TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395592 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 18, 2024, 07:04:43 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 722573 puta)
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #2459 poslato: Mart 28, 2014, 06:45:39 posle podne »

Zoltane imam pitanje u vezi biceps tj jes kako da mi biceps bude izedefinisani i kad je opusten kad ruka stoji pored tela da se vidi izdefinisan biceps kojim bih to vezbama mogao poraviti ako je ikako moguce.Izvinite neznam vam bolje objasniti  hvala na odgovoru :D
« Poslednja izmena: Mart 28, 2014, 06:51:12 posle podne od strane Arnie » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2458 poslato: Mart 27, 2014, 10:22:49 pre podne »

Evo još jednog snimka gde vežbam za predstojeće takmičenje sa mojim sparing partnerom.Ukoliko vas zanima armwrestling,pripreme,vežbe za jačanje ruku itd..slobodno me pitajte ovde u temi.Inače ovaj rad kada vas protivnik vuče sa dve ruke je odlična vežba kada želite da osetite borbu sa jakim protivnikom s obzirom na to da je mnogo teže kada vas neko vuče sa dve nego jednom rukom.Ali i ovo mora da se radi jako pažljivo i jako je važno prvo odlično se zagrejati kako ne bi došlo do težih povreda a to je u ovom sportu izuzetno moguće.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4zBnxrEVvnw
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2457 poslato: Mart 26, 2014, 11:59:56 pre podne »

Radi se o ovom kreatinu http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA494-Kre-Alkalyn-Liqiud.html
iskren da budem sem sto je prelepog ukusa zaista i rai posao.Kada kazem radi posao mislim na brzi oporavak i pripremu organizma za predstojeci trening kao i za malo snage ali ne preterano.Ne vuce vodu i jedino sto moze predstavljati nekome problem sto se uvek mora nalaziti negde supena kasika pri ruci ako zaista zelis prave doze unositi :)  probaj pa uporedi a mislim da s eneces pokajati.
Sačuvana
DesiRe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #2456 poslato: Mart 23, 2014, 08:12:36 posle podne »

Pozdrav,  to je odlicna firma i ja sam ranije uzimao njihove proizvode.A sto se tice mrsavljenja e to se radi u kuhinji to jest ishranom.Ne znam jesi citao neke moje tekstove ovde u mom delu pisao sam i o tome?


Sve tvoje tekstove citam i pratim ! Samo me zanima jos kako i koliko da uzimam ovaj Kre-Alkalin ?

Kreni sa jednom kapsulom pre i jednom posle treninga.Posle nedelju dve povecaj na dve pre i dve posle treninga.Jesi pio nekada tecni? Prelepog je ukusa i dobro radi posao.

Ne , samo ovaj . Jer trenutno od proverenih Kre-alkalina samo znam ovaj proizvod od ove kompanije. Da li mozes da mi kazes konkretan naziv i kompaniju proizvoda ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2455 poslato: Mart 23, 2014, 07:23:36 posle podne »

Zoltane kako da nabacim masu ? skinuo sam 5-6kg i bukvalno se osusio.Jedem proteinsku ishranu ali sam sve izbacio od slatkisa , hleba , sokova i bazirao se na mesu , jajima  , ovsenim , pirincu , vocu i povrcu , ella i mladom siru.Ovako trenutno izgledam , potrebna masa pod hitno kako bih dobio V izraz i kako bi postao siri u lepezi nego u kukovima , mozes li mi pomoci ?
https://imagizer.imageshack.us/v2/488x814q90/593/na3c.jpg

Potrebno je dosta napora i truda da se kvalitetna masa nabaci.Po slici vidim da imas osnovu ali treba tu jos dosta da se radi a prvenstveno mislim da ti je potrebna veoma dobra ishrana,odmor,suplementacija,trening..jednom recju potreban ti je plan.Moras biti veoma strpljiv i od samoga pocetka znati da kvalitetnu masu ne mozes dobiti za neki kratak period vec je potrebno vreme.Pisao sam mnogo vec o tome kako sam ja na primer jeo,sta uzimao,koliko odmarao itd...imas linkove mojih tema pogledaj moje tekstove sto se ticu bas ove tematike i nacices mnogo toga zanimljivog.A ako ti i onda bude trebala moja pomoc tu sam.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2454 poslato: Mart 23, 2014, 07:19:09 posle podne »

Pozdrav,  to je odlicna firma i ja sam ranije uzimao njihove proizvode.A sto se tice mrsavljenja e to se radi u kuhinji to jest ishranom.Ne znam jesi citao neke moje tekstove ovde u mom delu pisao sam i o tome?


