TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 05:10:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 56 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nabaciti mišiće i skinuti salo  (Pročitano 266538 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #803 poslato: Mart 23, 2014, 08:40:29 posle podne »

Poceo od danas ''moje rotacije'',sta mislite o ovome ipak je iskustvo na vasoj strani :)
poceo dan sa jutarnjim kardiom 40 min trcanje sa 3 tab dyma burn extreme,5g gluta i 5g bcaa.
1. posle nekih 30 min 4 jaja i 1 belance
2. 70g ovsenih i merica proteinskog blenda
3. 4 jaja i 1 belance
4. 420g krompira i 165g belog
5. merica whey-a kao PWM
6. 420g krompira i 180g belog,salata,jabuka
7. 450g ella sira
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #802 poslato: Mart 23, 2014, 12:06:00 posle podne »

Ja mislim da ti neces nista da uradis narednih godinu dana i tapkaces u mestu jer mesto da sve ovo sto sam ti napisao pretvaras u praksi i razbijas se od gvozdja ti ga komplikujes.. Jednostavno takav je sport, non stop moras da menjas da bi nasao pravu formulu za sebe, sto pre krenes sa necim, to ces pre biti na putu da nesto postignes..
Ti mislis da su svi svoju prvu defku dobro uradili ? ja sam imao 4-5 faila pre nego sto sam uradio ono sto zelim, tako da navikni se na omaske, ne moze iz prve biti dobra forma.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #801 poslato: Mart 23, 2014, 11:40:54 pre podne »

pa dobro si me shvatio,jako m je tesko da se odlucim sta bih da radim.sa jedne strane zavisan sam od teretane kao i vecina ovde verovatno i uzivam u dizanju velikih kilaza(za mene velike) i hteo bih da rastem sto vise je moguce.opet sa druge strane bih hteo da skinem bf na 14-15%.ali verujem da je pedjoroni u pravu i da je kvalitet bitniji od mnogih stvari...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #800 poslato: Mart 23, 2014, 11:33:17 pre podne »

Pojas ti nece pomoci oko skidanja masnih naslaga sa stomaka. Dugacko je sad da ti obrazlazem zasto,ali sto bi jedan poznati BB rekao,dobar je samo da ga obmotas oko sipke kad radis cucnjeve da te ne zulja ista.
Sto se tice pitanja oko UH,ja sam uvek vise i za neke manje promene unosa UH na dnevnom nvou da se telo ne navikava,ali mislim da ti jos nisi ni blizu da doneses odluku sta ces,rotaciju ili nesto drugo...  :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #799 poslato: Mart 23, 2014, 10:54:02 pre podne »

A sta mislite da jednostavno drzim UH na 200g svakog osim kada radim istog dana kardio i trening sa tegovima ? tada bih mogao da idem na 250g. i uopste da li vi ljudi koristite pojas za mrsavljenje i da li to radi,kakva su vam iskustva ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #798 poslato: Mart 21, 2014, 07:26:02 posle podne »

A ne racunam posebno masti, nego ono sto unesem iz pastrmke, to je valjda uracunato u njene kalorije? Dodatno unesem samo iz kostunjavog, mozda 30g i to maks.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #797 poslato: Mart 21, 2014, 07:21:49 posle podne »

Mnogo ti je batko 80 gr masti na dijeti, do 40 ti je sasvim korektno za ovu fazu. 80 gr masti ti je 720 kalorija.
PUnjene sam ti napisao ides do 300gr UH cistim hidratima na sedmi dan
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #796 poslato: Mart 21, 2014, 07:17:25 posle podne »

Iskreno da ti kazem tako i ja mislim,ali pravo da ti kazem vise mi je jednostavno dosta da budem gladam.
izvini, ali moram da te pitam kako je moguce da sa navedenom trenutnom ishranom i gramazom UH ti budes gladan?! grubom racunicom unosis trenutno oko 250-300g UH, kako ces ici na ove predlozene rotacije ako ti je tesko da budes i na ovom sadasnjem rezimu sa 6 obroka?
Nisi dobro razumela,nisam sada gladan.Rekao sam da mi je dosta bilo da budem gladan dok sam bio na dijetama jer sam skinuo oko 20kg cistog sala...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #795 poslato: Mart 21, 2014, 07:03:43 posle podne »

