TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395235 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 06:17:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moj plan ishrane  (Pročitano 29635 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #93 poslato: Februar 05, 2012, 09:10:08 posle podne »

Pitaj slobodno.
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #92 poslato: Februar 05, 2012, 09:07:50 posle podne »

Ljudi da li bi mogao ovde da postavljam pitanja i u vezi treninga ??? Da ne otvaram novu temu....
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #91 poslato: Januar 31, 2012, 09:27:20 posle podne »

Ako hoćeš daj im moj email pa nek mi pišu...
a malokrvan si... to je zanimljivo...
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #90 poslato: Januar 31, 2012, 06:04:11 posle podne »

Uhju dobro jeee :))) Imam 20 godina....problem je sto su im ljudi koji nemaju veze sa tim napricali svasta...i sad problemi....juce sam vadio krv,imam malo povecan holesterol i malokrvan sam....ali sto se tice holesterola to je zato sto sam jeo i u 20:00,24:00 i u 03:00 :DDD A isao sam u 8 ujutru da vadim krv.... Nadam se da me razumete sta sam hteo da kazem....  Ljudi hvala na odg
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #89 poslato: Januar 31, 2012, 05:16:17 posle podne »

normalno je to da nisi simetričan...
što se roditleja tiče, koliko ti imaš godina?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #88 poslato: Januar 31, 2012, 02:11:16 posle podne »

Hehe kako vi to sve lepo SROCITE :))) Jedem 2x dnevno meso...ukupno unesem oko 400-450g mesa....plus tunjevina  i tako dalje.... Jutros sam se merio na prazan stomak,opet mali skok kilaze :) 76,4 :)))) idemooo :))) Napravio sam nekoliko slika,pa cu postaviti ovih dana da pogledate...ima tu jos dosta da se radi...ali polako.... Ali imam jedan problem,imam malo povecan pritisak,i sad mi moji prave probleme oko uzimanja proteina i geinera,ne mogu da im dokazem da to nije stetno....posto su im svakakvi ljudi koji nemaju blage veze,svasta napricali.... Ali izboricemo se i sa tim nekako :))) Nego ono sto sam danas video,tj na slici je to da mi je desna strana veca od leve...mislim na grudi i bas se primeti..pa sam se malo iznervirao zbog toga... Da li je to normalno ili sam nesto zeznuo vezbanjem ?

Prosto si desnjak...i meni je dan danas desna strana jaca od leve..prosto normalno...
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #87 poslato: Januar 31, 2012, 01:24:53 pre podne »

jedan obraz ti je veci od drugog ,jedna noga ti je duza od druge ,ne verujem da si bilo sta zeznuo.  ;)
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #86 poslato: Januar 30, 2012, 07:44:01 posle podne »

Hehe kako vi to sve lepo SROCITE :))) Jedem 2x dnevno meso...ukupno unesem oko 400-450g mesa....plus tunjevina  i tako dalje.... Jutros sam se merio na prazan stomak,opet mali skok kilaze :) 76,4 :)))) idemooo :))) Napravio sam nekoliko slika,pa cu postaviti ovih dana da pogledate...ima tu jos dosta da se radi...ali polako.... Ali imam jedan problem,imam malo povecan pritisak,i sad mi moji prave probleme oko uzimanja proteina i geinera,ne mogu da im dokazem da to nije stetno....posto su im svakakvi ljudi koji nemaju blage veze,svasta napricali.... Ali izboricemo se i sa tim nekako :))) Nego ono sto sam danas video,tj na slici je to da mi je desna strana veca od leve...mislim na grudi i bas se primeti..pa sam se malo iznervirao zbog toga... Da li je to normalno ili sam nesto zeznuo vezbanjem ?
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #85 poslato: Januar 24, 2012, 04:32:20 posle podne »

Moracu jos jedan obrok da unese,a jogurt uzimam sa ellom....jbg ne mogu drugacije :P MightyMO....treniram svakog dana sem nedelje,moji ce me izbaciti iz kuce....ovo nije normalno koliko jedem....a sto se tice cokolada,chipseva...jedino nedeljom malo konzumiram....imam i ja dusu :D U danima treniranje ne.... Od danas cu uzimati 2x geiner,posle treninga i izmedju obroka...

