TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395266 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 08:44:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280525 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #594 poslato: Februar 26, 2012, 12:08:45 posle podne »

Minimum jednom i to posle treninga mericu. Ako mozesh sebi da priustis jos jednom dnevno to bi bilo ok, ako ne, onda obavezno posle treninga.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
nbns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #593 poslato: Februar 26, 2012, 01:16:25 pre podne »

kada i koliko puta dnevno treba uzimati whey proteine?  ???
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #592 poslato: Februar 26, 2012, 12:17:41 pre podne »

Radim ovaj program

I dan GRUDI
II dan ledja i podlaktica
III pauza
IV ruke (biceps i triceps)
V ramena i noge


A grudi radim ravni bench, kosi bench i propadanja

radim po 40kg 60kg 80kg 90kg pa ponovo 80kg (to je za ravni bench)
kosi bench radim 60 70 80
i propadanja radim ponekad sa opterecenjem!

Hvala unapred! :)

P.S jedna mi je podrezanija od druge :)
Ubaci noge zaseban dan!
To nije dovoljno za grudi ,ubaci jednu seriju vise za kosi bendz i uradi 3 serije razvlacenje na ravnoj klupi,a propadanja radi pravilno bez opterecenja.

Hvala puno, ali samo ako mozes da mi odgovoris cemu sluzi razvlacenje, mislim sta radi grudima..? :)
Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #591 poslato: Februar 25, 2012, 10:39:43 posle podne »

treniram zadnjih godinu ipo redovno, tako da ne racunam sebe bas u pocetnike, mada ni u neke velike bodi bildere  :D
elem, do sad sam obicno trenirao 3 dana, pa dan pauze, pa 2, pa dan pauze. zanima me da li bih mogao da ubacim jos jedan dan treninga, tako da bi to bilo 6 puta nedeljno? da li je to previse?
 da napomenem da sam u treningu, da imam odlicnu suplementaciju (xpand, bcaa blast, tecne amino, amino u tabletama, whey, labrada, kreatin, glutamin, dejli formula) i prilicno sredjenu ishranu (svaki dan ili piletina ili riba, i pirinac ili krompir, uz povrce)
U sustini 5 treninga nedeljno je sasvim dovoljno ,izuzev ako ne zelis neku vrhunsku definiciju ili zasebno da das prioritet nekoj zaostaloj misicnoj partiji (zadnja loza ,listovi ili sl).Moj savet je da se drzis tog programa 3+1,2+1.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #590 poslato: Februar 25, 2012, 10:35:56 posle podne »

Pa treniram nekih 4-5 god, trening uglavnom  u poetku zasovan na osn vezbama, zadnjih 3 uglavnom na principu twojih, sarceva i arnolda su zasnowani treninzi, tezina 95-96kg,suplimentacija baa,protein i no reaktor, i anima me marko koliko je po tebi dowoljno grama i.h po kilogramu kad se ide na sto cistijoj masi? Hvalla
gledaj da proteinski unos bude oko 300 g minimum dnevno,hidrati od 200 do 400 sa varijacijama u toku nedelje.jednom nedeljno ih povecaj mnogo vise ,ali odmaraj taj dan.
a jel bih mogao da mi ispishesh taj profi trenimg po twom principu? Unapred hwala.
http://www.youtube.com/results?search_query=marko+dimitrijevic+trening&oq=marko+di&aq=1&aqi=g3g-s2g1g-s3g1&aql=&gs_sm=1&gs_upl=1654l3555l0l8537l8l8l0l0l0l0l159l1037l0.8l8l0
pogledaj ovde ,pa sto ne budes razumeo pitaj
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #589 poslato: Februar 25, 2012, 10:32:47 posle podne »

Radim ovaj program

I dan GRUDI
II dan ledja i podlaktica
III pauza
IV ruke (biceps i triceps)
V ramena i noge


A grudi radim ravni bench, kosi bench i propadanja

radim po 40kg 60kg 80kg 90kg pa ponovo 80kg (to je za ravni bench)
kosi bench radim 60 70 80
i propadanja radim ponekad sa opterecenjem!

