TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395235 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 07:24:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280510 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #744 poslato: Jun 27, 2012, 08:19:54 pre podne »

Tvoj nivo testosterona je sada na mnogo visokom nivou tako da ti tribulus uopste ne treba,gledaj da jedes kvalitetno i cesto u toku dana ,mozes uzeti eventualno neki whey .
Sačuvana
Marko!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


Imam volje za bolje!

« Odgovor #743 poslato: Jun 27, 2012, 01:07:05 pre podne »

Pozdrav Marko, Imam jedno pitanje :

Imam 16godina ali ove godine punim 17godina, jel bih smeo ja u ovim godinama da uzmem tribulus, plasim da mi se ne desi nesto? :)
« Poslednja izmena: Jun 27, 2012, 01:08:37 pre podne od strane Marko! » Sačuvana
Pain makes me grow. Growing is what I want. Therefore, for me pain is pleasure!!
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #742 poslato: Jun 26, 2012, 05:47:44 posle podne »

ja kad uhvatim skroz siroko radijus pokreta mi je 50 %, srednji hvat najbolje jer uzi hvat pogadja vise biceps !
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #741 poslato: Jun 26, 2012, 04:04:47 posle podne »

Ne hvatas skroz siroko,spustas se do kraja kako bi istega latisimus sto vise,podizes se uz sto manje angazovanje bicepsa.
Sačuvana
Jaksa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #740 poslato: Jun 26, 2012, 01:38:16 posle podne »

imam pitanje:Kod zgibova, sta je bolje:kad se uvati maksiamlno siroko i spustati se do pola,ili uvatiti malo uze i spustati se do kraja......kako je bolje...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #739 poslato: Jun 18, 2012, 11:40:19 pre podne »

Pokusaj da sto vise izolujes misic.Ukoliko primetis da je biceps previse angazovan trazi ugao da pogodis drugacije latisimus.
Sačuvana
galac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 108


« Odgovor #738 poslato: Jun 11, 2012, 02:26:10 posle podne »

pozdrav
imam problem kod treninga ledja ,uopste ne mogu da osetim da radim misice ledja,radim ih jednom nedeljno u zasebnom treningu
po 4 radne serije 12,10,8 i 6 ponavljanja u 4 vezbe:
lat ispred
veslanje dvorucnim tegom
veslanje bucicom
veslanje donji kotur
znaci smanjio sam kilaze,idem na tehniku da vucem ledjima,u toku treninga osetim nesto male pumpe,ali ne mogu sutradan da dodbijem upalu da osetim da sam radio misic,a u toku samog treninga katastrofa,radim polako sa kontrakcijom ali ne ide
ako moze pomoc,savet
Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #737 poslato: Jun 07, 2012, 12:20:38 pre podne »

Povrede su sanirane jos pre 4-5 meseci,ali posledice su se odrazile i problem je sto su mi noge i ramena u velikom dizbalansu u odnosu na ostatak tela. Npr bench 140kg 3x ,a cucanj max120. Treniram oko 5 godina, zadnjih 5-6 meseci sam bas u kontinuitetu i u vrh formi, misici mi se brzo regenerisu,nemam upale, pa sam mislio da krenem da radim noge i ramena po 2x nedeljno,s'tim sto bih jedan dan bio glavni dan,a jedan sporedni,cisto da ih povezem sa nekom particijom,da ne bude full trening,nego sam da ih ,,cacnem". To bi izgledalo ovako.

