TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:24:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 48 49 [50] 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta za pametnu kupovinu suplemenata  (Pročitano 192512 puta)
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #19 poslato: Septembar 01, 2012, 09:42:20 posle podne »

PA spreman sam dati 2-3 meseca po nekih 5-6000 din. na to,nakon dobijene telesne mase,posle bih uzeo sam whey :)
Sto se tice ishrane,drzim se maximalno stvarno,vise obroka dnevno po manje hrane,dorucak neka tunjevina,jaja i slicno(integralni ghleb samo jedem(to oko 9 h) uzina neka oko pola 12 voce i neki bademi,orasi,lesnici i slicno :)
Pre teretane oko 2 sata jedem belo meso,jaja,ribu,pirinac,testenine,odem u teretanu(Tamo na pola treninga pojedem voce ili bonzitu da me malo osvezi) kad dodjem kuci opet neka riba,meso,krompir,mlecni proizvodi ... negde oko pola 8 jedem opet nesto vocno i pred spavanje jedem ella sir i salatu :)
Od kako se tako hranim,malo sam nabacio kilazu ;) Slatkise sam izbacio koliko je moguce :D

Koliko i kako ulazes u sebe tako se i vraca i to je tacno veruj mi.Ponekada je tesko odoleti i slatkisima i svemu sto volimo,ali kada posle nekog vremena vidimo rezultate odusevimo se :)  whey ce uz dobru ishranu ciniti veoma dobru kombinaciju i pomoce ti u postizanju zeljenoga cilja.
OK :) DACE VALJDA REZULTATE ,JER SE ODRICEM IZLAZAKA,ALKOHOLA,SLATKISA ... ALI STPLJIV CU BITI PA CE SE VALJDA KROZ GODINE TRENINGA ISPLATITI :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Avgust 29, 2012, 04:28:15 posle podne »

PA spreman sam dati 2-3 meseca po nekih 5-6000 din. na to,nakon dobijene telesne mase,posle bih uzeo sam whey :)
Sto se tice ishrane,drzim se maximalno stvarno,vise obroka dnevno po manje hrane,dorucak neka tunjevina,jaja i slicno(integralni ghleb samo jedem(to oko 9 h) uzina neka oko pola 12 voce i neki bademi,orasi,lesnici i slicno :)
Pre teretane oko 2 sata jedem belo meso,jaja,ribu,pirinac,testenine,odem u teretanu(Tamo na pola treninga pojedem voce ili bonzitu da me malo osvezi) kad dodjem kuci opet neka riba,meso,krompir,mlecni proizvodi ... negde oko pola 8 jedem opet nesto vocno i pred spavanje jedem ella sir i salatu :)
Od kako se tako hranim,malo sam nabacio kilazu ;) Slatkise sam izbacio koliko je moguce :D

Koliko i kako ulazes u sebe tako se i vraca i to je tacno veruj mi.Ponekada je tesko odoleti i slatkisima i svemu sto volimo,ali kada posle nekog vremena vidimo rezultate odusevimo se :)  whey ce uz dobru ishranu ciniti veoma dobru kombinaciju i pomoce ti u postizanju zeljenoga cilja.
Sačuvana
Genious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


Never Give Up!

« Odgovor #17 poslato: Avgust 29, 2012, 03:26:52 posle podne »

Hello everybody

Imam 19 godina,visok sam 1,75 ,imam 64 kg(smrsao zbog povrede-nisam imao apetita 10ak dana sam jeo nista xD ),cilj mi je da pocecam telesnu tezinu ,ali da ne bude salo a ni da to bude bas bas cista misicna masa.

