TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:58:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko neko treba da bude jak da bi bio jak?  (Pročitano 35244 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #115 poslato: Oktobar 25, 2012, 02:44:31 posle podne »

lep početak starfuckeru, fine kilaže za tako malo vremena  ;)

Može i neki snimak kad uhvatiš vremena, da ohrabrimo malo ljude da se uključe u video prikaze svojih liftova :D :D

@Alen
lepo i kod tebe Alene, ide to lagano  :o ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #114 poslato: Oktobar 25, 2012, 02:44:11 posle podne »

Evo mojih poslednjih rezultata sa treninga naravno:

Bench press 205kg
Potisak: 120 x 3
Mrtvo 300kg
Čučanj 250kg

:D
E ali tacno duplo od mojih tezina. :D ;D Mada cu ih popraviti do nove godine...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #113 poslato: Oktobar 25, 2012, 02:39:57 posle podne »

Evo mojih poslednjih rezultata sa treninga naravno:

Bench press 205kg
Potisak: 120 x 3
Mrtvo 300kg
Čučanj 250kg

:D
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #112 poslato: Oktobar 25, 2012, 02:34:56 posle podne »

Cucanj: 135kg
Mrtvo dizanje: 165kg
Benc pres: 110kg
Potisak iznad glave: 70kg

BW oko 96kg, treniram nekih 5 mjeseci sa jednom pauzom...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #111 poslato: Oktobar 25, 2012, 02:29:58 posle podne »

Citam predhodne postove i mislim se koj k.... sve neki  likovi koji treniraju godinu dve  rokaju tezine preko 150 na mrtvom i na cucnju, bendz preko 120,
il imaju 17 godina i vec rade tim tezinama ,to bre sve genetski frikovi ispadose,  da ne spominjem one koji za godinu dana nabacuju ne znam koju kilazu 20+kg u masi a nije salo...kako bre?

10 godina sam u ovom svetu procitao na tone textova probao razne treninge prosao nekoliko teretana al to do sad nisam video,nakon svega sa 199cm visine i 77kg tezine dosao sam na 110kg telesne tezine, benzd najvise 155kg mrtvo 200kg(kad sam poceo zbog nekokliko ukljestenja zivaca samo sipka od 20kg je bila izazov) cucanj ne radim zbog problema sa kolenim  radim neke druge stvari sam bog zna kako to je cucanj na smit mashini pressa iskoraci ...da ne duzim...,military jos jedan izazov za mene ali 90 kg nekako inace na klupi prednji potisak ispred glave je isao i  do 120 kg 4 ponavljaja   
zgiboove sa 15 kg opterecenja oko 8 ponavljaja nekad vise nekad manje ....

poenta je da nakon svih ovih godina i potresenih para na suplementaciju i hranu ispade da ja opet ne mogu da stignem neke likove koji za 2 godine odlaska u teretanu guraju nesto za sta je meni trebalo  10 godina....bash bih voleo da vidim uzivo te ljude...

Možda samo nisi stvoren za snagaša...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #110 poslato: Oktobar 25, 2012, 01:34:38 posle podne »

@upcakkamalu
10 godina si u kom svetu? Svetu bodibildinga, teretane, powerliftinga? Nemoj obraćati pažnju na postove od ranije gde ljudi pišu koješta. Jedina stvar koja je ovde relevantna je snimak, a ljudi mogu da lelemude šta hoće ili kako dižu neke nenormalne težine. Toga je bilo i biće po forumima dok je sveta i veka. Na kraju se sve to svede na neka mrtva dizanja u pokušaju, polučučnjeve i polubenčeve. Ili jednostvno ne rade kamere na telefonima baš dan kada treba da se snimi klip  ;D

Do sad se nisam isključivo pl, radio sam regularno snagu, hipertrtofiju, naizmenično ili paralelno... nisam radio neke ULTRA MEGA treninge i komplikovane programe sa imenima liftera/bildera, nisam kalkulisao procente i bavio se proračunima... Jedini program po kom sam radio je redovnost u teretani. A tu sam nekih 2, 2.5 godine. Redovno. I nisam genetski freak, i nisam na hemiji  :D

@nemanja90
Bilo je problema dok nisam uzeo magnezijum, ako se ruke makar malo znoje, šipka će klizati. Klizaće i ako je nathvat bez gurtni. Mada opet zavisi i kako je nazubljena, jednom sa vukao na ultra nazubljenoj, mislio sam pokidaće mi prste, mahgnezijuma bez. Ovako magnezijum + kombinovani hvat, nema šipka kud da beži..


