TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:53:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 133230 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #137 poslato: Februar 26, 2013, 07:24:23 posle podne »

Kako kome druze,meni ima razlike i u ukusu i u tome koliko ima gr glutamina i BCAA u njemu,koliko Uh,secera..................tralala i naj bitnije role CENA?Pio sam i Scitekov  Whey,al mi je ipak po svemu,bar meni bolji Dymatize!!!
Nema sanse da mozes osetiti razliku, ne u okolnostima vezbanja kao rekrativac, sem po pitanju cene.
U takve price i verovanja se mogu upustiti samo neupuceni vezbaci , kojima je glavna preokupacija "sta ko koristi".
Imas nekoliko stavki, koje su ti pred uslov, da stignes u tu fazu, u kojoj ti kvalitet proteina odlucuje kako ces izgledati odnosno kako ces napredovati. A jedna od tih "stavki" je da procitas ovaj forum uzduz i popreko,
ukoliko zelis nesto vise ;)
+1  :)
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #136 poslato: Februar 26, 2013, 06:55:34 posle podne »

Kako kome druze,meni ima razlike i u ukusu i u tome koliko ima gr glutamina i BCAA u njemu,koliko Uh,secera..................tralala i naj bitnije role CENA?Pio sam i Scitekov  Whey,al mi je ipak po svemu,bar meni bolji Dymatize!!!
Nema sanse da mozes osetiti razliku, ne u okolnostima vezbanja kao rekrativac, sem po pitanju cene.
U takve price i verovanja se mogu upustiti samo neupuceni vezbaci , kojima je glavna preokupacija "sta ko koristi".
Imas nekoliko stavki, koje su ti pred uslov, da stignes u tu fazu, u kojoj ti kvalitet proteina odlucuje kako ces izgledati odnosno kako ces napredovati. A jedna od tih "stavki" je da procitas ovaj forum uzduz i popreko,
ukoliko zelis nesto vise ;)
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #135 poslato: Februar 26, 2013, 03:23:41 posle podne »

Kako kome druze,meni ima razlike i u ukusu i u tome koliko ima gr glutamina i BCAA u njemu,koliko Uh,secera..................tralala i naj bitnije role CENA?Pio sam i Scitekov  Whey,al mi je ipak po svemu,bar meni bolji Dymatize!!!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #134 poslato: Februar 26, 2013, 02:08:04 posle podne »

Hvala ti,srce si!Sta je sa mojim omiljenim proteinom elite whey(Dymatize) od 4,5kg?
Za osobe, koje se bave ovim sportom rekreativno, znaci osobe, koje imaju prosecnu ishranu, prosecan trening i
ne postuje sve "stavke" vezano za ovaj sport, njima, ovaj ili onaj protein nece ciniti bitniju razliku,
znaci te nijanse u razlici kvaliteta jednog ili drugog proteina TI NECE AMA BAS NISTA PROMENITI!
Kada kazu ''omiljeni'',kontam da pre misle na omiljeni ukus jer se slazem sa tobom,ne vidi se nikakva razlika!  :)
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #133 poslato: Februar 26, 2013, 12:57:25 posle podne »

Hvala!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #132 poslato: Februar 26, 2013, 12:36:30 posle podne »

Hvala ti,srce si!Sta je sa mojim omiljenim proteinom elite whey(Dymatize) od 4,5kg?

Nema ga vise u prodaji, bio je na akciji jedno vreme i rasprodat je. Ukoliko bude bilo novih informacija, javljam. Za sada do kraja meseca mozes da iskoristis akciju za Dymatize Elite ali od 2,27 kg i 920 g.

Elastijoint ima i C vitamina i zelatin (kolagen),  mogu ti reci da su ga korisnici jako hvalili, tako da ti preporucujem da probas njega, ako ti ta razlika u ceni ne predstavlja neki problem.
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #131 poslato: Februar 26, 2013, 12:31:50 posle podne »

Hvala ti,srce si!Sta je sa mojim omiljenim proteinom elite whey(Dymatize) od 4,5kg?
Za osobe, koje se bave ovim sportom rekreativno, znaci osobe, koje imaju prosecnu ishranu, prosecan trening i
ne postuje sve "stavke" vezano za ovaj sport, njima, ovaj ili onaj protein nece ciniti bitniju razliku,
znaci te nijanse u razlici kvaliteta jednog ili drugog proteina TI NECE AMA BAS NISTA PROMENITI!
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #130 poslato: Februar 26, 2013, 12:24:59 posle podne »

I jos jedno,Elasti Joint ili Joint Tech,razlika je u ceni ocigledna,interesuje me ima li jos neke razlike?
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #129 poslato: Februar 26, 2013, 12:17:19 posle podne »

Hvala ti,srce si!Sta je sa mojim omiljenim proteinom elite whey(Dymatize) od 4,5kg?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #128 poslato: Februar 26, 2013, 11:48:10 pre podne »

A sta mi mozes reci za Glutamin i BCAA Blast od SNI?

super, ekonomično pakovanje je ekstra!  mnogi su ga koristili i nije bilo primedbi...  isplativ je skroz na duže staze
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #127 poslato: Februar 26, 2013, 11:40:34 pre podne »

A sta mi mozes reci za Glutamin i BCAA Blast od SNI?
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #126 poslato: Februar 26, 2013, 11:38:41 pre podne »

Hvala Milane,necu vise postavljati pitanja na vise mesta,sorry!!!
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #125 poslato: Februar 26, 2013, 10:50:12 pre podne »

Moze li mi neko reci kakav je protein od  the nutrition(amino whey hydro)?

Popio sam jednu kantu, pa sasvim Ok protein, dosta ekonomican, u sustini sve je to u krajnjoj meri isto, ako ispostujes ishranu i sve ostalo sto ide,da se ne ponavljamo. Monogi ga hvale, neki "strucnjaci" mu zameraju sto ima dosta kolagena :) ali u sustini sasvim OK.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #124 poslato: Februar 26, 2013, 10:12:28 pre podne »

Moze li mi neko reci kakav je protein od  the nutrition(amino whey hydro)?

kao što rekoh u jednom postu - lično ne mogu da ti kažem ništa niti da "garantujem" za preparate koji su van naše ponude.

Molim te samo da ista pitanja ne postavljaš na više mesta, hvala.
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #123 poslato: Februar 25, 2013, 11:28:35 pre podne »

Moze li mi neko reci kakav je protein od  the nutrition(amino whey hydro)?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 19 upita.