TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 03:37:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280486 puta)
andrej91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #1089 poslato: Oktobar 24, 2013, 11:46:38 pre podne »

Molio bih za savet u vezi sa mojim bicepsima. Treniram dug visegodisnji period, nemam problema ni sa jednom partijom osim sa bicepsima. Genetski mi se ne razvijaju vise. Obim ruke mi je 43cm zbog velikih tricepsa dok mi je biceps skoro pa ravan. Probao sam razne savete raznih vezbaca i nista mi ne pomaze, na kraju mi kazu genetika, jbg neces ih nikada razviti. Mora da postoji neki sistem vezbanja koji ce mi dati jos napretka jer mi bas zaostaju. Treniram ih jednom nedeljno, ranije 2 puta ali je sve i dalje isto. O steroidima ne razmisljam. Unapred zahvalan
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #1088 poslato: Oktobar 18, 2013, 06:44:00 posle podne »

Smrsao sam na 80kg(181cm),radim aerobni jednom nedeljno posle tegova brzi hod cilj mi je da skinem salo tj. sredim stomak.
Radim oko 50minuta na 6.8 tempu(ne znam koliko se razlikuju trake,al uglavnom bude oko 500kalorija na tih 50minuta)..Jel treba da menjam taj sistem tj. tempo da krenem laganim trcanjem ili neka tvoja preporuka..?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1087 poslato: Septembar 26, 2013, 10:19:56 posle podne »

Ako mislis da nisi opoavljen uradi noge sledeci dan ,ali bas zato ces grudi raditi sa vise fokusa da ne angazujes tricepse jer su oni sinergisti u ovom slucaju !
Sačuvana
Rakic94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #1086 poslato: Septembar 25, 2013, 09:37:58 posle podne »

To se i ja pitam jel ima vremena triceps da se oporavi posto se sutra dan rade grudi?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1085 poslato: Septembar 25, 2013, 09:06:29 posle podne »

ledja i triceps radis na jednom treningu.
Sačuvana
Rakic94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #1084 poslato: Septembar 25, 2013, 08:11:36 posle podne »

Od kad sam hteo da te pitam i sve zaboravim za taj dole navedeni program jel ima vremena da se oporavi biceps odnosno triceps kada se sledeci dan radi grupa misica gde opet rade ti misici kao npr grudi/biceps pa ledja/triceps ili ledja/triceps pa grudi/biceps?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1083 poslato: Septembar 25, 2013, 07:15:58 posle podne »

Moj predlog je ledja i triceps,grudi i biceps ,noge ,ramena i trapezujis.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1082 poslato: Septembar 25, 2013, 08:14:45 pre podne »

Apsolutno se slazem ,ali i takmicarski ciljevi da su opet je to amaterizam i ne zivi se od takmicenja tako da je to previse izgubljenog vremena .
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #1081 poslato: Septembar 25, 2013, 12:33:21 pre podne »

Hvala :) a to sto je neko rekreativac ne znaci da ima niske ciljeve(pa i takmicarske jednom mzoda xd) :(
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1080 poslato: Septembar 24, 2013, 07:54:39 posle podne »

Gledano koliko urtosene energije ide na 2x nedeljno misicnu partiju i vremena mislim da je za nekog rekreativca to neprihvatljivo.Pre sam za opciju 1x osim ako ne zelis akcenat na neku partiju losiju da popravis 2x nedeljno ali fokusirati se na intezitet,formu izvodjenja vezbe ,ishranu.Ipak je sve individualna stvar.
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #1079 poslato: Septembar 22, 2013, 10:09:03 posle podne »

znam da ima dosta random istrazivanja ova sto sam ja gledao/slusao mi deluju bas relevantna jer nisu radjena u cilju dokazivanja ("ja sam u pravu" ili od strane neke suplementske kompanija) nego u cilju postizanja optimalnih rezultata. Isto nisu uzeli neke pocetnike nego ljude koji idu bar godinu dana u kontinuitetu i radjena je duze vreme znaci 2-3 meseca a ne kao neke sto se rade 2-3 nedelje jer se tu ne moze ni uporediti.

Miislim da su u jednoj uzeli oko 20bb/pl iz australije i tu su bas dobili da su za 3 meseca ljudi koji su radili 10 serija cucnjeva u pon i sredu imali 40% bolje rezultate nego oni koji su radili 20 u ponedeljak radili su jos par izolacija. pomenuli su jos nekoliko studija ovog tipa na bb i u kanadi na nekim ragbistima ali su uzeli isto ljude koji mogu da rade benc bw cucanj 1.5 bw mrtvo 2xbw... a to nebi mogli da ne rade teretanu sigurno

U jendoj od studija su cak podelili trening u 2 sesije koje se rade istog dana znaci umesto da ceo trening odrade ujtru pola su radili ujtru pola uvece tako za svaku misicnu grupu i kazu da su postigli bolje rezultate.

Cak ima i za kardio da ljudi koji su radili win gates cardio/max effort sprintove su navodno izgubili manje misica nego ljudi koji su radili MISS na 60-65% HR (doduse ovo mislim da je prakticno nemoguce odraditi studiju jer se nikad ne mzoe znati tacno koliko je neko u deficitu)

Studije radili layne norton, alan aragorn, jake wilson
dobar deo toga ima ovde ali su malo duzi audio snimci
http://www.rxmuscle.com/2013-01-11-01-57-36/muscle-college.html

inace ja isto treniram trenutno sa vecim volumenom frekvencija svaki 7-i dan ista misicna grupa...
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2013, 10:10:49 posle podne od strane eXe88ns » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1078 poslato: Septembar 22, 2013, 07:18:27 posle podne »

Veoma je bitno ko je radio ta istrazivanja i na kojem uzorku i u kojim uslovima (izvor informacije ?).Licno imam mnogo rekreativaca sa kojima sam radio i sa kojima radim i jednom nedeljno je sasvim dovoljno ukoliko  se individualno dozira intezitet i obim treninga kao i plan vodjenja ishrane uz poznavanje svih parametara nakon odradjene kompletne funkcionalne dijagnostike.
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #1077 poslato: Septembar 21, 2013, 10:22:04 posle podne »

da li mozete da date vase misljenje na ovu temu konkrento na moj p[rvi post ovde Hvala :)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=186565.0
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #1076 poslato: Septembar 16, 2013, 11:42:17 posle podne »

ne znam sto ti je 250gr proteina nemoguce ja unesem i 300+ na neke dane...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1075 poslato: Septembar 16, 2013, 11:38:31 posle podne »

1500 kalunosi iz uh ,a 1000 iz proteina.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 21 upita.