Hvala unapred! :)

P.S jedna mi je podrezanija od druge :)
Ubaci noge zaseban dan!
To nije dovoljno za grudi ,ubaci jednu seriju vise za kosi bendz i uradi 3 serije razvlacenje na ravnoj klupi,a propadanja radi pravilno bez opterecenja.
Sačuvana
brazil
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #588 poslato: Februar 25, 2012, 04:54:33 posle podne »

treniram zadnjih godinu ipo redovno, tako da ne racunam sebe bas u pocetnike, mada ni u neke velike bodi bildere  :D
elem, do sad sam obicno trenirao 3 dana, pa dan pauze, pa 2, pa dan pauze. zanima me da li bih mogao da ubacim jos jedan dan treninga, tako da bi to bilo 6 puta nedeljno? da li je to previse?
 da napomenem da sam u treningu, da imam odlicnu suplementaciju (xpand, bcaa blast, tecne amino, amino u tabletama, whey, labrada, kreatin, glutamin, dejli formula) i prilicno sredjenu ishranu (svaki dan ili piletina ili riba, i pirinac ili krompir, uz povrce)
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #587 poslato: Februar 23, 2012, 12:55:25 pre podne »

Pa treniram nekih 4-5 god, trening uglavnom  u poetku zasovan na osn vezbama, zadnjih 3 uglavnom na principu twojih, sarceva i arnolda su zasnowani treninzi, tezina 95-96kg,suplimentacija baa,protein i no reaktor, i anima me marko koliko je po tebi dowoljno grama i.h po kilogramu kad se ide na sto cistijoj masi? Hvalla
gledaj da proteinski unos bude oko 300 g minimum dnevno,hidrati od 200 do 400 sa varijacijama u toku nedelje.jednom nedeljno ih povecaj mnogo vise ,ali odmaraj taj dan.
a jel bih mogao da mi ispishesh taj profi trenimg po twom principu? Unapred hwala.
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #586 poslato: Februar 22, 2012, 11:23:15 posle podne »

Radim ovaj program

I dan GRUDI
II dan ledja i podlaktica
III pauza
IV ruke (biceps i triceps)
V ramena i noge


A grudi radim ravni bench, kosi bench i propadanja

radim po 40kg 60kg 80kg 90kg pa ponovo 80kg (to je za ravni bench)
kosi bench radim 60 70 80
i propadanja radim ponekad sa opterecenjem!

Hvala unapred! :)

P.S jedna mi je podrezanija od druge :)
Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #585 poslato: Februar 22, 2012, 11:19:38 posle podne »

Pozdrav imam 16 godina visok sam 185cm imam skoro 80kg ide idem oko 7 meseci u teretanu lepo sam se oblikovao svidja mi se kako napredujem ali samo imam jedan problem grudi mi nisu bas jednake da li imate neki savet? :)
Napisi kako i koliko radis grudi !
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #584 poslato: Februar 22, 2012, 11:15:50 posle podne »

Pa treniram nekih 4-5 god, trening uglavnom  u poetku zasovan na osn vezbama, zadnjih 3 uglavnom na principu twojih, sarceva i arnolda su zasnowani treninzi, tezina 95-96kg,suplimentacija baa,protein i no reaktor, i anima me marko koliko je po tebi dowoljno grama i.h po kilogramu kad se ide na sto cistijoj masi? Hvalla
gledaj da proteinski unos bude oko 300 g minimum dnevno,hidrati od 200 do 400 sa varijacijama u toku nedelje.jednom nedeljno ih povecaj mnogo vise ,ali odmaraj taj dan.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #583 poslato: Februar 22, 2012, 11:13:06 posle podne »

Pozz, treniram vec godinu dana, uzimao sam 100% whey protein plavi, da li mozes da mi napises koji protein je najbolji, koji da konzumiram i da li neki dodatak uz to? (Nikola)
Moras napisati tacan naziv i ko je proizvodjac.Moja preporuka je Scitek whey profesional,dymatize elite..uz to BCAA ,glutamin.
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #582 poslato: Februar 22, 2012, 07:44:38 posle podne »

Pozdrav imam 16 godina visok sam 185cm imam skoro 80kg ide idem oko 7 meseci u teretanu lepo sam se oblikovao svidja mi se kako napredujem ali samo imam jedan problem grudi mi nisu bas jednake da li imate neki savet? :)
Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
julyzmaj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #581 poslato: Februar 22, 2012, 01:30:04 posle podne »

Pozz, treniram vec godinu dana, uzimao sam 100% whey protein plavi, da li mozes da mi napises koji protein je najbolji, koji da konzumiram i da li neki dodatak uz to? (Nikola)
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #580 poslato: Februar 22, 2012, 11:56:12 pre podne »

Pa treniram nekih 4-5 god, trening uglavnom  u poetku zasovan na osn vezbama, zadnjih 3 uglavnom na principu twojih, sarceva i arnolda su zasnowani treninzi, tezina 95-96kg,suplimentacija baa,protein i no reaktor, i anima me marko koliko je po tebi dowoljno grama i.h po kilogramu kad se ide na sto cistijoj masi? Hvalla
Sačuvana
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.128 sekundi sa 19 upita.