Sačuvana
Arbeit macht frei.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #109 poslato: Oktobar 25, 2012, 12:38:59 posle podne »

Ja sam imala taj problem ojacace vremenom...
Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #108 poslato: Oktobar 25, 2012, 12:29:53 posle podne »

Evo mali update na staru temu ;) ako bude malo boljih rezultata čučanj/benč okačiću do kraja godine ;) ovo je trenutni 1RM za mrtvo...
bw 87-88kg
http://www.youtube.com/watch?v=xbAaIICcuD8&feature=plcp
zz

Jel si imao nekad problem kod mrtvog da sake ne mogu da ti izdrze kilazu ? U zadnjih 3-4 meseca, kad god hocu da probam 1RM,osecam kako imam snage da izvucem ali mi jednostavno sake popuste,a gurtne sam batalio bas zbog toga sto hocu da ojacam stisak. Ovo sam napisao da bi pitao jel postoje neke kao vezbice za sake, ili ce jednostavno vremenom od mrtvog i teskih bucica ojacati ?
« Poslednja izmena: Oktobar 25, 2012, 12:33:48 posle podne od strane Nemanja90 » Sačuvana
upcakkamalu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #107 poslato: Oktobar 25, 2012, 11:58:14 pre podne »

Citam predhodne postove i mislim se koj k.... sve neki  likovi koji treniraju godinu dve  rokaju tezine preko 150 na mrtvom i na cucnju, bendz preko 120,
il imaju 17 godina i vec rade tim tezinama ,to bre sve genetski frikovi ispadose,  da ne spominjem one koji za godinu dana nabacuju ne znam koju kilazu 20+kg u masi a nije salo...kako bre?

10 godina sam u ovom svetu procitao na tone textova probao razne treninge prosao nekoliko teretana al to do sad nisam video,nakon svega sa 199cm visine i 77kg tezine dosao sam na 110kg telesne tezine, benzd najvise 155kg mrtvo 200kg(kad sam poceo zbog nekokliko ukljestenja zivaca samo sipka od 20kg je bila izazov) cucanj ne radim zbog problema sa kolenim  radim neke druge stvari sam bog zna kako to je cucanj na smit mashini pressa iskoraci ...da ne duzim...,military jos jedan izazov za mene ali 90 kg nekako inace na klupi prednji potisak ispred glave je isao i  do 120 kg 4 ponavljaja   
zgiboove sa 15 kg opterecenja oko 8 ponavljaja nekad vise nekad manje ....

poenta je da nakon svih ovih godina i potresenih para na suplementaciju i hranu ispade da ja opet ne mogu da stignem neke likove koji za 2 godine odlaska u teretanu guraju nesto za sta je meni trebalo  10 godina....bash bih voleo da vidim uzivo te ljude...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #106 poslato: Oktobar 24, 2012, 09:16:17 pre podne »

NIkoad nije ni bilo puno jakih, tako da se nije mnogo ni promenilo ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #105 poslato: Oktobar 24, 2012, 08:51:22 pre podne »

nema Alene, umro pl na pansportu, ljudi rade samo biceps izgleda, ovi ostali što su kačili nešto odustali od liftova ;)
nema veze, ima još malo nas entuzijasta što ne ljube baš bajseps krl  :D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #104 poslato: Oktobar 23, 2012, 05:01:47 posle podne »

Tako se dedlifta ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #103 poslato: Oktobar 23, 2012, 08:40:26 pre podne »

Evo mali update na staru temu ;) ako bude malo boljih rezultata čučanj/benč okačiću do kraja godine ;) ovo je trenutni 1RM za mrtvo...
bw 87-88kg
http://www.youtube.com/watch?v=xbAaIICcuD8&feature=plcp
zz
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #102 poslato: Mart 13, 2012, 09:28:50 posle podne »

Sve preko 6 ponavljanja je bodybulding ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #101 poslato: Mart 13, 2012, 08:18:35 posle podne »

@Alen
pretpostavio sam da je to razlog sto bas slabo reagujem na mali broj ponavljanja. Nije mi prioritet da guram jako velike kilaze, vec da potsticem rast misica. To mu dodje BB valjda :D Sigurno da imam dosta gresaka u treningu, ali poducavam se pomalo...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 19 upita.