TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 04:23:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje telesne težine  (Pročitano 53227 puta)
Zare
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #95 poslato: Januar 19, 2013, 10:57:08 posle podne »

Jos si mlad, rekao si da trebas da se ugojis 15 kg, a tu kilazu neces tek tako dobiti, tako da samo krkaj sto vise.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #94 poslato: Januar 19, 2013, 10:56:36 posle podne »

ko sam ja uopšte da ti pričam bilo šta... imaš ovde stručne i profesionalne ljude da te upute, da ti pojasne - imaš i te drugare što su se napumpali, pa spali na staro, mogu i oni da te posavetuju i upute... Evo da se dogovorimo: kao da ništa nisam ni napisao, nemoj zameriti, ok?  :) zdravo bio i nek je sa srećom!  ;)

p.s. nemoj meni uzimati, ja sam u onih 10% što se proseru od kreatina...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #93 poslato: Januar 19, 2013, 10:48:15 posle podne »

Sorry momci,ajde me sad okacite za muda sto sam vas pitao jbt ... izvinuo sam se vec jednom,sta ocete sad ?
Da vam kupim po Creatin,a ? :D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #92 poslato: Januar 19, 2013, 10:43:44 posle podne »

ne može kreatin smetati bubrezima. KREATIN JE SUPLEMENT, alo bre! SUPLEMENT! NIJE HEMIJA, nije ANTIBIOTIK. Kreatin je nešto kao šumeći C vitamin, kao jebene gumene bombone obogaćene kalcijumom. Niko nije postao Švarceneger od kreatina i nikom ništa nije otkazalo. Jedino što može da se desi jeste da nekom stomak drugačije reaguje, pa dobije proliv, to je jedina nuspojava... 

I sve ovo je napisano milion puta na ovom forumu i 1254132651345123 puta na svim ostalim forumima, domaćim i stranim. Ne verujem kako iz godine u godinu dolaze momci koji sve slabije znaju da doĂ°u do informacije, na guglu, uživo, u novinama, u literaturi... kao da živite u para-realnosti, u zoni sumraka, gledate ko krave u te šarene kutije i mislite da se muda suše od proteina. Uključite malo taj mozak, ne može sve na tacni da vam se daje ko da imate 3 godine bre...

Sačuvana
Arbeit macht frei.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #91 poslato: Januar 19, 2013, 10:41:35 posle podne »

Oke Pedjoni,smaras brate :D
Trazio sam svuda,svi kazu da su dobri,ali ja znam dosta njih koji su to koristili,napumpali se,prestali sa koriscenjem i spali na staro,zato pitam,takvo pitanje nigde nisam pronasao,a nisam bas dokon da budem na net-u po ceo dan pa da citam sve ovo , evo vidis i ovaj lik ima probleme od creatina :D

Takvo ponasanje nigde ne vodi ^brate^
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #90 poslato: Januar 19, 2013, 10:41:06 posle podne »

dobro brate, nije bas normalno da pisas po ceo dan, zar ne? :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #89 poslato: Januar 19, 2013, 10:39:35 posle podne »

Ima raznih teorija o kreatinu, ali svakako se nemojte zacuditi ako vam strada bubrezi na neki nacin. Ne funkcionise to kod svakoga isto. Meni recimo kreatin ne prija, lose se osecam, podrigujem, a nakon treninga imam proliv. Zato ga vise ni ne pijem

Daj mi jedan konkretan primer gde su bubrezi stradali od kreatina,i koja je to teorija ? Voleo bih da mi posaljes pa da prosvetlimo ostale ljude..

A od koka kole, alkohola i ostalih carolija svakodnevnice ne stradaju bubrezi,od njih bubreg evoluira i osvezava se  ?  :D
Drugo su genetske predispozicije coveka za razna oboljenja,ali kreatin da direktno utice na stradanje bubrega,ta teorija ni ne postoji,a i da je postojala nekad,otklonjena je jer je bez dokaza.
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #88 poslato: Januar 19, 2013, 10:39:21 posle podne »

Oke Pedjoni,smaras brate :D
Trazio sam svuda,svi kazu da su dobri,ali ja znam dosta njih koji su to koristili,napumpali se,prestali sa koriscenjem i spali na staro,zato pitam,takvo pitanje nigde nisam pronasao,a nisam bas dokon da budem na net-u po ceo dan pa da citam sve ovo , evo vidis i ovaj lik ima probleme od creatina :D
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #87 poslato: Januar 19, 2013, 10:33:13 posle podne »

