TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:20:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc u odabiru  (Pročitano 20569 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #7 poslato: Februar 21, 2011, 01:45:22 posle podne »

Naravno skinuo sam par planova ishrane i pokusavam da se sto vise pridrzavam njih...daj mi link od tog od SNI-a...i ako moze neko misljenje o ovome proizvodu
http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=86&category_id=28
nije skup proizvod,pa ako ima neko ko ga je koristio dobro bi mi dosla pomoc....

SNI Pro Whey

sci Creabose sam pio u par navrata,i stvarno se oseca rezlika od uzimanja samo kreatina,tako da od mene ima sve pohvale.
Jedino da napomenem,ono na šta mnogi ne obrate pažnju,a to je da je dnevna doza 20g,i da kutija traje 15 dana,tako da
je to relativno skuplji preparat,a glavni razlog za to je visoka cena riboze zbog cega ona nikada nije uspela da doživi tako
veliki uspeh kao kreatin.
« Poslednja izmena: Februar 21, 2011, 01:49:30 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #6 poslato: Februar 21, 2011, 01:40:39 posle podne »

probao sam elite,pa rekoh da promenim...sta je to aspartam???po gramima proteina vidim da su isti,al mora da ima neka znacajnija razlika cim je razlika u ceni...pa myosion je blend moze da se uzima u bilo koje doba dana,na to sam mislio...kakav je ovaj whey od california fitnesa???ili ako znate neki dobar whey za slicne pare preporucite...mada cenim da su nijanse u pitanju...

to je zasladjivac oko koga se dosta polemiše da li je zdrav ili nije,pa ga oni koji paze na takve stvari,izbegavaju.
Razlika izmeĂ°u dva spomenuta scitecova proteina je u tome koji se zasladjivac koristi,tj,u skupljem proffesionalu nema aspartmana i ukusi su dosta kvalitetnije odradjenimja bih rekao da su jedni od najukusnijih proteina na tržištu.
Procenat i sam kvalitet proteina je potpuno isti.

Myofision je dobar protein,ali je relativno slab blend,jer ima malo kazeina...za uzimati kao užinu ili obrok je daleko bolji
ProV60 od labrade.

Californijini proizvodi su dosta nižeg kvaliteta.
Sačuvana
   
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #5 poslato: Februar 21, 2011, 11:04:12 pre podne »

Naravno skinuo sam par planova ishrane i pokusavam da se sto vise pridrzavam njih...daj mi link od tog od SNI-a...i ako moze neko misljenje o ovome proizvodu
http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=86&category_id=28
nije skup proizvod,pa ako ima neko ko ga je koristio dobro bi mi dosla pomoc....
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Februar 21, 2011, 07:59:12 pre podne »

Aspartam je veštački zaslaĂ°ivač. Glavna razlika je u tome. Sporedna razlika je ta da Profess. serija ima bogatiju i bolju paletu ukusa, a još minornija razlika jeste da Professional ima nešto više glutamina, leucina i taurina(čitaj: ukupno 1g više).

Myofusion je odličan blend. SCI Creatine ima trenutno jako povoljnu cenu. Sve u svemu, ok je kombinacija ali se ne oslanjaj mnogo na zamene obroka u vidu blenda, već na čvrste obroke.
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #3 poslato: Februar 21, 2011, 01:05:12 pre podne »

probao sam elite,pa rekoh da promenim...sta je to aspartam???po gramima proteina vidim da su isti,al mora da ima neka znacajnija razlika cim je razlika u ceni...pa myosion je blend moze da se uzima u bilo koje doba dana,na to sam mislio...kakav je ovaj whey od california fitnesa???ili ako znate neki dobar whey za slicne pare preporucite...mada cenim da su nijanse u pitanju...
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #2 poslato: Februar 21, 2011, 12:43:22 pre podne »

Ovaj professional nema aspartam i valjda ima bolji ukus, uzmi elite ili tako neki. myfusion je ok ali nije zamena za obrok vec smao protein, kredza je ok.
Sačuvana
ZivacKV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 138

« Odgovor #1 poslato: Februar 21, 2011, 12:23:53 pre podne »

Pozdrav svima!
1989 sam god,visok sam 189cm i imam 73 kg...mozete li da mi kazete u cemu je razlika izmedju ova dva proteina?
http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=14&category_id=18

http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=17&category_id=18

Planiram da uzmem i myofusion da mi menja obroke,i scitetov kreatin posto vidim da je na akciji...sta mislite o kombinaciji???naravno cilj mi je nabijanje mase posto sam bas mrsav...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 17 upita.