TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 08:34:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759027 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #419 poslato: April 22, 2011, 02:49:05 posle podne »

Reskir veliki postoji a to mnogi ne shvataju.Ne znam gde je taj snimak ali moracu da ga pronadjem i postavim.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #418 poslato: April 22, 2011, 01:59:15 posle podne »

Zoli drago mi je da si to rekao, jer gledam gomilu ljudi kako se gicaju na na rimskoj klupi po 50+ puta u serijama, sa velikim opterecenjem. Forma pokreta i koncentracija na misic im je 0, a nemaju pojma koliko rizikuju. Ne znam gde je link onog tvog izvodjenja, to nije lose da vidi.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #417 poslato: April 22, 2011, 01:32:29 posle podne »

Pozdrav,  velicina samih  kocki kao i njihov raspored je uglavnom stvar genetike.Ona se moze malo korigovati ali za to je potrebno vreme.Ja sam najvise radio na kosoj rimskoj klupi i to sa tegom koji drzis u narucju i spustas se vrlo polako.Radio sam 4-8serija sa velikim tezinama i uvek varirao sa uglom klupe.Samo pazi jer postoji veliki reskir da zeznes kicmu i zato jako obazrivo radi.Mada iskreno ovu vezbu ne savetujem nikome.
Sačuvana
cuki^
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #416 poslato: April 22, 2011, 11:00:13 pre podne »

Pozdrav...da li bi mi mogao reci koje vezbe radis za stomak,ili koje se radio da bi dobio velike kockice?da li su to neke vezbe sa tegovima ili si radio sve bez tegova?Znam da izgled plocica zavisi od kolicine sala na stomaku i da se to skida ishranom i kardio treningom,to mi ne moras objasnjavati,samo me interesuje koje vezbe da radim za velike kockice? ;D
Sačuvana
chuki
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #415 poslato: April 20, 2011, 12:14:04 posle podne »

Ok hvala, probacu da ubacim vise ribe i piletine i da zamenim xpand sa nekim sagorevacem.

Vazi, i posle nekog perioda javi mi rezultate da vidimo ima li pomaka na bolje.
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #414 poslato: April 20, 2011, 12:20:46 pre podne »

Ok hvala, probacu da ubacim vise ribe i piletine i da zamenim xpand sa nekim sagorevacem.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #413 poslato: April 19, 2011, 11:36:39 posle podne »

Pozdrav Perkane,   procitao sam tvoj post i pokusacu da ti dam par saveta u nadi da ce se nesto na bolje promeniti.
Sto seishrane tice mislim da bi trebalo vise svoje obroke da baziras na pilecim prsima i oslicu (uz salate) a da izbegavas mlecne proizvode i tunu iz konzerve.Dosao si do neke granice i sada je to to tim nacinom ishrane i ne ide dalje.Promene su potrebne i moras stisnuti zube.U vecernjim satima baziraj se pretezno na oslicu,ponekad pileca prsa i ako je kriza jaka ubacis malo salate.Pokusaj bazirati svoju ishranu pretezno na ribi i prsima..bice tesko ali veruj mi isplatice se ako izdrzis.To mozda jeste rigurozno ali ako zelis naprdak mora tako.Ako dobijes napade za slatkim uzmi mericu iso 100.Ukoliko ubacis sagorevac uz sve ovo moze biti i boljeg napretka.

P.s-izbaci Xpand i ubaci sagorevac.Za pocetak charge la bradin ili unidine a kasnije moze i malo jace.
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #412 poslato: April 19, 2011, 05:35:33 posle podne »

Poz Zoltane,

Ako imas vremena voleo bih da mi kazes tvoje misljenje za moj "problem". Da ne kopiram ceo post evo ovde linka.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=124431.msg1676141#msg1676141

Hvala!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #411 poslato: April 13, 2011, 01:53:38 posle podne »

Pozdrav imao bih pitanje da li treba neka pauza posle popijene kutije  Green Magnitude od 418 g. ili mogu da uzmem jos jednu kutiju?

