TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 12:24:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759087 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #374 poslato: Mart 22, 2011, 02:27:19 posle podne »

Citat
Pozdrav,

Sto se tice rasporeda uh u tako kasne sate to treba voditi racuna veoma jer je dosta reskir veliki ako se pretera.Ali svakako da su potrebni UH  ali ne mnogo, a koliko tacno?  to ces samo ti moci znati ako eksperimentises sto ti i savetujem.A to ces znati vremenom kada probas varijacije.

Hvala ti Zoltane na odgovoru....Ostaje mi da eksperimentišem i da vidim kako ide :)...

Nema na cemu tu sam da pomognem ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #373 poslato: Mart 22, 2011, 02:24:46 posle podne »

Zanima me kakav je sagorevac "Syneburn" ? ;)

Nisam ga testirao na sebi ali po opisu bih rekao da vredi probati.Probaj ga pa videces vremenom kako reagujes a ako ti on ne odgovara u bogatoj ponudi Pansporta uvek mozes naci neku alternativu ;)
Sačuvana
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #372 poslato: Mart 22, 2011, 11:09:46 pre podne »

zoltane posto sam ja pocetnik...onaj od 13 god i predlozio si mi kardio trening i l-karnitin i nista vise secas se??.....i procitao sam tamo negde da za definiciju treba da se uzima i iso 100 posle treninga....pa ja sad imam dilemu da li to vazi i za mene ili ne vaziii...???
Sačuvana
Damir82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #371 poslato: Mart 22, 2011, 08:56:38 pre podne »

Citat
Pozdrav,

Sto se tice rasporeda uh u tako kasne sate to treba voditi racuna veoma jer je dosta reskir veliki ako se pretera.Ali svakako da su potrebni UH  ali ne mnogo, a koliko tacno?  to ces samo ti moci znati ako eksperimentises sto ti i savetujem.A to ces znati vremenom kada probas varijacije.

Hvala ti Zoltane na odgovoru....Ostaje mi da eksperimentišem i da vidim kako ide :)...
Sačuvana
Gagi-ru
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #370 poslato: Mart 22, 2011, 03:04:37 pre podne »

Zanima me kakav je sagorevac "Syneburn" ? ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #369 poslato: Mart 22, 2011, 01:04:51 pre podne »

Kozma jedno pitanje,sad sam promenio vreme treninga,do sada sam isao tokom dana a sada sam poceo ujutru u 8 jer preko dana radim pa nestizem,moje pitanje glasi:da li je ok da cim ustanem uzmem mericu proteina i kreatina sa vodom i odmah odradim trening pa posle treninga jak dorucak posto mi je teretana na 5 minuta od kuce pa na posao ili mi preporucujes neku drugu kombinaciju,da li je po ustajanju ovo dovoljno.pozdrav

Ja bih ti preporucio da uz to ujutru pred trening ubacis malo ovsenih pahulja i bice super ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #368 poslato: Mart 22, 2011, 01:03:06 pre podne »

hvala ti .....ja sam do sad radio trening tri dana a jedan sam odmarao ali samo sa tegovima....planiram ako resim znaci...od prvo aprila:da izbacim gazirano da dosta trcim jer  ovaj l-karnitin ubrzava metabolizam,da pazim sta unosim i koliko  unosim hrane u sebi......da ne jedem kasno....milsim da se i ti slazes s tim.....i da li mogu pre treninga da vozim biciklu 10-15min a posle treninga 20-30min da udaram u dzak.....i da da li ja mogu slobodno da uzimam ovaj l-karnitin....unapred hvala a sad da se bacim malo na citanje.....

Bitno je da ti imas volju da u svemu ovome istrajes sto je glavna stvar i drago mi je zbog toga.Uveren sam da ces uspeti ako se drzis onog glavnog a to je ishrana.Ne preteruj sa kardijom da ne postignes onaj kontra efekat a to je gubitak misica,to nam svakako nije cilj.L-karnitin nije nesto poseban sagorevac vec samo blaga potpora u ovom periodu kada radis na smanjenju masnih naslaga.Najvaznija je ishrana,ako se toga pridrzavas veruj mi uspeces u svome cilju.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #367 poslato: Mart 22, 2011, 12:55:30 pre podne »