proteini i vlakna daju osećaj sitosti... ali tebi apetit super odgovara, iskoristi to da uneseš što više proteina - meso,meso, meso.... i i dalje treniraj pametno.
Problem bi bio da želiš da se ugojiš a da ne možeš da jedeš, tako da... uživaj :)

lepo rečeno
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #84 poslato: Januar 24, 2012, 09:45:46 pre podne »

Moracu jos jedan obrok da unese,a jogurt uzimam sa ellom....jbg ne mogu drugacije :P MightyMO....treniram svakog dana sem nedelje,moji ce me izbaciti iz kuce....ovo nije normalno koliko jedem....a sto se tice cokolada,chipseva...jedino nedeljom malo konzumiram....imam i ja dusu :D U danima treniranje ne.... Od danas cu uzimati 2x geiner,posle treninga i izmedju obroka...

proteini i vlakna daju osećaj sitosti... ali tebi apetit super odgovara, iskoristi to da uneseš što više proteina - meso,meso, meso.... i i dalje treniraj pametno.
Problem bi bio da želiš da se ugojiš a da ne možeš da jedeš, tako da... uživaj :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #83 poslato: Januar 23, 2012, 10:41:58 posle podne »

Ne znam šta znači švrst obrok.. važne su kalorije a gladan si i to je normalno..imaš godine da budeš stalno gladan a pri tom i puno, baš puno treniraš... sve je to očekivano
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #82 poslato: Januar 23, 2012, 06:17:08 posle podne »

Moracu jos jedan obrok da unese,a jogurt uzimam sa ellom....jbg ne mogu drugacije :P MightyMO....treniram svakog dana sem nedelje,moji ce me izbaciti iz kuce....ovo nije normalno koliko jedem....a sto se tice cokolada,chipseva...jedino nedeljom malo konzumiram....imam i ja dusu :D U danima treniranje ne.... Od danas cu uzimati 2x geiner,posle treninga i izmedju obroka...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #81 poslato: Januar 23, 2012, 09:39:38 pre podne »

Heheh nisam znao :DD Tj nisam cuo za tu masinu :DDDD Ljudi sta vi mislite,da li je malo na dan imati 2-3 cvrsta obroka ??? Ili bi trebalo jos neki CVRST obrok da ubacim ??? Posto uvece prakticno sve sto uzimam je pola litre jogurta i 200g ella sir i pred spavanje isobolic sa mlekom. Ljudi ja sam stalno ali stalnooo gladannnnn :DDD Skembar obrok i posle pola sata kao da nista nisam pojeo.... Ovi moji ce iz kuce da me izbace :D

to je i znak ubrzanog metabolizma ;)   sasvim normalno, ako treniraš redovno... 

ako jedeš slatko dosta, onda povećan apetit može biti rezultat skokova- padova šećera u krvi, ali ako ne... onda je sve na mestu :)

i da, vitaminsko mineralni kompleksi znaju da povećaju apetit, pogotovo B vitamini
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #80 poslato: Januar 22, 2012, 05:46:39 posle podne »

Matador,ako imas $, slobodno dodaj jos 1-2 obroka. ;)
Mislim da ti ne treba toliko jogurta pred spavanje. :)
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #79 poslato: Januar 22, 2012, 12:07:03 pre podne »

Heheh nisam znao :DD Tj nisam cuo za tu masinu :DDDD Ljudi sta vi mislite,da li je malo na dan imati 2-3 cvrsta obroka ??? Ili bi trebalo jos neki CVRST obrok da ubacim ??? Posto uvece prakticno sve sto uzimam je pola litre jogurta i 200g ella sir i pred spavanje isobolic sa mlekom. Ljudi ja sam stalno ali stalnooo gladannnnn :DDD Skembar obrok i posle pola sata kao da nista nisam pojeo.... Ovi moji ce iz kuce da me izbace :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.