TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:42:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POTREBAN HARD PROGRAM  (Pročitano 57391 puta)
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #238 poslato: April 17, 2011, 03:42:19 posle podne »

Ok, ovako 15 dana, a posle punjenje jednom nedeljno sa slozenim hidratima.
To punjenje slozenim hidratima, znaci samo povecanje kolicine ovsenih, pirinca i krompira, eventualno integralni hleb ili dolazi u obzir jos nesto? I taj dan punjenja, proteine smanjujem na koliko grama otprilike?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #237 poslato: April 17, 2011, 12:41:24 pre podne »

Ostavi ovako 15 dana,pa onda izbaci i njega,ali cemo taj dan uraditi punjenje sa slozenim hidratima.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #236 poslato: April 17, 2011, 12:31:24 pre podne »

Jednom nedeljno "slatki" dan, da ostavim ili ne?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #235 poslato: April 16, 2011, 11:16:39 posle podne »

Moze,ujutru,pre treninga,nikako nakon treninga da ne uspore apsorbciju ak koji su potrebni nakon treninga.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #234 poslato: April 16, 2011, 10:36:32 posle podne »

Bademi, lesnici, moze ili ne?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #233 poslato: April 16, 2011, 09:09:39 posle podne »

Dorucak,ok ovsene,te semenke zaboravi,pojacaj na 4 belanceta,taj drugi obrok nemoj da preskaces,sir izbaci...trening je ok,kardio pojacaj na sat vremena ,ne danima kada noge treniras.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #232 poslato: April 16, 2011, 01:52:14 posle podne »

Marko, pisacu ovde, da ne brljam po Aninoj temi   :)
Dorucak oko 9 h: - ovsene pahuljice oko 40, 50 gr sa whey-om i u to dodam 1 kasiku mlevenog semena lana, susama,seme bundeve i oko 20, 30 gr badema, lesnika. Nekada uz to 2 do 3 belanca, češće bez.
                        - ili salata sa pilecim belim, limun, maslinovo ulje, mladi sir (malo), 3-4 masline. Nekada uz to parce integralnog hleba, češće bez, zavisi da li je dan sa manje hidrata ili vise.
Drugi obrok oko 12: - 2 do 3 belanca (ovaj obrok nekada imam nekada ne, zavisi da li sam gladna)
Rucak oko 14, 15 h: - meso, povrce, salata, od hidrata krompir ili integralni pirinac
Vecera oko 19 h:     - meso (pilece belo ili riba) i salata
Zadnji obrok oko 23 h: isto kao i vecera.
Grejp u toku dana izmedju obroka, cesto i uvece. Nekada, mozda jedan dan u nedelji, banana odmah cim ustanem.

To je to sto se tice ishrane, mislim da nisam nista zaboravila.
Svaki dan variram kolicinu unetih hidrata, 1 dan u nedelji je sa skoro 0 uh, samo malo ujutru.

Trening (uvek poslepodne) :
1 dan  ledja triceps
2 dan  komplet noge
3 dan  grudi biceps
4 dan  pauza (nekada da, cesce ne)
5 dan  zadnja loza
6 dan  rame
7 dan  pauza (obavezno  ;D )

Kardio 4 do 5 puta nedeljno, nekada ujutru, ako ne ujutru onda posle treninga i stalno menjam vrstu kardia (traka, orbitrek, bicikl, nekada lagano trcanje napolju).

Mislim da nisam nista zaboravila  :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #231 poslato: April 12, 2011, 10:07:56 pre podne »

E upravo sam ti rekao kada grejfrut bude sladak to je prava dijeta.Ali taj dan nema treninga,odmor..osetices naredna 3 dana da si fizicki jaca a i psihicki ces biti smirenija.
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #230 poslato: April 11, 2011, 10:21:15 posle podne »

Sta mislis da li sam ukapirala  ::) Slatki dan, to mnogo brzo ukapiram, a taman mi je grejfrut postao sladak  ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #229 poslato: April 11, 2011, 09:34:59 posle podne »

Bitno da si zadovoljna...samo nastavi,stim da mozes probati sada svaki sedmi dan da ubacis proste secere,bez treninga tog dana i smanji protein tog dana,ali narednog dana samo za dorucak malo hidrata i posle samo protein..valjda si ukapirala ?
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #228 poslato: April 11, 2011, 03:56:37 posle podne »

Izbaci ella sir uvece,pokusaj i da izbacis hidrate posle treninga ili veoma malo u narednih 15 dana,pojacaj proteine iz mesa za jos 150 gr,a bademe smanji,orah izbaci,ubaci grejp,laneno ulje uz salatu.
kardio kombinuj,traka,steper (kontrolisi svaki korak koji gazis,stezi gluteus i zadnju lozu),pojacaj jos vise unos vode i variraj hidrate iz dana u dan u toku nedelje.Ovako bi trebala za 15 dana da skines jos malo,nekih 1,5 kg na vagi ali vizuelno obrati paznju sta se desava.

Tacno 1,5 kg manje na vagi, da li je to nakupljena tecnost ili masne naslage, nije ni bitno, ali kada pogledam vizuelno, to je to, jos malkice malkice fali do toga sto ja zelim tjs. sto sam zacrtala za sada, tako da nastavljam sa ovim rezimom ishrane jos 1 mesec, s tim sto sada opet pocinjem sa Charge, ali cu probati 2 ujutru pre kardia i 1 poslepodne pre treninga sa tegovima, zato sto kada pijem 2 poslepodne, nema spavanja uvece do kasno.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #227 poslato: April 06, 2011, 11:32:29 posle podne »

Lagano ubacuj hidrate u ishranu,nemas previse svrhe od 40 sklekova,radi ih po 10 dop 15 u seriji ali se fokusiraj na pokret.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #226 poslato: April 06, 2011, 09:32:46 posle podne »

Hvala za savete oko zgibova, uspela sam da dodjem od cifre 7 za ovo kratko vreme.. a sklekova 40 zasad, bicepsi su se popravili chak 15komada.. :)) ne znam da li je zbog keto dijete, ali u poslednjih nedelju dana su mi se iscrtale plocice na stomaku i vise nego po mom ukusu i nekako kao da mi je pupak 'iskocio'.. po meni je to prebrzo, malo sam se uplasila ,.. a imam i jake bolove medju rebrima, jer je tu samo koza.. Sad me je nekako i strah da prekinem sa keto ali mislim da mi se smucilo od mesa i samo mesa
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #225 poslato: Mart 30, 2011, 12:27:17 posle podne »

1120 din su Pilates gurtne kod nas (elastične trake)  Pansport Dunavska 23, Novi Sad

a klasične gurtne koje se mogu naći u svim prodavnicama su 400 din

nije velik trošak :O)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #224 poslato: Mart 28, 2011, 08:30:42 posle podne »

Zato je odlična zamena elastična traka, samo što zahteva malo angažovanje mozga prilikom odabira jačine otpora.

gde ima da se kupi ta elasticna traka, nisam vidjala?

Pa ima u Tigru, ali bi tu morala da modifikuješ, ali ima i u Pansportu nekih ne znam koje su tamo, ali ima po radnjama sa fitness opremom.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 17 upita.