1.Grudi/triceps/noge ( triceps samo malo nadovezem posle grudi,posto ih dosta pogadjam preko bencha i propadanja ,pa na kraju ih samo jos malo dokrajcim,a noge cisto da radim izmedju serija grudi zbog visikog intenziteta treninga)
2.Ledja/bic ( ledja radim oko 75 min, posle toga jos 10-15 min bic,posto isto tokom ledja biceps radi ,pa ga samo ispumpam na kraju 2 serije)
3.ramena/trapez oko 75 min trening.
4.noge -samo noge ,oko 75 min, posle 6 serija cucnjeva sam vec gotov,pa mi treba malo vise vremena za noge,inace radim 5 x5,samo cucnjeve radim 6-7 serija. Ovde ubacim i koju seriju bench-a,cisto da odrzim intenzitet treninga,jer mi treba vise vremena za odmor izmejdu serija kad radim noge.
5.biceps/triceps oko 80min trening, 5x5 bic, 4x5 tric
6.Ledja/ramena 60 min .
7.odmor

Ne znam dal'ovde ima mesta za noge, ovo na prvi pogled izgleda mnogo isforisrano,ali bih u glavnom jednom nedeljno radio svaku grupu,osim ledja koja su dosta velika grupa misica pa ih radim 2x,stim sto kao i za sve ostale grupe ,imam poseban,glavni trening, i sporedan. Npr ledja prvi put u nedelji radim mrtvo,testerisanje,veslanje u pretklonu sipkom,pulover-isljucivo radim taj dan sa tegovima,a drugi put kad ih radim,radim samo na masinama,lat i to traje max pola sata,pa prelazim jos na 20 min ramena. Ne znam dal sam se mnogo raspisao ,ali je poenta da za svaku misicnu partiju imam glavni dan i sporedni. Kao sto si ti jednom pomenuo da si radio 2x biceps u nedelji,jednom kad radis grudi/biceps a drugi put biceps/triceps.

Pitanje glasi : Ako su misici u mogucnosti da se dovoljno brzo oporave,dal treba isforsirati u ovom slucaju ramena i noge 2x, ili ostaviti da to ide prirodnim tokom,pa sacekati vremenom da dostignu ostatak dela tela, i dal' je jaci i bolji efekat ako se malo vise od jednom nedeljno cima odredjena grupa misica.

Hvala za predhodni odgovor.



« Poslednja izmena: Jun 07, 2012, 12:24:30 pre podne od strane Nemanja90 » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #736 poslato: Jun 06, 2012, 10:26:16 posle podne »

Ukoliko je povreda sanirana,snes radit.E sada je pitanje da li ce to dovesti do napredka?!Bolje je radi jednom nedeljno ,ali se trudi da sto vise izolujes misicnu partiju koju radis.Moras malo dati i konkretnije pitanje ili neki prikaz vezbi gde bih mogao da vidim i da ti pomognem.
Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #735 poslato: Jun 06, 2012, 03:28:05 posle podne »

Posto ima 50 stranica,ne mogu bas sve da listam da vidim dal' je vec slicno pitanje bilo , pa cu ga postaviti ovde.

Usled povrede neke grupe misica,ili grupe koja se iz nekog razloga nije radila redovno(dovoljno), ili iz nekog drugog razloga zaostaje za ostatkom ostalog dela tela, jel postoji trening koji omogucava vecu fokusiranost na jedan deo misica?
Ovo pitam iz razloga sto mi noge i ramena dosta zaostaju za rukama,ledjima i grudima, (imao problem sa ramenom i kolenom).
Konkretno pitanje,dal sme jedna partija da se radi vise od 1x nedeljno ?

Hvala
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #734 poslato: Jun 06, 2012, 07:02:58 pre podne »

Testosteron i hormon rasta,samo da ne postoji opcija a da nije zabranjen!

OK, hvala.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #733 poslato: Jun 05, 2012, 10:41:49 posle podne »

Testosteron i hormon rasta,samo da ne postoji opcija a da nije zabranjen!
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #732 poslato: Jun 05, 2012, 01:18:07 posle podne »

Koji hormon najviše utiče na razvoj mišića i kako ga povećati, kojim suplementom, a da nije zabranjen.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #731 poslato: Jun 04, 2012, 09:41:25 pre podne »

Reagovace skoro isto kao pre,tribulus treba malo da poboljsa prirodno lucenje testosterona ali to je minimalno skoro na nivou placebo efekta.
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #730 poslato: Jun 01, 2012, 07:11:07 posle podne »

Ako uzmem neki od Tribulusa, kako će telo reagovati nakon prestanka korišćenja.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.