TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395255 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 08:08:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280520 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #84 poslato: April 18, 2011, 08:33:12 posle podne »

nece se rastvoriti i nema potrebe da ga mesas toliko ,popij...i ne treba ti punjenje,5g pre i 5 g posle treninga.
Sačuvana
13032355
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 123


Golden age of bb!

« Odgovor #83 poslato: April 18, 2011, 08:19:30 posle podne »

marko,imam jedno pitanje... uzeo sam obican kreatin monohidrat micronized...sad radim fazu punjenja ali mi nesto nije jasno...kad sipam jednu mericu u punu casu vode (5 grama) ne rastvori se kreatin skroz a mesam ga jedno 3-4 minuta pa i vise ... jel to tako treba da bude ? ili treba da dosipam vode stalno pa da ga opet mutim pa pijem i tako dok ga skorz ne rastvorim?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #82 poslato: April 18, 2011, 02:27:50 posle podne »

Nije problem uzeti malo tog sira,ali vidim da vecina koja ga konzumira pojedu 400 g pre spavanja !Pre sam za opciju veoma male kolicine obicnog mladdog sira,nego ella sir.
Sačuvana
Zigi90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #81 poslato: April 18, 2011, 01:16:49 posle podne »

Za dorucak ubaci i hidrate,jogurt (to sto je 0% masti nista ne znaci),bolje onda pij 2,8 %....voze smanji,kao i ella sir i uvece bez jogurta.
Ok hvala . A reci mi samo sto je lose da se jede dosta tog ela sira , zar nije on skoro cist protein?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #80 poslato: April 18, 2011, 12:59:54 posle podne »

Za dorucak ubaci i hidrate,jogurt (to sto je 0% masti nista ne znaci),bolje onda pij 2,8 %....voze smanji,kao i ella sir i uvece bez jogurta.
Sačuvana
Zigi90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #79 poslato: April 18, 2011, 12:47:33 posle podne »

Za dorucak jedem 6belanaca i solju fit jogurta sa 0% mm , za rucak jedem belo meso/junetinu/teletinu i pirinac/spanac ili neko povrce , za veceru tunjevinu ili neku drugu vrstu ribe i solju jogurta . za uzinu jedem voce neko ili lesnike/bademe . kad imam vremena kuci podelim rucak u 2 obroka .
I uz dorucak rucak i veceru jedem onaj ela sir

Imam 65kg i 170cm
« Poslednja izmena: April 18, 2011, 01:01:22 posle podne od strane Zigi90 » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #78 poslato: April 18, 2011, 10:37:29 pre podne »

Ukoliko si sredio ishranu (mozes i to napisati detaljnije),onda mozes ubaciti jutarnji kardio ,za pocetak danima kada treniras u trajanju od 30 do 45 min,puls drzi 120 do 140 bez obzira koja kardio vezba da je u pitanju.Bitno je da pre spavanja imas jak proteinski obrok ,kao i nakon tog jutarnjeg kardia da imas jako obrok sa hidratima i proteinima.
Pre kardia mozes popiti kafu recimo i budi oprezan,ako osetis pad snage na treninzima dizi hidrate a i proteine.
Sačuvana
Zigi90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #77 poslato: April 17, 2011, 10:34:28 posle podne »

Marko , hteo sam da te pitam vezano za onaj kardio na prazan stomak .
Reko si da je neka devojka imala sjajne rezultate za mesec ipo dana (vezano za stomak).
Radim tegove 3 dana za redom (svaki dan po 2 grupe misica ) , stomak radim svaki trening  i onda pauziram jedan dan pa opet vrtim krug i imam sredjenu ishranu.
Ako bi ubacio kardio na prazan stomak , kako bi mi savetovao da ga ubacim , mislim koliko puta nedeljno i dal u danu pauze ili u danu kada radim teretanu ? I da li kardio u vidu trcanja ili voznje bicikla ili oba ?

P.S. Ne koristim suplementaciju nikakvu.
Unapred hvala
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #76 poslato: April 11, 2011, 02:16:51 posle podne »

Hvala Mare ,poradicu na tome.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #75 poslato: April 11, 2011, 01:08:06 posle podne »

Mozes i bilo koji whey protein ,nakon njega pola kasike lanenog ulja ili ako ustajes u toku noci u wc opet doza wheya...ne opterecuj se previse sa tim.Ishrana ti je dobra samo koriguj i variraj hidrate,trudi se da odrzis intezitet treninga.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #74 poslato: April 11, 2011, 12:03:35 posle podne »

ok pojacacu dorucak i smanjiti hidrate,  kupicu nekii dobar blend isobolic,elite 12 hour ili preporucujes bolje cist kazenin?
i trenining cu ubaciti izolacione i super setove...
« Poslednja izmena: April 11, 2011, 12:08:07 posle podne od strane deskecar » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #73 poslato: April 11, 2011, 09:34:35 pre podne »

pa jedem sve, jedem 4 - 6 puta dnevno. Svaki dan imam meso za glavni obrok... imam 57 kg a visok sam 178 cm... Na treninge idem svako vece sem nedelje i radim:
Ponedeljak: ramena
utorak: triceps
sreda: biceps
cetvrtak: grudi
petak: ledja
subota: noge
trening mi traje sat ipo, dva, posle svakog treninga radim stomak.
I dalje nemam uvid u tvoju ishranu i to SVE sto jedes mi ne daje informacije.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #72 poslato: April 11, 2011, 09:31:27 pre podne »

Marko imam ja koje pitanje:
1.da li imas iskustva sa torrentom od univerzala,licno preferiram dobar whey posle treninga ali sada imam priliku da ga nabavim upola cene i manje pa ako je dobar da iskoristim priliku..?
a pod 2 :planiiram jos do kraja aprila imam rezim ishrane za masu pa onda da krenem da skidam malo, imam 110 kg, realno jedno 5 kg mora da se skine...planrao sam da pocnem sa rotacijama za pocetak ,kardio ne volim bas :P,e sad moje ptanje je da li je ok da samo tako "od sutra " krenem na rotacije ili neki uvod? sad sam na oko 350-400g uh i 250proteina 50 g masti
ako treba napisacu i sta jedem posto vidim da trazis od odtalih ladi rakseg nalazenja resenja...


