TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:34:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 56 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nabaciti mišiće i skinuti salo  (Pročitano 266071 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #833 poslato: Avgust 29, 2015, 04:01:28 pre podne »

Moze li neko da mi pomogne?
Imam 15 godina, visok sam oko 174cm i imam 61kg. Da li je to normalno msm ja na sebi vidim jos malo sala ali ne znam i cini mi se da imam sala na grudima jer kada obucem majcu vide mi se bradavice.
Pijem puno vode sokove ne i ponekad koafu.
Jedem mnogo povrca izbegavam svinjsko meso samo pilece najvise pilece belo meso i ribu izbacio sam slatkise grickalice hleb i testa(samo po nekad rezance u supi i slicno) i jedem voce(znam da voce ima dosta secera tako da sa njim prestaje od septembra) i jedan dan u nedelji jedem sta hocu(ne prezderavam se), ne znam da li je to dobro ali. Treniram vaterpolo 8 godina(ovo leto nisam trenirao). Planirm da od septembra budem aktivan i pola sata pre treninga da trcim.
Od pocetka raspusta sam smrsao 14kg sa ovavom ishranom,samo sto sam doruckovao ovsene pahuljice sa mlekom. Sada pijem manje mleka i doruckujem rucak msm onu hranu koja je za rucak.

I zaboravio sam da napomenem da mi se trbusnjaci vide kada stegnem stomak. Po nekim slikama sto sam gledao na nekom sajtu imam oko 11-12% masti u telu samo ne znam da li je to istina.

I vidite moju sliku postavio sam je za avatara.

Nema potrebe da dupliraš pitanje na više mesta...ili još bolje otvori svoju temu...kao što vidiš većina nas misli isto...  ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #832 poslato: Avgust 29, 2015, 02:59:45 pre podne »

Moze li neko da mi pomogne?
Imam 15 godina, visok sam oko 174cm i imam 61kg. Da li je to normalno msm ja na sebi vidim jos malo sala ali ne znam i cini mi se da imam sala na grudima jer kada obucem majcu vide mi se bradavice.
Pijem puno vode sokove ne i ponekad koafu.
Jedem mnogo povrca izbegavam svinjsko meso samo pilece najvise pilece belo meso i ribu izbacio sam slatkise grickalice hleb i testa(samo po nekad rezance u supi i slicno) i jedem voce(znam da voce ima dosta secera tako da sa njim prestaje od septembra) i jedan dan u nedelji jedem sta hocu(ne prezderavam se), ne znam da li je to dobro ali. Treniram vaterpolo 8 godina(ovo leto nisam trenirao). Planirm da od septembra budem aktivan i pola sata pre treninga da trcim.
Od pocetka raspusta sam smrsao 14kg sa ovavom ishranom,samo sto sam doruckovao ovsene pahuljice sa mlekom. Sada pijem manje mleka i doruckujem rucak msm onu hranu koja je za rucak.

I zaboravio sam da napomenem da mi se trbusnjaci vide kada stegnem stomak. Po nekim slikama sto sam gledao na nekom sajtu imam oko 11-12% masti u telu samo ne znam da li je to istina.

I vidite moju sliku postavio sam je za avatara.

Ti si pubertetlija,hormoni luduju,pa otud i bradavice takve,a moze da bude i do ishrane...

Treba da jedes vise i ne mislis o skidanju sala vec o dobijanju misica.

Tri osnovna obroka u danu u kojima bi bilo dobro da imas 3 izvora proteina,recimo jaja,crveno meso i za veceru jedan dan ribu a drugi dan belo meso.

Uzina kikiriki,badem,lesnik,orah,sve peceno ili sirovo.

Jedi sto vise,a treniraj sto snaznije.
Sačuvana
uros124567
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #831 poslato: Avgust 29, 2015, 01:18:04 pre podne »

Moze li neko da mi pomogne?
Imam 15 godina, visok sam oko 174cm i imam 61kg. Da li je to normalno msm ja na sebi vidim jos malo sala ali ne znam i cini mi se da imam sala na grudima jer kada obucem majcu vide mi se bradavice.
Pijem puno vode sokove ne i ponekad koafu.
Jedem mnogo povrca izbegavam svinjsko meso samo pilece najvise pilece belo meso i ribu izbacio sam slatkise grickalice hleb i testa(samo po nekad rezance u supi i slicno) i jedem voce(znam da voce ima dosta secera tako da sa njim prestaje od septembra) i jedan dan u nedelji jedem sta hocu(ne prezderavam se), ne znam da li je to dobro ali. Treniram vaterpolo 8 godina(ovo leto nisam trenirao). Planirm da od septembra budem aktivan i pola sata pre treninga da trcim.
Od pocetka raspusta sam smrsao 14kg sa ovavom ishranom,samo sto sam doruckovao ovsene pahuljice sa mlekom. Sada pijem manje mleka i doruckujem rucak msm onu hranu koja je za rucak.

I zaboravio sam da napomenem da mi se trbusnjaci vide kada stegnem stomak. Po nekim slikama sto sam gledao na nekom sajtu imam oko 11-12% masti u telu samo ne znam da li je to istina.