Ishrana mi je sledeca:

1. obrok 150gr ovsenih pahuljica + 500ml mleka + 1 merica Hyperwhey-a + 1 gel kapsula omega 3

2. obrok 100gr pirinca  + 5 jaja sa zumancetom + 50gr kikirikija + 1 tableta multimineral complexa

3. obrok 100gr pirinca + 150 gr pileceg belog + neko voce,povrce +1 gel kapsula omega 3

4. obrok - Trening -pre treninga 20min- 1 kapsula Creatina Ph-X ,u toku treninga pijuckam dextrozu, a posle treninga ,1 i po merica hyperwheya,1 merica gejnera mass20, 1 kapsula Creatina Ph-X ...

5. obrok - dolazim kuci sa treninga ...Krompir 100gr + Pilece belo meso 150gr + 50gr kikirikija + merica gejnera mass20+ 1 tableta multimineral complexa

6. Obrok - sir neki...ako ima elle onda elaa...ako ne ,onda bilo koji nazalost...250gr


Vase misljenje?
Sačuvana
Today I will do what others won't,so tomorrow I can do what others can't!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Jun 10, 2012, 03:45:32 posle podne »

Tebi fali masa tako da nemoj mnogo da se štediš oko hrane i "jedeš po malo", već imaj konstantan unos proteina u svakom obroku, a ne da ti se obrok svede samo na neko voće ili sl.

Još jedna stvar - ako ti ne manjka apetita, onda uzmi odmah whey. Ako ti je apetit slab i teraš sebe da jedeš, onda uzmi gejner u početku.
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #15 poslato: Jun 09, 2012, 05:41:51 posle podne »

PA spreman sam dati 2-3 meseca po nekih 5-6000 din. na to,nakon dobijene telesne mase,posle bih uzeo sam whey :)
Sto se tice ishrane,drzim se maximalno stvarno,vise obroka dnevno po manje hrane,dorucak neka tunjevina,jaja i slicno(integralni ghleb samo jedem(to oko 9 h) uzina neka oko pola 12 voce i neki bademi,orasi,lesnici i slicno :)
Pre teretane oko 2 sata jedem belo meso,jaja,ribu,pirinac,testenine,odem u teretanu(Tamo na pola treninga pojedem voce ili bonzitu da me malo osvezi) kad dodjem kuci opet neka riba,meso,krompir,mlecni proizvodi ... negde oko pola 8 jedem opet nesto vocno i pred spavanje jedem ella sir i salatu :)
Od kako se tako hranim,malo sam nabacio kilazu ;) Slatkise sam izbacio koliko je moguce :D
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #14 poslato: Jun 09, 2012, 05:41:24 posle podne »

Da postavim i ovdje pitanje,ocekujem odgovor od Roberta (jer mi za sada jos niko nije odgovorio u mojoj temi)

Vidim da je Pansport dobio Nitro gold PRO,a ja idem ovih dana da kupim protein.
Pa sada koji je bolji Nitro Gold ili ovaj novi Nitro gold PRO (http://www.pansport.rs/BI1175-Nitro-Gold-Pro.html) .Razlika u cijeni je mala,ako je bolji PRO ja cu njega uzeti? Inace imam 16 godina i tek sam krenuo u teretanu (ne racunam to sto sam isao prije pola godine,nekih 3 mjeseca,treniram fudbal 5 godina).Pored Proteina uzecu i Omega 3 i Daily formulu]

Edit: Da li mozda znate da li je stigao Nitro gold PRO u radnji u Podgorici?
« Poslednja izmena: Jun 09, 2012, 05:45:37 posle podne od strane mister » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Jun 09, 2012, 05:28:31 posle podne »

Možeš da probaš sa gejnerom, a možeš ići i na whey, kao sporiju ali bolju varijantu. Ako uzimaš gejner, dekstroza ti neće trebati. Koliki ti je budžet za suplementaciju i možeš li je finansirati na duže staze ili samo kratkoročno?

