TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:09:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kako da skinem stomak  (Pročitano 31195 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #96 poslato: Jun 30, 2012, 08:39:15 posle podne »

Sir,jogurt ako jedes to radi ujutru,generalno 2 jaca proteinska obroka sa slozenim hidratima gledaj da imas pre treninga.
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #95 poslato: Jun 30, 2012, 08:37:13 posle podne »

Aham..a ovo ostalo jel je ok ?
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #94 poslato: Jun 30, 2012, 08:30:29 posle podne »

Prva greska,prvi pravi proteinski obrok ti je u 16h 30,dakle dorucak neka belanca ,uvece izbaci te salame ,ubaci ili belo meso ili crveno meso.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #93 poslato: Jun 30, 2012, 07:32:46 posle podne »

Ubaci jaja...ili ako koristis whey mozes u te ovsene ubaciti whey...
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #92 poslato: Jun 30, 2012, 04:44:48 posle podne »

Axam..A Miro sta mislis da ubacim za dorucak nesto od kostunjavog uz ovo tipa(lesnici badem..) il ipak ne,msm sta savetujes ti ?
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #91 poslato: Jun 30, 2012, 03:19:26 posle podne »

U dorucku moras imati vise proteina..apropo resavanja stomaka izbaci te salame, dzemove pred spavanje i jedi nesto proteinsko sa salatom...
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #90 poslato: Jun 30, 2012, 01:06:59 posle podne »

Marko ja bih da se tu nadovezem,visok sam 180 cm i tezak 75 kg,mogu reci da sam zadovoljan svojim izgledom,ali fali mi jos nekih 4-5 kg u masi da bi bilo savrsenstvo :D + imam malo stomaka kojeg bi da se resim,moja ishrana je ovakva od prilike,pa bih hteo da cujem savet od tebe i iskusnijih:
Ustajem u 12 h
12:30 -  Ovsene + Mleko + banana
u 14:30 Trening
16:00PWM - Badem najcece onaj od 50 g + banana jedna opet.
16:30Rucak - Belo meso + pirinac + salatica neka dal je to kupus,papricice :D :))
17:30 vocka Neka Narandza,jabuka..
18:30 Ribe tunjevina (verddi's tuna ) od 90 g i tu ide jos neka salati a
20:00 Jaja 3-4 przena ili kuvena u zavisnosti + jogurt uvek uz to + sir(feta)
22:00 Najcece neki junk bude neka preradjevina pasteta salama..ali nekad i dzem + solja mleka
Posle toga spavanja...
Molio bih za nek isavet oko korigovanja..unapred hvala :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #89 poslato: Jun 30, 2012, 08:27:33 pre podne »

Kada skines visak masti koji imas videces zapravo svoj raspored misicne mase.Sto se bajsa tice sve zavisi u kojoj srcanoj zoni si dok ga vozis a to je mnogo bitno jer ces ili steci kondiciju ili ces skidati visak.
Sačuvana
ReCkA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #88 poslato: Jun 30, 2012, 12:42:42 pre podne »

A zasto ne radis kardio na bajsu... taj novac gledaj da obezbedis sebi za ishranu,,,radi sa vecim tezinama od 12 do 6 ponavljanja...
Bajs volim da vozim, ali napolju. Jedino što mi je teško da naĂ°em vreme da ga često vozim, ali kad je ovako vreme napolju uspem da ga odvozam 2-3 puta nedeljno po 25-40km. A averziju prema stacionaru sam stekao upravo zato što sam jedan period non-stop vrteo pedale uz film svako veče po sat i kusur i tako jedno 3 meseca i jednostavno ne mogu. To pedalanje u mestu me ubi...

Što se ishrane tiče, upravo to ću i da uradim, a teretanu ću samo malo da korigujem...

Hteo sam samo još nešto da pitam. Od kad sam krenuo u teretanu "intenzivnije", primetio sam promene naravno. Vidim da mi stomak nije tako mlohav kao što je bio i vidim da se sve (polako, ali sigurno) zateže, ali imam jednu zamerku... Čini mi se kao da se dosta tanjim iz profila, a spreda mi se čini kao da se širim, pogotovo u predelu struka. A to je upravo ono što pokušavam da izbegnem... Da li je stvar do moje fizionomije ili radim nešto pogrešno ...ili je to jednostavno faza skidanja i zatezanja koju moram da proĂ°em pre nekih vidljivijih pojava?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #87 poslato: Jun 29, 2012, 11:52:47 posle podne »

Uglavnom hodanjem na traci od jedno 45-60 min. sa nekim nagibom od 9-11%.

Nije losa varijanta uopste, tako i ja radim. Poenta skidanja masti se najvise nalazi u tegovima i dobroj ishrani, zapamti to.