I vidite moju sliku postavio sam je za avatara.
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2015, 01:46:11 pre podne od strane uros124567 » Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #830 poslato: Avgust 04, 2015, 06:36:51 posle podne »

koristi steper svaki dan po jedno sat ipo, pa da vidis kako se skidaju kile :)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #829 poslato: April 24, 2014, 05:39:30 posle podne »

Marko jel mislis da sam vise trebao da izgubim za mesec ipo dana? Sigurno je moglo da sam radio i kardio, ali opet, hteo sam polako, da sto manje gubim u drugim obimima jer nemam ja bas toliko mase
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #828 poslato: April 21, 2014, 08:53:08 posle podne »

To je cetvrt do pola tanjira, ovakva kolicina odprilike, mozda malo jace

http://users.tpg.com.au/pschamb/mlsdinner9.jpg
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #827 poslato: April 21, 2014, 08:32:59 posle podne »

Nisam se lepo izrazio, meni je mnogo jer ionako sam ranije tesko jeo pirinac i bilo je podeljeno u vise manjih porcija. :) Izmericu tacno, ali pre kuvanja nije teze od 100g.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #826 poslato: April 21, 2014, 08:24:39 posle podne »

Napisao si da pojedes pre treninga mnogo pirinca!zmeri tu kolicinu.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #825 poslato: April 21, 2014, 08:18:30 posle podne »

Pa to mnogo je odprilike 30-40 (max 50g) UH i to je za ceo dan.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #824 poslato: April 21, 2014, 06:55:25 posle podne »

Ako jedes mnogo pirinca pre treninga onda nisi na low carb ,a i na tvom ubacio jos jedan obrok UH i pravio deficit opet kroz ishranu i koroz trening oko 500 cal dnevno.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #823 poslato: April 21, 2014, 11:14:55 pre podne »

50 dana low carb, -4cm struk, -1cm noge, ruke iste. Nisam radio kardio, samo kcal deficit preko hrane. Ne znam jel sporo ili kako treba, ali drago mi je sto u ostalim obimima nije otislo previse, ruke variraju iz nedelje u nedelju +-0.5cm, uglavnom su iste kao i s pocetka dijete. Nisam radio punjenje nijednom, onako da ubacim 200+ g hidrata, obicno jedem jedan obrok s pirincem pre treninga (mnogo pirinca) i to je to. Doduse to je bilo u toku posta, sad ce biti junka koliko hoces, ili cu morati da ubacim kardio ili cu ozbiljno kontrolisati sta jedem.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #822 poslato: Mart 26, 2014, 10:02:18 posle podne »

Ko zna odakle je ta riba,pa samim tim i zašto joj je takva cena. Uzmi skuš ušta fali,odlična je riba takoĂ°e :)
« Poslednja izmena: April 21, 2014, 05:46:11 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #821 poslato: Mart 26, 2014, 09:10:35 posle podne »

Kolko je 1kg pastrmke i gde kupujete tj. gde je najjeftinija ? I uzgred,kolko protein i masti ima u 100g ?

Pastrmka ima oko 19 g proteina i oko 2 g masti na 100 g.
Ja sam za kalifornijsku pastrmku nasao sledece podatke

oko 190kcal
21.5g proteina
11.5g masti

Jedem je inace svaki dan, 450din/kg, samo sad ne znam ovo za masti, ako je samo 2g na 100g, onda ne unosim koliko sam mislio.
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #820 poslato: Mart 26, 2014, 05:50:57 posle podne »

Ma naravno i podrzavam to, kad ne znas puno hvatas se za teoriju, kad prodjes praksu i ispeces zanat onda iz prakse izlazi neka nova teorija.. ali cesta pojava je da obicno kad dignes ruke od svega onda izgubis jos to malo sto si zeleo.. da li sto si manje pod stresom pa manje jedes ili ti je kortizol kako treba stvarno ne znam, kod mene tako biva a znam jos dosta ljudi.

Inace kad imas vidljiv visak lako kilogrami idu dole, e a kad se priblizis jednocifrenom broju ili spustis ispod onda ide povuci potegni i moraju neke rotacije... mada se i tu na pr. ne opterecujem ciframa, po osecaju spustam polako UH, a referentna mera mi je prosek koji inace pojedem kad normalno jedem.. srecno i javi rezultat ;)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #819 poslato: Mart 26, 2014, 05:35:38 posle podne »

Hvala trkacice,u pravu si to znam i sam ali stalno me nesto tera da trazim nova saznanja u vezi treninga i pogotovo u vezi ishrane...Sto vise znam to manje znam ako me razumes.Pre kada sam mrsavio i izgubio prvih 10kg za nekih 70 dana mi je bilo najbolje jer nisam znao mnogo i nisam razbijao glavu o svemu i svacemu,cak sam i za veceru jeo ovsene i i dalje sam mrsavio,sad bih se ubijo ako bih pojeo neki UH za veceru :D A sto se tice toga da li kupujem gotovu klopu odgovor je jedno veliko NE.ne volim obradjenu hranu iz svima nama poznatih razloga,puno secera,masti i stvari kao sto npr. prezle.spremam najprostije moguce hranu skuvam i dodam prirodne zacine ili pecem na teflonu belo ponekad. Hvala svima jos jednom. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: [1] 2 3 ... 56 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.