Ima raznih teorija o kreatinu, ali svakako se nemojte zacuditi ako vam strada bubrezi na neki nacin. Ne funkcionise to kod svakoga isto. Meni recimo kreatin ne prija, lose se osecam, podrigujem, a nakon treninga imam proliv. Zato ga vise ni ne pijem
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #86 poslato: Januar 19, 2013, 10:23:59 posle podne »

Hvala Pedjonii :D Brate,svako ovde pise svasta,zato mene i zanimaju misljenja o tome onih koji su ovde dosta dugo i koji su profesionalci na ovom sajtu :) Ali si u pravu u svakom slucaju ,sorry

Svako pise svasta ? Koliko si to iscitao zaboga pa si doneo takav zakljucak ? Ovde ima na hiljade tema postova itd itd..A i sve da ih pregledas treba ti godinu dana, a ako uspes i 2% da pregledas shvatices osnovu koja ti treba za pocetak. Dakle ponovo dolazimo do zakljucka da nisi ni krenuo da citas nego bap odmah pitanja pitanja i pitanja,zbunjujes i sam sebe ...
Ne bih rekao da je neko bilo gde nekad u istorijatu foruma rekao da je kreatin los na bilo koji nacin, sem ako ta osoba nije trol. Dakle bilo koji post da procitas u vezi kreatina znacice ti.. Samo dva klika te dele od znanja,od cekanja nema nista ;)
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #85 poslato: Januar 19, 2013, 10:16:18 posle podne »

Hvala Pedjonii :D Brate,svako ovde pise svasta,zato mene i zanimaju misljenja o tome onih koji su ovde dosta dugo i koji su profesionalci na ovom sajtu :) Ali si u pravu u svakom slucaju ,sorry
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #84 poslato: Januar 19, 2013, 10:13:04 posle podne »

Robert brate,nmg a da te ne pitam , ima to pitanje koje stalno u meni zajebava , cuo sam mnogo prica za taj Creatin,pije se mnogo vode dok se on koristi,i dosta pomogne,veze vodu za misice i bukvalno se napumpas,ali sta brate kad se prestane sa creatinom ? Ruka se vraca u stari polozaj ? Ne ostaje kao sto je dok ga koristis,deformise se ? Svasta sam cuo o tome,a nzm ni sam,za protein znam da je dobar,ali za Creatin nzm nista :D

Vreme ti je da ides na visi nivo znanja i umeca,i kliknes na search dugme i nesto sam i procitas.. O kreatinu ako nije pisano ovde,onda ne znam gde je..Ali fora je sto hocete da izgledate kao Konan varvarin a mrzi vas da se informisete, tj.citate.
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #83 poslato: Januar 19, 2013, 10:03:43 posle podne »

Robert brate,nmg a da te ne pitam , ima to pitanje koje stalno u meni zajebava , cuo sam mnogo prica za taj Creatin,pije se mnogo vode dok se on koristi,i dosta pomogne,veze vodu za misice i bukvalno se napumpas,ali sta brate kad se prestane sa creatinom ? Ruka se vraca u stari polozaj ? Ne ostaje kao sto je dok ga koristis,deformise se ? Svasta sam cuo o tome,a nzm ni sam,za protein znam da je dobar,ali za Creatin nzm nista :D
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #82 poslato: Januar 19, 2013, 09:38:16 posle podne »

Ma ja sam mrsav,jedem mnogo ali imam mnogo brz metabolizam,i + posao koji radim je tezak fizicki tako da znam da se dosta trosim i da ne unosim visak kalorija,nekad cak i potrosim vise kalorija nego sto unesem,ali jbg,ako dam otkaz,onda necu moci ni da finansiram peugeot,a ni svoje zdravlje,t.j fizicki izgled :) Zato gledam nekako da inskombinujem sve da ispadne kako treba :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #81 poslato: Januar 19, 2013, 09:27:39 posle podne »


Jedem dok ne osetim da je dosta,tad prestajem :D

Zato ima mnogo mršavih koji se kunu da jedu puno a opet ne napreduju. :) Poželjno je znati šta i koliko unosiš, kako bi mogao da pratiš razvoj stanja i praviš korekcije. Tako upoznaješ i reakcije svoga tela na odreĂ°ene količine hrane. Sve u svemu, merenje hrane brzo preĂ°e u rutinu i ne iziskuje previše truda i razmišljanja.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.