TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395195 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 09:09:41 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280432 puta)
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #429 poslato: Novembar 19, 2011, 03:26:39 posle podne »

Mozes kreatin koristiti 5 g i kada ne treniras,a mozda bolja opcija je jedan obrok crvenog mesa (idealno konjski but) zadovoljice potrebe za creatinom.Sto se ella sira tice,nemam ja nista protiv,ali jesti tolike kolicine pre spavanja i ocekivati formu je prosto nemoguce.Pre sam za opciju manje kolicine i jesti obican sir.
ok's, pa koje su to manje kolichine po tebi da smanjim, a i da kazhem ja ne jedem ellu, vec posni domaci sir..ali ubacicu cu kao shto si mi rekao meso u zadnjem obroku umesto sira, ali ako se desi da ne bude imalo mesa pitah te koliko je grama sira dovoljno, marko reci mi kakve treninge da primenim u zadnje dve nedelje defke, i kakvo je tvoje mishljenje da se pije domaca surutka? unapred hvalla, i sorry shto te mozhda smaram sa ovim pitanjima...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #428 poslato: Novembar 19, 2011, 09:07:11 pre podne »

Mozes kreatin koristiti 5 g i kada ne treniras,a mozda bolja opcija je jedan obrok crvenog mesa (idealno konjski but) zadovoljice potrebe za creatinom.Sto se ella sira tice,nemam ja nista protiv,ali jesti tolike kolicine pre spavanja i ocekivati formu je prosto nemoguce.Pre sam za opciju manje kolicine i jesti obican sir.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #427 poslato: Novembar 18, 2011, 11:08:01 posle podne »

marku su se izlizala slova na tastaturu sledecim redosledom: izbaci ella :P
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #426 poslato: Novembar 18, 2011, 10:25:20 posle podne »

Kao poslednji obrok, neposredno pred spavanje smazem 450gr Ella sira...

Je l to ok?
Preskocen sam u gozvi :)
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #425 poslato: Novembar 18, 2011, 10:05:54 posle podne »

Ono sto bih smanjio je taj sir i izbacio bih ella sir,ubaci bar jos jedan klasican proteinski obrok,piletina ili konjsko meso,malo vise belanaca ujutru bez zumanaca posle podne.Posto si bio na keto dijeti,ovo ti je dovoljno uh,mada svaki 7 ili 10 dan kada odmaras od treninga mozes smanjiti unos proteina na minimum a pojacaj 3x hidrate,ukoliko si u dobroj formi mogu i brzi seceri.
hvalla ti puno brate :), poslushacu te izutra cu pojachati belanca, i u zadnjem obroku da ubacim piletinu 200-250,ok? da li mozhe batak kuhan na vodi, ako ne bude uvek imalo belo meso? pozz i hvalla ti, josh jednom :)
Mozes povremeno da ubacis batak,bez koze,a belo meso uvece sa nekom salatom !
naravno da sam mislio na batak, bez kozhe, nego htedoh, josh neshh da te pitam, da li bih mogao u danima odmora da ubacim ujutru pet graama monohidrata? znam da se dosta polemike vodi oko toga da li mono na defki, al ja mslm da uz super korigovanu ishranu da nece doci do povlachenja vode?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #424 poslato: Novembar 18, 2011, 08:48:27 posle podne »

zasto se hidrata pojacavaju tim danima koje si naveo ako nema treninga,zar ne treba tada vise ?
Ubrzava se metabolizam na taj nacim,stim da naredni dan se spustaju na minimum uz pojacan proteinski unos.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #423 poslato: Novembar 18, 2011, 08:46:27 posle podne »

Ono sto bih smanjio je taj sir i izbacio bih ella sir,ubaci bar jos jedan klasican proteinski obrok,piletina ili konjsko meso,malo vise belanaca ujutru bez zumanaca posle podne.Posto si bio na keto dijeti,ovo ti je dovoljno uh,mada svaki 7 ili 10 dan kada odmaras od treninga mozes smanjiti unos proteina na minimum a pojacaj 3x hidrate,ukoliko si u dobroj formi mogu i brzi seceri.
hvalla ti puno brate :), poslushacu te izutra cu pojachati belanca, i u zadnjem obroku da ubacim piletinu 200-250,ok? da li mozhe batak kuhan na vodi, ako ne bude uvek imalo belo meso? pozz i hvalla ti, josh jednom :)
Mozes povremeno da ubacis batak,bez koze,a belo meso uvece sa nekom salatom !
Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #422 poslato: Novembar 18, 2011, 04:31:44 posle podne »

zasto se hidrata pojacavaju tim danima koje si naveo ako nema treninga,zar ne treba tada vise ?
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #421 poslato: Novembar 18, 2011, 03:55:17 posle podne »

