TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:17:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POTREBAN HARD PROGRAM  (Pročitano 57508 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #223 poslato: Mart 28, 2011, 07:56:12 posle podne »

Radi pravilno sklekove i ne treba ti opterecenje,samo se fokusiraj na misic koji zelis da angazujes,nije bitan broj vec pokret.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #222 poslato: Mart 28, 2011, 07:43:18 posle podne »

Jeste, ravna je.. kombinovacu sve 3 opcije i videti da uzmem gurtne i elasticnu traku kao pripremu za zgib.. sklekovi tu ne mogu puno pomoci? danas sam ih radila sa opterecenjem, ne znam ni da li postoji tako nesto ali stavim torbu od 10kg na ledja pa ih radim.. problem je sto su mi preslabi bicepsi a tricepse sam dovela do savrsenstva.. eto to je tako kad forsiras samo jednu grupu misica, moja greska, sad bih vec mogla raditi normalno zgibove da sam ranije znala neke stvari..
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #221 poslato: Mart 28, 2011, 07:37:11 posle podne »

Tvoje vratilo je verovatno ravna sipka,ovde je opcija sa kosinom.Ako radis vratilo za ledja onda gledaj da vecinu pokreta radis latisimusom i bez cimanja.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #220 poslato: Mart 28, 2011, 07:35:16 posle podne »

Da.. dobro meni svakako treba i biceps i latimus, kombinujem nadhvat i podhvat ali se uvek podizem iznad sipke pa makar 1 uradila pa pauza pa opet 1.. valjda ce vredeti da ojacham da mogu vise uraditi :/
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #219 poslato: Mart 28, 2011, 07:32:33 posle podne »

Tada bih previse angazovao biceps i gubim na fleksiji latisimusa,i nema chitinga.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #218 poslato: Mart 28, 2011, 07:27:43 posle podne »

A ti se ne podizes do kraja kad radis zgib? posto ja predjem bradom iznad sipke kada ga radim..
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #217 poslato: Mart 28, 2011, 07:08:15 posle podne »

MARKO DIMITRIJEVIZ Zgibovi
Moja opcija uz pomoc gurtni.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #216 poslato: Mart 28, 2011, 05:27:22 posle podne »

Zato je odlična zamena elastična traka, samo što zahteva malo angažovanje mozga prilikom odabira jačine otpora.

gde ima da se kupi ta elasticna traka, nisam vidjala?
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #215 poslato: Mart 28, 2011, 05:11:12 posle podne »

obožavam spravu u teretani koja ima "podršku" za zgibove - namestiš težinu koju želiš i za toliko ti je lakše da radiš zgibove ili propadanja...   meni je ova sprava puno pomogla... a bez toga jedino sa asistencijom.

Inače svaka čast i za taj jedan zgib i za 20 sklekova :)

Jos uvek nisam krenula u teretanu, ali nadam se da cu sredinom maja.. Dotle napunim torbu da bude teska 20kg i cucnjevi, iskoraci, sklekovi sa opterecenjem istim, i mogu reci da sam sasvim zadovoljna napredkom u poslednja 3 meseca iskljucivo kucnim vezbama.. Jedini problem je sto sam preterala sa zgibovima i uzasno me boli ruka i pri pomisli da je ispruzim do kraja i ako sam se dobro zagrejala pre njih + zuljevi na rukama.. divno
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #214 poslato: Mart 28, 2011, 10:10:56 pre podne »

Zato je odlična zamena elastična traka, samo što zahteva malo angažovanje mozga prilikom odabira jačine otpora.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #213 poslato: Mart 28, 2011, 09:44:35 pre podne »

Retko koja teretana ima tu masinu,a inace je odlicna!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #212 poslato: Mart 28, 2011, 09:11:45 pre podne »

obožavam spravu u teretani koja ima "podršku" za zgibove - namestiš težinu koju želiš i za toliko ti je lakše da radiš zgibove ili propadanja...   meni je ova sprava puno pomogla... a bez toga jedino sa asistencijom.

Inače svaka čast i za taj jedan zgib i za 20 sklekova :)
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #211 poslato: Mart 27, 2011, 10:19:33 posle podne »

Odlichno. Nadam se da cu naci pomoc, ako ne - tu je stolica i noge.. mislim da sam pogresila sto sam postavila visoko vratilo.. Probala sam chak i iz skoka da ih radim, i to mozda moze biti priprema.. ali dobra je stvar sto svaki put kad izadjesh/udjesh u sobu mozes par zgibova da uradis onako s' vrata (: nadam se da cu za 2-3 meseca moci da ih radim normalno i bez pomoci
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #210 poslato: Mart 27, 2011, 06:04:19 posle podne »

Zgibovi su inace teski,ukoliko zelis pravilno da ih radis sa sto manjim angazovanjem bicepsa.kao pomoc koriste se gurtne da drze saku sto cvrsce za vratilo a mozes i sundjere da sake manje klize.idealno je da ti neko pomaze dok radis ili predhodno ojacati latisimus na lat masini.
Podizanje nogu je dobra vezba za stomak i za istazanje i smanjenje obima struka.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #209 poslato: Mart 27, 2011, 05:10:15 posle podne »

Ne znam da li je dobra tema da postavim pitanje, trebaju mi saveti oko zgibova. Namontirala sam vratilo danas i problem je shto ne mogu da ih radim jer posle par zgibova pochnu da me uzasno zuljaju ruke i evo chini mi se kako su mi shake otekle u tom predelu i da cu dobiti zuljeve, probala sam sad i sa rukavicama ali samo je josh gore plus klizim..
i koliko je efektivno za pochetnike sto se tiche zgibova pomagati se jednom nogom na stolici? ja se trudim da minimalizujem tu pomoc jer trenutno mogu da uradim samo 1 zgib bez pomoci nogu. Postoje li neke uvodne vezbe, pripreme za zgibove koje bi mi bile u pomoci? koliko obichni sklekovi mogu uticati, njih mogu da radim po 20 u seriji ali zato zgibove= katastrofa. I josh jedno pitanje u vezi vratila, koliko je efektivno raditi na njemu vezbe za trbusnjake, podizanje nogu u vis? Hvala unapred na odgovoru!
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.