To je što se tiče supsa, za sada. A, bitnija stvar jeste kakva ti je ishrana. Napiši nešto o tome jer verujem da tu leži ključ problema.
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #12 poslato: Jun 09, 2012, 05:15:25 posle podne »

Imam ja jedno pitanje za sve :
Imam 18 godina,idem u teretanu vec 3 meseca,kada sam krenuo imao sam 62 kg,i 184 cm
Sada posle 3 meseca redovnog treniranja imam 186 cm i 69 kg(Ugojio sam se malo)
Treba mi jos mase,makar do 82-3 kg ... skupio sam lovu i resio da kupim neki supliment,u prici sa instruktorkom,preporucila mi je Mutang Mas Gejner(2.30kg koji kosta 3300 din.) i Creatin neki(recice mi u ponedeljak tacno sta i kako) ... Rekla mi je da kupim 1kg Dektroze i da cu to obavezno po 20 grama da pijem sa Creatinom,jer rece mi da Creatin vezuje vodu za misic,ali da ce ona sa Gejnerom i Dektrozom napraviti da se dobije cvrst misic,i da cu dobiti na masi,i da,sto je najbitinije,posle prestanka dejstva Creatina moji misici nece splasnuti,deluje mi sve to lepo,Znam da je dobar instruktor(jedan od boljih u Kraljevu),ali opet me zanima i vase misljenje o svemu tome ... u nekoj sam dilemi 
Ja sam mislio da uzmem Whey 100 protein,ali rece mi da cu to kasnije kada dobijem jos na misicnoj masi  Hvala unapred  Zzz
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Decembar 12, 2011, 07:00:43 posle podne »

hvala :)

slobodno vi dodajte i 11, 12,13.... :)  sigurno ima još, hehe
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Decembar 08, 2011, 05:23:53 posle podne »

11) Umeće čitanja deklaracije.

Zanemariti reklame i prednju stranu kutije, okrenuti i pogledati sastav. Obratiti pažnju da li je sastav i količina po dozeru, po serviranju ili na 100g. Ako ga poredite sa sastavom nekog drugog proizvoda iste kategorije, vrlo je bitno uporediti ga na istu količinu, a ne prema reklamama proizvoda(gde se količine uvek razlikuju). Onda uporediti cene ta dva ili tri proizvoda sa sastavom koji nude. Ovo se, dalje, može specijalizovati i razvrstati prema nameni proizvoda, ali to je malo obimniji posao.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #9 poslato: Decembar 08, 2011, 03:42:48 posle podne »

Da Dymatize je definitivno medju najboljima...Ja se uglavnom opredeljujem za njihove proizvode...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #8 poslato: Decembar 08, 2011, 03:07:36 posle podne »

Sad naleteh na tekst.

Svaka chast za tekst  MO! Preleko objanjeno. Ukoliko pochetnik ovo lepo prochita, verujem da nece imati puno pitanja, nego samo da krene da radi :)

Shto se tiche Dymatize-a, nisam neshto opredeljen da kupujem proizvode samo jedne firme, ali sve shto sam koristio od njih je vrhunskog kvaliteta.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Septembar 26, 2011, 05:57:19 posle podne »

ovo pitanje bih prosledila logistici :)

a za Dymatize mogu reći da je brend koji je opravdao moje poverenje, dugogodišnje...  ima i drugih dobrih, u svakom slučaju
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #6 poslato: Septembar 26, 2011, 01:15:00 posle podne »

Zanima me jedna stvar...da li je poreklo proizvoda koje pise na etiketama uvek ispravno, jer se nekoliko puta nisu poklapale zemlje proizvodnje...i da li je Dymatize kao proizvodjac jedan od najboljih...Hvala B-)

da, dymatize je kvalitetan, a gde kupujesh suplemente u ue?
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
nebojsa ue
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #5 poslato: Septembar 26, 2011, 12:34:26 posle podne »

Zanima me jedna stvar...da li je poreklo proizvoda koje pise na etiketama uvek ispravno, jer se nekoliko puta nisu poklapale zemlje proizvodnje...i da li je Dymatize kao proizvodjac jedan od najboljih...Hvala B-)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 48 49 [50] 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.