeti kada doĂ°e do želje za džankom. Kad popijem onaj Nitro Gold sa ukusom lešnika, meni je to kao da sam pojeo nešto najukusnije, i nemam želju ni za kakvom lošom hranom. Zaista možemo biti srećni što danas imamo tako divne ukuse proteina. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #740 poslato: Novembar 01, 2014, 11:38:43 posle podne »

Inače kada su izolati u pitanju onda definitivno je moj favorit iso 100 od dymatize.
NA teškim dijetama sa malo ili nula hidrata ovaj suplement me je držao u životu.Na svaku krizu me je vraćao meĂ°u žive i zato ga s razlogom hvalim uvek.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #739 poslato: Oktobar 31, 2014, 09:27:45 posle podne »

Moraću i ja da probam, super je što ima u kesicama da se kupi :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #738 poslato: Oktobar 31, 2014, 07:07:16 posle podne »

Nitro Gold lešnik, ubedljivo je preuzeo prvo mesto u mom srcu. :)
Izuzetno jak ukus. Slobodno uzimajte ljudi, necete se pokajati.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #737 poslato: Oktobar 31, 2014, 03:14:08 posle podne »

Nitro Gold lešnik, ubedljivo je preuzeo prvo mesto u mom srcu. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #736 poslato: Oktobar 31, 2014, 11:30:27 pre podne »

Bez sumnje je tako i u mom slučaju, mada su se brojni proizvoĂ°ači u poslednje vreme mnogo potrudili oko poboljšanja ukusa. Na primer, Biotech zaista oduševljava.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #735 poslato: Oktobar 31, 2014, 10:25:58 pre podne »

Kada je ukus u pitanju moji favoriti su scitec professional serije.Zaista imaju lepe ukuse.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #734 poslato: Oktobar 30, 2014, 01:06:09 posle podne »

Mozda nije prava tema, ali, da ne otvaram zasebnu temu za sitno pitanje:

isprobao sam gotovo sve Scitec ukuse proteina (ostalo sutra da provam choco-kokos) i... primetio sam da su svi do jednog sladunjavi, sto je za vecinu OK jer moze da utoli zelju za slatkisima.

ali, mene zanima da li ima ijedan kvalitetan whey koncentrat koji je kiseo? Kiseo kao citrusi npr.

možeš probati sa nekim voćnim ukusom (tipa jagoda)  ili sa nekim drugim blažim neutralinijim ukusom - da dodaš npr malo soka od narandže, zna da ispadne dobro.  Ali nemoj sa mlekom onda :)  da ne bude žurka u stomaku...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #733 poslato: Oktobar 30, 2014, 01:00:50 posle podne »

Ja sam jedno vreme stalno kupovao Dymatize Elite Whey od vanile i bio sam prezadovoljan ukusom, malo je slabiji ukus nego kod  Sciteca i nekako mi je bio prijatniji zbog toga.Tako da možeš probati sa njim ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #732 poslato: Oktobar 30, 2014, 12:06:13 posle podne »

Kiselog nema. Ili uzmi ovo što ti je Robert preporučio ili probaj Beef protein, on ima nele voćne ukuse mislim...

Joj, da, beef. Pio sam Carnivor sa ukusom voćnog punča, umro sam koliko je odvratan i neuobičajen. :D Čokolada im je bila dobra, možda malo slankasta.  ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #731 poslato: Oktobar 30, 2014, 10:43:14 pre podne »

rekreativac nema šanse da oseti razliku izmeĂ°u na primer wheya i izolata.Da bi se to osetilo mora da se vodi računa o najsitnijim detaljima  ukratko rečeno da budete takmičar i na tim dijetama.
E sada..ko ima novca i želi da ga uzme ok je naravno da neće pogrešiti ali smatram da apsolutno nema potrebe uzimati ništa sem standardnog proteina jer se razlika neće osetiti sem u novcu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #730 poslato: Oktobar 30, 2014, 07:23:04 pre podne »

Nema kiselog, ali ima onih sa intenzivnijim ukusima i sa nešto blažim. Scitec ima baš jake. Da li si probao neke ukuse drugih brendova? Dymatize Elite Whey ima lagane, tj. manje intenzivne ukuse.
Kiselog nema. Ili uzmi ovo što ti je Robert preporučio ili probaj Beef protein, on ima nele voćne ukuse mislim...
Sačuvana
Laufer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #729 poslato: Oktobar 30, 2014, 02:39:41 pre podne »

Idem sutra do Kneza pa cu videti ako ima u kesicama za jednu dozu. Mozda je i u intezitetu trik, Scitec svaki koji sam pio imam utisak kao da pijem neki jako dobar milkshake. Nisam isprobavao druge brendove jer mi se ucinilo da Scitec ima najbolji odnos cena-kolicina proteina od koncentrata :)
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2014, 02:41:18 pre podne od strane Laufer » Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 19 upita.