TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395235 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 06:51:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280508 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #444 poslato: Novembar 23, 2011, 01:14:31 posle podne »

veslanje dv tegom u predklonu,veslanje bucicama,t sipka.
Sačuvana
mladen92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41


« Odgovor #443 poslato: Novembar 23, 2011, 12:40:51 posle podne »

OK HVALA ;) Neka preporuka za neku vezbu za punocu ledja ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #442 poslato: Novembar 23, 2011, 11:16:22 pre podne »

Grudi i ledja moras raditi vise vezbi i vise serija,narocito osnovne vezbe.
Sačuvana
mladen92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41


« Odgovor #441 poslato: Novembar 23, 2011, 09:56:20 pre podne »

Svaka cast na formi , najbolji si ;)
Jel je ok za masu 10,8,6
 Grudi 4 x3 serije
ledja 4-5 po 3 serije
Ramena 4 x3 serije plus trapez 3 serije
Noge 5x 3 serije
Ruke 3x serije  triceps i biceps po 3

Neke vezbe radim po 4 serije tipa Bendz Cucanj, Potisak za ramena ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #440 poslato: Novembar 22, 2011, 11:13:35 posle podne »

Prvo pozdrav shampionu! :) Sve najbolje u daljoj karijeri ...!
Sad bih imao jedno pitanje , vezano je za jednu moju povredu.. naime , pre nekih 6-7 meseci me je poceo boleti misic izmedju lopatice i kicme... nisam siguran kako sam se povredio (mada mislim kad sam trenirao ramena..) ,  pravio sam dosta dugu pauzu ali kad sam se vratio treningu osetim uvek nekakvo zatezanje u tom predelu.. cak me nekad i dok sedim jako zategne da ne mogu jako da udahnem... smiri se to par dana ali mogu da ga osetim kad ispruzim desnu ruku da se usteglim... naravno bio sam kod lekara , rekli su da je od prevelikog napora i zategnutosti misica doslo do nekakvog sakupljanja u tom delu... i kao da ce laganim vezbanjem i istezanjem razbiti to ... ali nista... tako da voleo bih tvoje misljenje .. hvala :)
Najbitnije je da lekari ustanove o cemu se radi..a sto se tice same povrede ja bih radio vezbe u kojima ne osecas bol...ipak bolje da ovo pitanje postavis Pedji ili Danijeli ,oni su lekari .
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #439 poslato: Novembar 22, 2011, 11:09:21 posle podne »

ok hvalla ti puno brate primenicu to sve kao shto si mi i rekao, i javljam ti krajnje rezultate od defke koju zavrshavam za dve nedelj, ako u medjuvremenu negde zashkripi javljam ti se :), i hvalla, josh jednom :)
Mozes postaviti neke slike i malo detaljnije kako treniras da bih mogao da ti dam neke konkretnije odgovore.
Sačuvana
abki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #438 poslato: Novembar 21, 2011, 12:13:13 posle podne »

Prvo pozdrav shampionu! :) Sve najbolje u daljoj karijeri ...!
Sad bih imao jedno pitanje , vezano je za jednu moju povredu.. naime , pre nekih 6-7 meseci me je poceo boleti misic izmedju lopatice i kicme... nisam siguran kako sam se povredio (mada mislim kad sam trenirao ramena..) ,  pravio sam dosta dugu pauzu ali kad sam se vratio treningu osetim uvek nekakvo zatezanje u tom predelu.. cak me nekad i dok sedim jako zategne da ne mogu jako da udahnem... smiri se to par dana ali mogu da ga osetim kad ispruzim desnu ruku da se usteglim... naravno bio sam kod lekara , rekli su da je od prevelikog napora i zategnutosti misica doslo do nekakvog sakupljanja u tom delu... i kao da ce laganim vezbanjem i istezanjem razbiti to ... ali nista... tako da voleo bih tvoje misljenje .. hvala :)
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #437 poslato: Novembar 20, 2011, 09:14:09 posle podne »

ok hvalla ti puno brate primenicu to sve kao shto si mi i rekao, i javljam ti krajnje rezultate od defke koju zavrshavam za dve nedelj, ako u medjuvremenu negde zashkripi javljam ti se :), i hvalla, josh jednom :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #436 poslato: Novembar 20, 2011, 08:21:15 posle podne »

Mozes dodatno da ubacis ujutro kardio na prazan stomak,a BCAA po 10 g pre u toku i posle trninga,mozes i ujutru 10g.
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #435 poslato: Novembar 20, 2011, 04:39:39 posle podne »

Ok hvalla ti puno, shta mislish o bcaa od sni kako bi bilo najjbolje da ga koristim? A kardio cu ubaciti posle treninga,nego da li sem
 kardio shto raditi posle svakog treninga da ubacim josh 2x nedeljno uveche kardio za finish defke? Hvalla ti puno! ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #434 poslato: Novembar 20, 2011, 03:59:36 posle podne »

Radi posebno trening za noge i ramena,a sto se tice treninga napisao sam ti,izbor vezbi je veliki.Ja kombinujem razlicite masine i svaki trening se po necemu razlikuje,ne postoji neko pravilo,uglavnom je bitno da kod izolojucih vezbi se fokusiras na pokret i pumpu u misicu.
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #433 poslato: Novembar 20, 2011, 01:02:19 posle podne »

da zaboravih noge radim sa ramenima u istom treningu... da li da ubacim posle svakog treninga po 30min, uz to da radim neki tvoj principa vezhbi kao shto ti imash kad si na definiciji, ako bih mogao da mi napishesh...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #432 poslato: Novembar 20, 2011, 08:54:07 pre podne »

Umesto tecnih ak,ubaci BCAA,sredom ubaci trening za noge,trening radis 2 osnovne vezbe obavezno po misicnoj partiji i ubacujes izolacione vezbe i masine vise sa nesto vecim fokusom na pokret i veci broj ponavljanja 12 do 15.I dobro bi bilo da radis i kardio nakon treninga bar 30 min.
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #431 poslato: Novembar 19, 2011, 11:52:37 posle podne »

ok imat ce i mesa, ali nece imati uvek nazhalost...a kada ga ne bude imalo ubacicu kao shto ti kazhesh jednu trecinu sira sa belancima...trenutno idem program pon;ledja,utorak;grudi,sreda;odmor, chetvrtak;rame, petak;ruke, vikend pauza..pa eto ako mozhesh ti m poshalji kakav program da idem zadnjih dve nedelje defke u vidu ishrane shta da korigujem i u vidu treninga ovih dana cu najjverovatnije svratiti do pansporta da uzmem i jedne techne amino za u toku treninga da imam, uz ostale suplemente kao shto ti rekoh da koristim to su super pump max, whey od sciteca, kre alkin, i monohidrat da ubacim u pauzi izutra...pozz i neizmerno ti hvala, josh jednom! :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #430 poslato: Novembar 19, 2011, 09:32:00 posle podne »

Koliko gr sira,pa trecinu od te sto si do sada isao u kombinaciji sa belancima,ako nemas meso.Surutka je dobra za oporavak jetre.A sto se treninga tice,napisi kako treniras sada?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.152 sekundi sa 19 upita.