TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395195 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 10:19:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280444 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #489 poslato: Decembar 09, 2011, 10:05:55 posle podne »

Vazhi, hvala Marko!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #488 poslato: Decembar 09, 2011, 09:46:29 posle podne »

Josh jedno pitanje Marko. Poshto mi je nedelja skroz "neradna", ne radim ni kardio ni tegove da li da uzimam tada Animal C. ili shta?

poz!

Ne treba ti taj dan nista,pa ni AC.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #487 poslato: Decembar 09, 2011, 09:44:57 posle podne »

Kao sto ti rekoh izbegavaj te vezbe,to je kao rana koju koju nanovo povredjujes...pokusaj sa nekim gelovima,biofreez ili slicno
Sačuvana
KDT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #486 poslato: Decembar 09, 2011, 09:39:28 posle podne »

Petre odmor je najbolji lek za povrede... Izbegavaj sve vezbe u kojima imas bolove bar 10-15 dana.. pa onda postepeno kreni sa istim tim vezbama od najmanjeg opterecenja pa polako iz dana u dan do veceg opterecenja... Ako se bol i povreda opet vrati onda znaci da nije za salu i tada bolje idi kod lekara da cujes strucno misljenje...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #485 poslato: Decembar 09, 2011, 08:56:05 posle podne »

Josh jedno pitanje Marko. Poshto mi je nedelja skroz "neradna", ne radim ni kardio ni tegove da li da uzimam tada Animal C. ili shta?

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #484 poslato: Decembar 09, 2011, 08:50:09 posle podne »

i sta da radim kako bi zalecio ? takodje imam problem jer me to boli i na bencu
Sačuvana
train hard or go home !
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #483 poslato: Decembar 09, 2011, 08:48:21 posle podne »

Nisam pristalica tih treninga,narocito ne za rekreativce...Sto se tice bola,ocito se radi o povredi pripoju pectoralisa za claviculu,najbolje da izbegavas vezbe pri kojima osecas bol(kosi bendz,prednji potisak za rame i sl...)
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #482 poslato: Decembar 09, 2011, 07:57:59 posle podne »

imam veliki problem sa desnim ramenom tj. u toku vezbi osetim jak bol kod kljucne kosti , na desnoj strani. . . mislio sam da je do zagrevanja ali se uvek dobro zagrejem i idem postupno sa tezinama , znas li mozda sta je problem i kako da sprecim bol ? inace sta mislis o vezbanju svake misicne grupe 2 puta sedmicno , ( pon. grudi triceps , uto ledja biceps , sreda ramena noge ) i onda ponavljam cetvrtak , petak subota , nedelju odmaram ?
Sačuvana
train hard or go home !
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #481 poslato: Decembar 09, 2011, 11:26:50 pre podne »

E super, radicu onda tako :)
Za mene ce to da bude nedelja.

Hvala Marko!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #480 poslato: Decembar 09, 2011, 09:56:47 pre podne »

Marko a zanima me zashto se vikendom poveca unos hidrata, odnosno u danima odmora? Chisto informativno...

poz!
Dan kada odmaras podizes nivo hidrata,punis glikogenske depoe,a narednog dana ih smanjis na minimum i tako ubrzavas metabolizam.Naravno ukoliko su ti treninzi dovoljno jaki.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #479 poslato: Decembar 09, 2011, 09:54:24 pre podne »

183 cm.. oko 94-95kg (sad kako sam izbacio testeninu i proizvode iz matijevica sad se vrtim na nekih 92-93kg)
Bavim se olimpijskim dizanjem tegova... Svaki radni dan imam treninge..i subotom mozda malo rad s tegovima + bazen.. Ili neki manji kardio + bazen. Nedelja odmor...
Sa takvim aktivnostima sam nagurao kako sprava kaze 15% telesne masti... Nie puno vidljivo.. Ali cilj je ipak skinuti par kg sala i nabaciti par kg kvalitetne mase...

Sobzirom da trosis dosta energije na treningu 3 obroka moras imati sa hidratima,dorucak (3 kom crnog hleba),rucak veci krompir ili 4 galete od pirinca,vecera 2 galete pirinca,50 g badema pre spavanja i dosta proteina 3g /kg.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #478 poslato: Decembar 09, 2011, 08:48:55 pre podne »

Marko a zanima me zashto se vikendom poveca unos hidrata, odnosno u danima odmora? Chisto informativno...

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
KDT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #477 poslato: Decembar 08, 2011, 05:06:47 posle podne »

183 cm.. oko 94-95kg (sad kako sam izbacio testeninu i proizvode iz matijevica sad se vrtim na nekih 92-93kg)
Bavim se olimpijskim dizanjem tegova... Svaki radni dan imam treninge..i subotom mozda malo rad s tegovima + bazen.. Ili neki manji kardio + bazen. Nedelja odmor...
Sa takvim aktivnostima sam nagurao kako sprava kaze 15% telesne masti... Nie puno vidljivo.. Ali cilj je ipak skinuti par kg sala i nabaciti par kg kvalitetne mase...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #476 poslato: Decembar 08, 2011, 04:06:41 posle podne »

badem jedes u toku dana,ja ga ubacujem i uvece kao poslednji obrok uz protein ili posle proteinskog obroka....koliko si visok i tezak ,procenat masti i koliko treninga nedeljno i da li radis kardio?
Sačuvana
KDT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #475 poslato: Decembar 07, 2011, 11:04:38 posle podne »

Mislio sam ovako odprilike da mi kazete kolicinu... da znam da se orijentisem odprilike, da ne krkam mozda previse :) .. proslo je mesec dana kako sam izbacio one masne gluposti i testeninu iz ishrane.. bas me zanima sad za par dana kad odem u bg koliko cu imati % telesne masti... Ako aparat pokaze isto 15% znaci definitivno treba smanjiti hidrate i povecati kardio...
Takodje me zanima u kom delu dana tojes u kom obroku je najbolje uzimati masti? Znaci kikiriki , bademe i tako to.. Ili npr ako mogu da biram izmedju mesa i jaja.. kad bi bilo pametnije jesti masnu hranu a kad nemasnu?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.217 sekundi sa 18 upita.