Mi smo petočlana porodica, i uglavnom mogu da jedem ono što jedu moji (a mesa, krompira, jaja, viršli i sl. će uvek biti). Iako znam da bi odreĂ°eni članovi mogli da porade na ishrani, ne mogu ja nikoga da teram da menja ishranu zbog mene ako on to neće.


Takav problem i ja imam i resio sam ga tako sto sam rekao mami da za mene ne mora da kuva. Ja vec jako dugo spremam sebi minimum 5 obroka dnevno. Jednostavno, tako stoje stvari, ukoliko moji nisu bili spremni da mi, recimo pomognu, morao sam sam.

I još jednu stvar, da li da krenem da radim vežbe sa lakšim tegovima uz više ponavljanja ili da nastavim kao do sada što sam radio - po 8 ponavljanja maximuma? Hteo sam da dok skidam stomak i salo usput nabacim i malo mišića i da ne izgubim ono što već imam, ali shvatam da je to mnogo teže uraditi zajedno...

Radi sa vecim tezinama i manje ponavljanja.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #86 poslato: Jun 29, 2012, 09:07:13 posle podne »

Finansije koje imas podredi prvo kvalitetnoj ishrani,drugi savet ne ocekuj da ti neko nesto da nego pokusaj sam sebi da obezbedis ono sto ti je potrebno.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #85 poslato: Jun 29, 2012, 08:09:24 posle podne »

A zasto ne radis kardio na bajsu... taj novac gledaj da obezbedis sebi za ishranu,,,radi sa vecim tezinama od 12 do 6 ponavljanja...
Sačuvana
ReCkA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #84 poslato: Jun 29, 2012, 07:10:57 posle podne »

Čitam forum i polako shvatam da je 70% stvari koje sam do sada radio pogrešno ili ne baš kako treba, pa rekoh da potražim malo savet...

Naime, krenuo sam u teretanu u zimskom periodu, prvenstveno zato što volim da trčim (a napolju je ipak bilo hladno da bi trčao često) i jer sam odlučio da promenim nešto i da se  dignem sa fotelje i skinem stomak (koji nikad nije nešto preterano ispadao, ali je bio dovoljan da mi ubije samopouzdanje). Imam oko 83-85kg i 181.

Dakle, posle dva meseca treninga uz minimalno, da ne kažem skoro nikakvu promenu ishrane (izbačeni noćni obroci i smanjen unos hleba i sokova), noge su počele da mi popuštaju, zapaljene pokosnice, a tabani ravni ko Vojvodina. Tu je usledila pauza od još nekih 2 meseca, upravo zbog problema s nogom, jer nije bilo šta da me natera da odem u teretanu do koje mi treba jedno 20 min do pola sata u kojoj me uglavnom čeka gužva.

I sad krenem ja pre jedno 2-3 nedelje opet u nadi da ću početi ponovo da trčim. Krenem sporijim tempom i sl., meĂ°utim opet slično posle nedelju dana. Tu ja odlučim da ipak batalim trčanje i bavim se low-impact kardiom. Uglavnom hodanjem na traci od jedno 45-60 min. sa nekim nagibom od 9-11%.

Dakle...
Krenuo sam više da obraćam pažnju na ishranu. Kad, šta i kako. Trudim se da ne pravim kako je rečeno nagle rezove, ali glavni problem mi je što za odreĂ°ene namirnice ne mogu da odvajam ogroman novac. Mi smo petočlana porodica, i uglavnom mogu da jedem ono što jedu moji (a mesa, krompira, jaja, viršli i sl. će uvek biti). Iako znam da bi odreĂ°eni članovi mogli da porade na ishrani, ne mogu ja nikoga da teram da menja ishranu zbog mene ako on to neće.
Mene konkretno zanima, kakav ja program ishrane mogu da napravim i koje suplemente da uzimam, ako mogu da odvojim za sebe max do 5000 mesečno.

I još jednu stvar, da li da krenem da radim vežbe sa lakšim tegovima uz više ponavljanja ili da nastavim kao do sada što sam radio - po 8 ponavljanja maximuma? Hteo sam da dok skidam stomak i salo usput nabacim i malo mišića i da ne izgubim ono što već imam, ali shvatam da je to mnogo teže uraditi zajedno...

Izvinjavam se na referatu, i zahvaljujem unapred na svim predlozima...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #83 poslato: Jun 07, 2012, 09:28:58 pre podne »

Nema na cemu tu smo da pomognemo.
Sačuvana
Mercurial
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46


« Odgovor #82 poslato: Jun 07, 2012, 12:55:13 pre podne »

Neverovatna promena. S umerenijim tempom trcanja se osecam bolje, kao da se telo healuje, primecujem nestajanje masti, cak su mi se kukovi pojavili... I to u toku ispitnog roka :D weird
Ponovo se zahvaljujem na svim savetima.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 18 upita.