Pozdrav Zoltane za tebe i tvoju temu :)......
Trenutno sam na režimu skidanja kilograma i počeo sam rotaciju 100-200-0-200-150-100-50 pa me zanima jedna stvar.Imam trening kasno uveče u 20h.Raspored UH na rotacijama bi trebalo da bude ujutru 25-30%, pred trening 20-25% i posle treninga 50%.....Pošto mi je trening kasno uveče tako da mi obrok doĂ°e negde oko 22h.Da li tad mogu da konzumiram UH ili je bolje da ih rasporedim u obrocima u toku dana, recimo ujutru 25-30%, drugi obrok 20-25% i obrok pre treninga 50%?.........pozdrav

Pozdrav,

Sto se tice rasporeda uh u tako kasne sate to treba voditi racuna veoma jer je dosta reskir veliki ako se pretera.Ali svakako da su potrebni UH  ali ne mnogo, a koliko tacno?  to ces samo ti moci znati ako eksperimentises sto ti i savetujem.A to ces znati vremenom kada probas varijacije.
Sačuvana
loco lobo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126

« Odgovor #366 poslato: Mart 21, 2011, 10:56:36 posle podne »

Kozma jedno pitanje,sad sam promenio vreme treninga,do sada sam isao tokom dana a sada sam poceo ujutru u 8 jer preko dana radim pa nestizem,moje pitanje glasi:da li je ok da cim ustanem uzmem mericu proteina i kreatina sa vodom i odmah odradim trening pa posle treninga jak dorucak posto mi je teretana na 5 minuta od kuce pa na posao ili mi preporucujes neku drugu kombinaciju,da li je po ustajanju ovo dovoljno.pozdrav
Sačuvana
mihajlo mixa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #365 poslato: Mart 21, 2011, 05:00:39 posle podne »

hvala ti .....ja sam do sad radio trening tri dana a jedan sam odmarao ali samo sa tegovima....planiram ako resim znaci...od prvo aprila:da izbacim gazirano da dosta trcim jer  ovaj l-karnitin ubrzava metabolizam,da pazim sta unosim i koliko  unosim hrane u sebi......da ne jedem kasno....milsim da se i ti slazes s tim.....i da li mogu pre treninga da vozim biciklu 10-15min a posle treninga 20-30min da udaram u dzak.....i da da li ja mogu slobodno da uzimam ovaj l-karnitin....unapred hvala a sad da se bacim malo na citanje.....
Sačuvana
Damir82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #364 poslato: Mart 21, 2011, 03:09:55 posle podne »

Pozdrav Zoltane za tebe i tvoju temu :)......
Trenutno sam na režimu skidanja kilograma i počeo sam rotaciju 100-200-0-200-150-100-50 pa me zanima jedna stvar.Imam trening kasno uveče u 20h.Raspored UH na rotacijama bi trebalo da bude ujutru 25-30%, pred trening 20-25% i posle treninga 50%.....Pošto mi je trening kasno uveče tako da mi obrok doĂ°e negde oko 22h.Da li tad mogu da konzumiram UH ili je bolje da ih rasporedim u obrocima u toku dana, recimo ujutru 25-30%, drugi obrok 20-25% i obrok pre treninga 50%?.........pozdrav
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #363 poslato: Mart 21, 2011, 03:05:40 posle podne »

e hvala ti to bi bilo to...pa ako sve bude kako treba vidimo se tamo..pozz

Vazi,srecno sa pripremama  ;)
Sačuvana
makito
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #362 poslato: Mart 21, 2011, 02:57:27 posle podne »

e hvala ti to bi bilo to...pa ako sve bude kako treba vidimo se tamo..pozz
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #361 poslato: Mart 21, 2011, 02:53:24 posle podne »

ok hvala imam samo jos par pitanja,jel ove vezbe da ubacim na kraju treninga u teretani ili prvo njih da odradim .Jel pozeljno da uzmem neki preparat na bazi glukosamina za jacanje zglobova i tetiva i jel moze da dodje do ne srazmernosti ruku u odnosu na celo telo zbog ovih vezbi...

Bolje na kraju treninga jer ako ih odradis maksimalno onda tesko da ces klasicni trening moci odraditi kako treba.Glukozamin bi bio odlican da se uzme ili jos bolje Animal Flex.Ne moze doci do ne srazmernosti ukoliko vezbas i ostale partije kako treba.
Sačuvana
makito
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #360 poslato: Mart 21, 2011, 02:49:07 posle podne »

ok hvala imam samo jos par pitanja,jel ove vezbe da ubacim na kraju treninga u teretani ili prvo njih da odradim .Jel pozeljno da uzmem neki preparat na bazi glukosamina za jacanje zglobova i tetiva i jel moze da dodje do ne srazmernosti ruku u odnosu na celo telo zbog ovih vezbi...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.133 sekundi sa 19 upita.