TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:56:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti IV deo  (Pročitano 54293 puta)
RaZoR_Za
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #47 poslato: Oktobar 10, 2011, 03:45:04 posle podne »

Kupio sam Hyper Mass 5000 1kg... Pise da se pije porcija 65gr sa 4.5ml mleka. Kako da odredim 65gr,3 kasike=65gr ili kako? :)
Sačuvana
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #46 poslato: Oktobar 09, 2011, 10:29:49 posle podne »

Ostani konstantan, najveći problem koji ljudi imaju je što ne mogu da se pridržavaju količine proteina i treninga tokom meseci i godina. Ukoliko ostaneš konstantan tokom vremena neće biti bitno šta uradiš dana ili sutra nego šta si uradio ove ili sledeće godine ;)
Apsolutna istina...mnogo ljudi nije konstantno ni u ishrani ni u vezbanju....ja zbog posla i obaveza znam da preskocim dane pa ij posle jurim da zaokruzim nedelju...cudo je to...

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #45 poslato: Oktobar 08, 2011, 09:00:10 posle podne »

Pa recimo da se preporučuje neka cifra od 100gr UH za relativno solidno gubljenje sala, ali opet kažem ti sve zavisi od sosbe do ososbe, ja na 100gr ne gubim salo jbg...


Svakako ima tu genetike, telesne graĂ°e, osetljivosti na insulin, enzimskih razlika itd...
ja na 100g UH gubim salo jer mi je ishrana 60-70%UH (znam - strašno! ;))
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 08, 2011, 08:19:17 posle podne »

Ostani konstantan, najveći problem koji ljudi imaju je što ne mogu da se pridržavaju količine proteina i treninga tokom meseci i godina. Ukoliko ostaneš konstantan tokom vremena neće biti bitno šta uradiš dana ili sutra nego šta si uradio ove ili sledeće godine ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #43 poslato: Oktobar 08, 2011, 08:01:03 posle podne »

Pa recimo da se preporučuje neka cifra od 100gr UH za relativno solidno gubljenje sala, ali opet kažem ti sve zavisi od sosbe do ososbe, ja na 100gr ne gubim salo jbg...
Potpuno jasno i ja sam taj tip mozda jos gori...Sad nekako krecem sa tom izgradnjom misica pa ako imas jos neki savet vezan za ishranu ili vezbanje rado cu te poslusati....Jos jednom zahvalan
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 07, 2011, 04:07:48 posle podne »

Pa recimo da se preporučuje neka cifra od 100gr UH za relativno solidno gubljenje sala, ali opet kažem ti sve zavisi od sosbe do ososbe, ja na 100gr ne gubim salo jbg...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #41 poslato: Oktobar 07, 2011, 02:50:29 posle podne »

Pozz A.
Do juce sam radio onaj tvoj budi fit sa debelim zakasnjenjem ali za svoju dusu...extra stvar mada bi mi bilo pozeljno nesto jos
rigoroznije...A sada me zanima tvoje misljenje koliko bi integ. hleba mogao da unesem dnevno posto sada gradim masu? Probao sam sa ovesnim ali nece dusa :) i da;i ti je poznato koji je odnos P:Uh idealan za izgradnju misica..
Hvala pozz

Pa šta će ti nešto rigoroznije ako ćeš da jedeš hleb?

Nisu uopšte potrebni UH da bi se gradila mišićna masa, pošto mišići ne rastu od UH, a ne postoji ni jedan univerzalni odnos, nego je uvek svar da se ishrana prilagoĂ°ava individualno.

Moj savet je da većinu UH dobijaš iz voća i povrća, a da sa ostatak UH držiš samo za doručak i posle treninga. Bez šećera (osim eventualno dextroze posle treninga) itd.
Dobro to sam razumeo...a dali ima neka cifra do koliko gr. UH dnevno max. ili da bude sto manje moguce?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 07, 2011, 06:38:40 pre podne »

Pozz A.
Do juce sam radio onaj tvoj budi fit sa debelim zakasnjenjem ali za svoju dusu...extra stvar mada bi mi bilo pozeljno nesto jos
rigoroznije...A sada me zanima tvoje misljenje koliko bi integ. hleba mogao da unesem dnevno posto sada gradim masu? Probao sam sa ovesnim ali nece dusa :) i da;i ti je poznato koji je odnos P:Uh idealan za izgradnju misica..
Hvala pozz

Pa šta će ti nešto rigoroznije ako ćeš da jedeš hleb?

Nisu uopšte potrebni UH da bi se gradila mišićna masa, pošto mišići ne rastu od UH, a ne postoji ni jedan univerzalni odnos, nego je uvek svar da se ishrana prilagoĂ°ava individualno.

Moj savet je da većinu UH dobijaš iz voća i povrća, a da sa ostatak UH držiš samo za doručak i posle treninga. Bez šećera (osim eventualno dextroze posle treninga) itd.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #39 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:58:07 posle podne »

Ili ti no lifer ;)

Nije bash tako ali pripreme su ozbiljne pa je drugachija organizacija zivota, treba se prilagoditi i odrzati zdravo stanje duha u isto vreme ;)

zato ja biram samo pozitivne,optimisticne ljude za druzenje ;)

Zato ja volim da naletim do tebe u radnju, da razmenimo barem osmeh ako nema vremena za caskanje ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #38 poslato: Oktobar 06, 2011, 09:13:41 posle podne »

Pozz A.
Do juce sam radio onaj tvoj budi fit sa debelim zakasnjenjem ali za svoju dusu...extra stvar mada bi mi bilo pozeljno nesto jos
rigoroznije...A sada me zanima tvoje misljenje koliko bi integ. hleba mogao da unesem dnevno posto sada gradim masu? Probao sam sa ovesnim ali nece dusa :) i da;i ti je poznato koji je odnos P:Uh idealan za izgradnju misica..
Hvala pozz
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 06, 2011, 03:14:24 posle podne »

znam ali to ako sam cuo on nekih ljudi u teretani ne znaci da se ja druzim sa njima, jednostavno razmenim po koju rec dok treniram i to je to.. ^^

Ma šalim se ja, ne daj odma da ti sujeta izbije na površinu ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
N3N4D
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #36 poslato: Oktobar 06, 2011, 12:32:00 posle podne »

znam ali to ako sam cuo on nekih ljudi u teretani ne znaci da se ja druzim sa njima, jednostavno razmenim po koju rec dok treniram i to je to.. ^^
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Oktobar 06, 2011, 10:37:20 pre podne »

zato ja biram samo pozitivne,optimisticne ljude za druzenje ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 06, 2011, 07:10:27 pre podne »

Ili ti no lifer ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #33 poslato: Oktobar 06, 2011, 01:11:51 pre podne »


Ozbiljno ti kažem, naučno je dokazano da si ti prosek 5 ljudi sa kojima se družiš, pa ti sad vidi sa kim ćeš da se družiš...;)

Onda sam ja 1/5 knjiga, 1/5 teretana, 1/5 internet, 1/5 priroda a 1/5 chovek ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 18 upita.