Sve tvoje tekstove citam i pratim ! Samo me zanima jos kako i koliko da uzimam ovaj Kre-Alkalin ?

Kreni sa jednom kapsulom pre i jednom posle treninga.Posle nedelju dve povecaj na dve pre i dve posle treninga.Jesi pio nekada tecni? Prelepog je ukusa i dobro radi posao.
Sačuvana
DesiRe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #2453 poslato: Mart 19, 2014, 08:10:41 posle podne »

Pozdrav,  to je odlicna firma i ja sam ranije uzimao njihove proizvode.A sto se tice mrsavljenja e to se radi u kuhinji to jest ishranom.Ne znam jesi citao neke moje tekstove ovde u mom delu pisao sam i o tome?


Sve tvoje tekstove citam i pratim ! Samo me zanima jos kako i koliko da uzimam ovaj Kre-Alkalin ?
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #2452 poslato: Mart 19, 2014, 12:06:48 pre podne »

Zoltane kako da nabacim masu ? skinuo sam 5-6kg i bukvalno se osusio.Jedem proteinsku ishranu ali sam sve izbacio od slatkisa , hleba , sokova i bazirao se na mesu , jajima  , ovsenim , pirincu , vocu i povrcu , ella i mladom siru.Ovako trenutno izgledam , potrebna masa pod hitno kako bih dobio V izraz i kako bi postao siri u lepezi nego u kukovima , mozes li mi pomoci ?
https://imagizer.imageshack.us/v2/488x814q90/593/na3c.jpg
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2451 poslato: Mart 18, 2014, 11:48:41 posle podne »

Pozdrav,  to je odlicna firma i ja sam ranije uzimao njihove proizvode.A sto se tice mrsavljenja e to se radi u kuhinji to jest ishranom.Ne znam jesi citao neke moje tekstove ovde u mom delu pisao sam i o tome?
Sačuvana
DesiRe
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #2450 poslato: Mart 17, 2014, 08:32:57 posle podne »

 Poz . Imam 18 god , imam 1,74cm i 75 kg , zelio bih da malo smrsam . Treniram redovno . Kupio sam  Kre-Alkalyn od  EFX-All American , kako (koliko) da ga konzumiram i da li EFX nudi kvalitetne proizvode ?
« Poslednja izmena: Mart 17, 2014, 08:47:01 posle podne od strane DesiRe » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2449 poslato: Mart 15, 2014, 09:55:33 posle podne »

Mali trening sa mojim sparing partnerom...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qWfhjjP8x5c
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2448 poslato: Mart 09, 2014, 03:48:18 posle podne »

Ovde imas sve tekstove pa pogledaj naslove i vidi koji ti je najzanimljiviji.Inace svi su iz mog licnog dugogodisnjeg iskustva sto sam na sebi probao.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=181.0
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #2447 poslato: Mart 09, 2014, 03:38:17 posle podne »

Ako mozes , posalji mi molim te ! :) Hvala
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12793


Never give up!

« Odgovor #2446 poslato: Mart 09, 2014, 03:28:20 posle podne »

Svi sagorevaci iz Pansport ponude su potpuno prirodni i provereni tako da sto se toga tice ne brini.Samo skidanje masnih naslaga trazi jedan vid odricanja i dobrih treninga  ali pre svega jednog dobrog plana.Pod time pre svega mislim da mora svako sa sobom razgraniciti koliko zaista zeli da u tome uspe jer to nije brz proces i trazi puno truda.Od onog sto si mi naveo za ishranu nista nije dobro ako zelis bas definiciju.Ne znam jesi citao moje tekstove ovde na forumu u mom kutku? Ako nisi dacu ti link pa da vidis kako jedna ishrana za to treba da izgleda.
Sačuvana
Soki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102

« Odgovor #2445 poslato: Mart 03, 2014, 11:41:26 pre podne »

Zoltane hteo bih da pocnem da koristim sagorevac Carni x 500mg http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/SN147-Carni-X-500mg.html,jer zelim da definisem misice i skinem nepotreban masni sloj sa stomaka , kukova i butina.Sta mislis o njemu , da li je zdrav i da li ima kontra efekata (kad prestanem da ga pijem posle mesec dana da li ce mi se vratiti salo i kilaza koju sam skinuo) ? sta mislis o kombinaciji 3 przena jaja na oko i 5-6 listica pecenice za dorucak ?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.045 sekundi sa 13 upita.