Hvala


P.s. preporucujem ovaj proizvod onima koji nisu probali zaista je kvalitetan proizvod.

Pozdrav, slobodno mozes uzeti jos jednu kutiju.Inace slazem se sa tobom da je on kvalitetan proizvod.
Sačuvana
Ctrl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #410 poslato: April 13, 2011, 01:14:53 posle podne »

Pozdrav imao bih pitanje da li treba neka pauza posle popijene kutije  Green Magnitude od 418 g. ili mogu da uzmem jos jednu kutiju?

Hvala


P.s. preporucujem ovaj proizvod onima koji nisu probali zaista je kvalitetan proizvod.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #409 poslato: April 09, 2011, 06:18:35 posle podne »

E,dobro je,posto sam uzeo kombinaciju : Whey,BCAA,Omega3,VitaminB,pa sam razmisljo,da uzmem i onaj Kre alkalin,sto si mi preporucio,ili neki monohidrat,ili nesto trece...?

Kre alkalyn je odlicna opcija za oporavak posle treninga pa ti njega preporucujem.
Sačuvana
branko.irena
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #408 poslato: April 09, 2011, 05:36:16 posle podne »

E,dobro je,posto sam uzeo kombinaciju : Whey,BCAA,Omega3,VitaminB,pa sam razmisljo,da uzmem i onaj Kre alkalin,sto si mi preporucio,ili neki monohidrat,ili nesto trece...?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #407 poslato: April 09, 2011, 03:18:03 posle podne »

Omega 3 je u stvari riblje ulje koje je vrlo korisno za vise namena a prvenstveno za srce i krvne sudove dok je 3,6,9 kombinacija gde imas kompleks ribljeg, lanenog ulja i ulja biljke boraza.
podrska zdravlju srca i umnim funkcijama - unapredjenje zdravlja koze i kose.Obe su veoma korisne i savetujem ti da ih imas u kolekciji.
BCAA je skup tri veoma vazne aminokisline  koje nas organizam ne proizvodi a sluze sa sprecavanje katabolizma nasih misica pogotovu u fazi rada na definiciji.Kada treniras onda pre i posle treninga je obavezno a moze i na pola treninga.Kada pauziras ne moras ali obrati paznju na ishranu i pojacaj proteine iz hrane.
Sačuvana
branko.irena
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #406 poslato: April 09, 2011, 01:26:53 posle podne »

Pozz Zoli,imam dva pitanja... Kakva je razlika izmedju Omega3 i Omega3-6-9,i za sta konkretno sluzi taj Omega3... Drugo pitanje, Sta je BCAA,i posto sam poceo da ga pijem,kad je najbolje u toku dana,i kad da ga pijem,kad ne idem u teretanu (kad pauziram)... Pozdrav
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #405 poslato: Mart 30, 2011, 11:48:40 posle podne »

Poz Zoli,kazi mi,posto idem u teretanu vec 5 meseci,uzimam samo cist protein, B vitamin i Omega 3... Lepo sam se izdefinis'o al nikako da nabacim telesne mase... Sad sam hteo da uzmem neki Geiner,pa me interesuje da li taj Geiner moze da bude zamena za Protein,ili bi treb'o da uzimam i jedn
o i drugo... Unapred hvala...

Poz,

Geineri nisu isto sto i proteini.Geineri sluze pretezno za dobijanje telesne mase i preporucuju se samo onima koji imaju problema sa dobijanjem na tezini.Za razliku od proteina(wheya) geineri se pretezno baziraju na visokom odnosu hidrata u sebi na ustrb proteina.Za razliku od toga whey protein ima mnogo manje uh a ima puno proteina.Ove dve stvari se veoma razlikuju i ja licno geiner ti ne bih savetovao ako bas zelis misicnu masu.Mozes probati kombinaciju : kre alkalyn,whey,bcaa,omega 3 i pojacaj ishranu (kvalitetnu) pa bice ok sve.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 19 upita.