Nisam probao Torrent,uglavnom svaki whey koji uzmes neces pogresiti.ja sam trenutno na scitecovim proizvodima i zadovoljan sam,imaju dobre ukuse i ne zatvaraju mi apetit narocito posle treninga.
bilo bi dobro da mi napises kako i koliko jedes pa cu ti odprilikernapisati sta da radis.

evo pisem:
1.3cela i 3 belanca+ hleb (imam onu masinu za hleb pa sam pravim sa razenim brasnom i crnm brasnom)
pole treninga 200 g belo+100g paste+salate
3.200 g govedine +100 g pirinac+salate
4.200 g belo+1/2kg kromp+salate
5.200 g oslia+salata
6.ela sirac zadnji
sa obrocima ubacim maslinovo ulje i laneno  i izmadjuobroka malo kostunjcavog voca raznog...
voca isto malo ...
unesem jos proteina ali iz dodataka uglavnom u pwm,whey,bcaa trentno...
ovsene ne mogu vise da podnesem u smislu da je stomak prestao da ih vari ne znam zasto ali tako je,kako ih pojedem tako u wc da ih izbacim...

a sciteck je i meni super bcaa i glltamin  njihvom bas dugo koristim,whey jos nisam probao ali mislim je njihov sledeci..
imam malo cudan stomak pa mi sciteck jedino odgovara...



Ono sto bih ja izmenio tj.dorucak pojacaj sa 8 belanaca i 2 zumanceta,hidrate polako smanjuj  i to po obrocima a 25 %.Ukoliko osetis neki nagli gubitak snage za toliko pojacaj kalorijski ali iz proteina.Ella sir izbaci i taj obrok zameni nekim blazim proteinskim ili popij neki kazein protein.ukoliko kardio ne radis u trening ubacuj na kraju malo vise izoplacionih vezbi,super setove.
Sačuvana
MarkoBre
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #71 poslato: April 10, 2011, 08:32:52 posle podne »

pa jedem sve, jedem 4 - 6 puta dnevno. Svaki dan imam meso za glavni obrok... imam 57 kg a visok sam 178 cm... Na treninge idem svako vece sem nedelje i radim:
Ponedeljak: ramena
utorak: triceps
sreda: biceps
cetvrtak: grudi
petak: ledja
subota: noge
trening mi traje sat ipo, dva, posle svakog treninga radim stomak.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #70 poslato: April 10, 2011, 02:22:42 posle podne »

Marko imam ja koje pitanje:
1.da li imas iskustva sa torrentom od univerzala,licno preferiram dobar whey posle treninga ali sada imam priliku da ga nabavim upola cene i manje pa ako je dobar da iskoristim priliku..?
a pod 2 :planiiram jos do kraja aprila imam rezim ishrane za masu pa onda da krenem da skidam malo, imam 110 kg, realno jedno 5 kg mora da se skine...planrao sam da pocnem sa rotacijama za pocetak ,kardio ne volim bas :P,e sad moje ptanje je da li je ok da samo tako "od sutra " krenem na rotacije ili neki uvod? sad sam na oko 350-400g uh i 250proteina 50 g masti
ako treba napisacu i sta jedem posto vidim da trazis od odtalih ladi rakseg nalazenja resenja...


Nisam probao Torrent,uglavnom svaki whey koji uzmes neces pogresiti.ja sam trenutno na scitecovim proizvodima i zadovoljan sam,imaju dobre ukuse i ne zatvaraju mi apetit narocito posle treninga.
bilo bi dobro da mi napises kako i koliko jedes pa cu ti odprilikernapisati sta da radis.

evo pisem:
1.3cela i 3 belanca+ hleb (imam onu masinu za hleb pa sam pravim sa razenim brasnom i crnm brasnom)
pole treninga 200 g belo+100g paste+salate
3.200 g govedine +100 g pirinac+salate
4.200 g belo+1/2kg kromp+salate
5.200 g oslia+salata
6.ela sirac zadnji
sa obrocima ubacim maslinovo ulje i laneno  i izmadjuobroka malo kostunjcavog voca raznog...
voca isto malo ...
unesem jos proteina ali iz dodataka uglavnom u pwm,whey,bcaa trentno...
ovsene ne mogu vise da podnesem u smislu da je stomak prestao da ih vari ne znam zasto ali tako je,kako ih pojedem tako u wc da ih izbacim...

a sciteck je i meni super bcaa i glltamin  njihvom bas dugo koristim,whey jos nisam probao ali mislim je njihov sledeci..
imam malo cudan stomak pa mi sciteck jedino odgovara...


« Poslednja izmena: April 10, 2011, 02:24:50 posle podne od strane deskecar » Sačuvana
Stranice: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.