Pedjoni kako ide to punjenje, tj koja kolicina? Ja sam vec 3 nedelje nisko sa hidratima oko 50-100g dnevno, jedino kad vise pojedem je kad osetim da sam iscrpljen i da ce biti losiji trening i to se najedem dobro pre i posle treninga, ali bilo je samo par takvih dana za ove 3 nedelje. Masti su mi doduse oko 70-80g. Zdrave naravno.
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #794 poslato: Mart 21, 2014, 03:03:22 posle podne »

Iskreno da ti kazem tako i ja mislim,ali pravo da ti kazem vise mi je jednostavno dosta da budem gladam.
izvini, ali moram da te pitam kako je moguce da sa navedenom trenutnom ishranom i gramazom UH ti budes gladan?! grubom racunicom unosis trenutno oko 250-300g UH, kako ces ici na ove predlozene rotacije ako ti je tesko da budes i na ovom sadasnjem rezimu sa 6 obroka?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #793 poslato: Mart 21, 2014, 02:45:02 posle podne »

Kreni sa nekom rotacijom prvo, nekih mesec dana, bez kardija, mozes eventualno pojacati treninge ako su ti 4x nedejlno na 5x i kardio ti onda u pocetku ne treba..
primer rotacije (ofrlje se gadjam brojkama jer svi smo razliciti na UH osetljivost, to ces ti sam istraziti)
rotacija: 200-150-100-150-200-100-250, protein drzis 2-2,5 g/kg konstantno svaki dan, masti ti ne trebaju vise od 30tak grama na dan, vlakna drzi visoko bar na 0,5 gr/kg
 tako idi nedelju dve, pa ako nemas rezultata, spustas hidrate dalje, npr 170-130 etc ...
znaci nista naglo, kada zavrsis sa rotacijom odredices sam koji low carb ti odgovara otprilike, tj koja gramaza UH, drzis se isto nekih mesec dana, s tim sto kreces sa kardiom i finesama.
Punjenje svaki sedmi dan, sa clean UH, i na 3-4 dan imas dzank obrok/dva.
I to je cela filozofija..
100 gr krompira oko 25 gr UH,
100 gr pirinca oko 75 gr UH,
100 gr pahuljica bilo kojih oko 60-65 gr Uh..

To ti je cela filozofija, i ne komplikuj dalje idi na trening :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #792 poslato: Mart 21, 2014, 12:03:27 posle podne »

Tvoj slucaj ne znam, naravno ako si premrsav da ne trebas ici sa cutom, pricam o slucaju ovog decka koji je zatrazio pomoc i izbacio slike, dakle sto se mog saveta tice idi na CUT, pa onda kada odradis neku pristojnu formicu, iako izgubis obime, krenuces sa lean masom i lagano pakovati kvalitet. INace ako ides i dalje sa bulkingom, zamastices se i bices nezadovoljan.
A da li bi mogao da mi odprilike odgovoris na ona pitanja dole koliko g da drzim masti,uh i proteine i koliki da pravim kalorijski deficit dnevno ? ne moras tacno to je jako tesko ovako preko foruma,cisto od prilike da znam kako da se vodim...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #791 poslato: Mart 21, 2014, 12:00:59 posle podne »

Tvoj slucaj ne znam, naravno ako si premrsav da ne trebas ici sa cutom, pricam o slucaju ovog decka koji je zatrazio pomoc i izbacio slike, dakle sto se mog saveta tice idi na CUT, pa onda kada odradis neku pristojnu formicu, iako izgubis obime, krenuces sa lean masom i lagano pakovati kvalitet. INace ako ides i dalje sa bulkingom, zamastices se i bices nezadovoljan.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #790 poslato: Mart 21, 2014, 11:54:02 pre podne »

To stoji, ali ja govorim o gubljenju sala, a zadrzavanju obima. Kome ne smeta spor proces to je ok. Mada to ne vazi za nekog ko je prilicno masivan, meni treba jos 5-7kg misica, pa gde jos da zrtvujem s definicijom ovo sto sam napravio do sada.
« Poslednja izmena: Mart 21, 2014, 11:56:52 pre podne od strane R1 » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #789 poslato: Mart 21, 2014, 11:52:13 pre podne »

Nekad mora obim i snaga da se zrtvuju radi daljnjeg napretka, ovo je sport gde morate pametno raditi i razmisljati. Ne patite od obima, nego od toga kakav je kvalitet u tom obimu, jer dzabe nekom ruka 50 cm(a verujte bio sam blizu toga) kada je voda salo i nekvalitet.
Ovde pricam prvenstveno o izgledu i lepoti tela, jer nemaju svi iste ciljeve.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 56 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.