Ono sto bih smanjio je taj sir i izbacio bih ella sir,ubaci bar jos jedan klasican proteinski obrok,piletina ili konjsko meso,malo vise belanaca ujutru bez zumanaca posle podne.Posto si bio na keto dijeti,ovo ti je dovoljno uh,mada svaki 7 ili 10 dan kada odmaras od treninga mozes smanjiti unos proteina na minimum a pojacaj 3x hidrate,ukoliko si u dobroj formi mogu i brzi seceri.
hvalla ti puno brate :), poslushacu te izutra cu pojachati belanca, i u zadnjem obroku da ubacim piletinu 200-250,ok? da li mozhe batak kuhan na vodi, ako ne bude uvek imalo belo meso? pozz i hvalla ti, josh jednom :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #420 poslato: Novembar 18, 2011, 11:19:36 pre podne »

Ono sto bih smanjio je taj sir i izbacio bih ella sir,ubaci bar jos jedan klasican proteinski obrok,piletina ili konjsko meso,malo vise belanaca ujutru bez zumanaca posle podne.Posto si bio na keto dijeti,ovo ti je dovoljno uh,mada svaki 7 ili 10 dan kada odmaras od treninga mozes smanjiti unos proteina na minimum a pojacaj 3x hidrate,ukoliko si u dobroj formi mogu i brzi seceri.
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #419 poslato: Novembar 18, 2011, 01:55:55 pre podne »

Kao poslednji obrok, neposredno pred spavanje smazem 450gr Ella sira...

Je l to ok?
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #418 poslato: Novembar 17, 2011, 09:10:37 posle podne »

hranim se ja mislim bash pravo, pre keto dijete neki perido sam vec bio smanjivao unos ugljenih hidrata. a ovako mi trenutno izgleda ishrana, tj posle keto preshao sam na variranje sa uh.
1.80do100g ovsenih 4 belanaca 2 cela jaja, 100g posnog sira, salata, orasi
pre treninga ide super pump max, u pmw ide whey, kre alkin, dex
2.200-250g mesa nekada belo meso, nekada junetina. 80do100g pirincha, salata
3. dve tunjevine, dosta salate, 100g sira orasi
4. 5 belanaca, dva cela jaja, salata
5.350do380g posnog sira
 to bi bilo to. unapred hvala...
edit. kardio imam dva puta nedeljno u trajanju od po 1h, shetnja takodje nekada brzhi ritam, nekada sporiji. trenutna kilazha mi je 92kg, treninzi su tipa sa malo jachim tezhinama, nekada ubacim sa opadajucim serija za neku bezhbu.
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2011, 09:14:19 posle podne od strane -guti- » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #417 poslato: Novembar 17, 2011, 08:46:09 posle podne »

Ne bih da ti dajem neki uopsten odgovor,napisi mi kako si se hranio pre keto dijete kakve treninge imas ,da li radis kardio ?
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #416 poslato: Novembar 17, 2011, 08:38:26 posle podne »

brate, izvini jel mozhe mala pomoc, ovako vec sam na keto dijeti nekih mesec ipo dana do sada se pokazala kao odlichna, e sad bih hteo ici jedno 2 nedelja variranja ugljenih hidrata ubacivanjem istih ujutru i posle treninga i da zavrshavam sa defkom, nego jedino shta me buni jeste to da posle perioda definicije kako i u kojoj kolichini da krenem sa ugljenim hidratima, pozz brate.
Sačuvana
Nino
Gost
« Odgovor #415 poslato: Novembar 15, 2011, 02:07:00 posle podne »

hvala na odgovorima :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.158 sekundi sa 20 upita.