TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:41:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 132840 puta)
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #152 poslato: Februar 27, 2013, 11:52:22 pre podne »

Hvala ti MightyMO,vidis kako mi devojka lepo kaze i objasni,zbog toga sam ja tu a ne zbog prepucavanja!!!I jos jedno veliko izvinjenje jer stvarno cenim vas trud i rad!!!
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #151 poslato: Februar 27, 2013, 11:48:32 pre podne »

Naravno,rescpet za ceo strucni tim Pan Sporta(ima tu jos ok momaka kao sto je Pedjoni,da ne nabrajam dalje)zbog toga sam i na ovom forumu,ne zbog ovih nabedjenih likova koje u sustini nisam ni pitao nista,ali ocito imaju neki kompleks!Nego ispade da jao kao pocetnik ili rekreatuvac ne smem da imam svoje misljenje,da pitam,iznesem svoje misnjenje!!!Ja se svaki put zahvalim na iskrenom odgovoru,bez da me neki lik spusta koi ima veci koeficijent BF(naucio i ja nesto za kratko vreme) nego IQ,znaci ja ne treba po njegovom nista da gledam,citam,treniram,pitam na forumu!Ja se ovim putem izvinjavam svima koima je pilo neprijatno da citaju sve ovo!!!Ja sam vec zamolio ovakve likove da u opste ne odgovaraju na moja pitanja,ali oni izgleda da nemaju ni malo postovanja!!!Jos jedno veliko izvinjenje sa moje strane za ceo strucni tim Pan Sporta i sve ok likove koi su na ovom forumu da bi nesto pitali,naucili i iskreno(prvenstveno tu mislim na one ljude koi su Administratori,doktori i ostli iz Pan Sporta,mada ima tu i jos pored njih dobre raje) razmenili svoja misljenja!!!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #150 poslato: Februar 27, 2013, 09:58:03 pre podne »

što se tiče izbora proteina i moje je mišljenje da kod rekreativca ne igra toliko važnu ulogu izbor proteina, bitno je da je čist whey protein, a gram hidrata ni tu ni tamo...

ishrana ipak igra odlučujuću ulogu...  tako da bolje bilo koji whey nego nijedan... i ako se štedi onda samo posle treninga.

ono što meni prija je ukus, naravno pila sam razne proteine i ako je nešto ukusnije a i dalje kvalitetno i ne mnogo skuplje piću to - npr Scitec mene oduševljava...  i gledam da protein ima digestivne enzime...

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #149 poslato: Februar 27, 2013, 09:44:55 pre podne »

Zamolio bih samo bez vreĂ°anja, ovde smo da na lep način razmenjujemo iskustva i forum je upravo za to.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #148 poslato: Februar 27, 2013, 07:55:50 pre podne »


Jesam li vam ikada pričao kako bolje napredujem otkada dižem roze tegove isključivo?
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #147 poslato: Februar 27, 2013, 02:45:00 pre podne »

@Njegose DM je jasno rekao ono sto je cinjenica i sto zna svako ko je duze od mesec dana na forumu a cita sta se pise...

Razlike izmedju svih proteina u Pansportu su u najvise 1-2 g proteina i secera po dozi,sto je smesno i sto je nemoguce osetiti.

Ni da si takmicar u BB kod nas i na hemiji ne bi osetio razliku jer si na hemiji i jer ti je metabolizam brzi 10 puta nego inace,pa bi mogao piti i najlosiji protein kod nas na trzistu (ako je Whey u pitanju,ne neka smeca sa sojom),jer je razlika izmedju najlosijeg i najboljeg Whey proteina 1-3 g po merici u kolicini proteina,tj. po 1-3% u kolicini proteina i hidrata.

Ovo sam otprilike naveo,ali poenta je da je razlika bizarna i da je ne mozes osetiti.Jedina razlika je u ukusima,ceni i tome kako se rastvara.


To sto ti kazes da zelis da procitas sastav svega sto bi kupio je uredu tako i treba,ali nemoj se drsati covek ti pomaze a ti ispadas nezahvalan.
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #146 poslato: Februar 26, 2013, 11:44:57 posle podne »

Kao sto rekoh, ovde smo radi podele tog sto "znamo".
Neprimerno je da tako reagujes, a narocito ne u situaciji kad nisi u pravu.
Niko ti nije rekao da ne trebas gledati da za iste pare dobijes koji gram vise,
nego da u slucaju rekreativnog vezbanja nijanse u razlici kvaliteta razlicitih proteina ne cine neku promenu.
Evo ti donji linkovi, gde ces dobiti potvrdu ovoga sto ti pricam, kroz odredjene postove pa i od onih, koji su placeni da ovde savetuju. I naravno, bez ljutnje, ne pravim se pametan, samo ti prosledjujem to sto sam naucio ovde.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=115261.15
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=155641.msg2046581#msg2046581
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=120171.msg1528371#msg1528371
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #145 poslato: Februar 26, 2013, 10:04:58 posle podne »

Niko se nije durio,nego ti ispade pametniji i od Tesle!Samo da jos pocnes da nas ubedjujes da 2+2 nije 4?Ti si neki mnogo pametan momak?!Verovatno si mamin i tatin sin,pa ti koi gram vise manje nije bitan!E pa meni je DM,svaki GRAM,ili ako hoces svaki DINAR jako bitan,jer sam ih sam zaradio sa znojem!I molim te da vise ne odgovaras na moja pitanja!RESPEKT FOR ALL!!!
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #144 poslato: Februar 26, 2013, 09:42:46 posle podne »

Ja mislim da nema razloga za takvom burnom reakcijom, ovde smo radi podele znanja i iskustva.
Sustina mog posta je u tome, da ti par grama UH vise ili manje, kao i par grama Bcaa vise ili manje u Proteinu nece ciniti
razliku u uslovima rekreativnog vezbanja, a da ce ti par hiljada din u uslovima naseg standarda ciniti razliku.
I ja sam to potkrepio vec vodjenom raspravom o tome ovde na forumu.
Ako i dalje smatras da ti osecas tu razliku, onda smatraj sebe ljudskim fenomenom :)
Bez ljutnje, kao sto rekoh, tu smo da delimo nasa iskustva i znanje :)
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #143 poslato: Februar 26, 2013, 09:11:27 posle podne »

Tako je Pedjoni,to je i bila poenta price,pa valjda moram gledati i citati sta pise na preparatima,necu valjda gutati ko curan?!!!!A to sto se ovde neko duri sa koeficientima,ja mislim da nije u redu!!!Ja mozda nemam visok koeficient(jel sada ne znam kako to strucno da napisem,kao iskusan B.B,molim vas ne mojte mi zameriti),ali svako sa normalnim koeficijentom inteligencije bi procitao sta pise na upustvu i sadrzaj istog!!!Os reci da ti sada bolje znas od mene da li meni ima razlike ili ne,zanimljivo!!!
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #142 poslato: Februar 26, 2013, 08:50:57 posle podne »

DM,jesi li ga ti procitao?
Uvek ima nesto novo, gledam da ga pratim, kolko je to moguce.
Evo ti jedan deo "rasprave" o tome, da rekreativac NE MOZE, uociti razliku izmedju razlicitih nijansi kvaliteta proteina.
Znam da sam procitao jos dosta o tome, ovde na forumu, jer nisi prvi koji "puca" na kvalitet proteina, misleci da ce mu on nesto promeniti. Kad budes stigao na veoma nizak % BF i kad budes imao veoma nizak unos UH, tek tada ce ti kvalitet protiena eventualno znaciti nesto.
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=115261.15
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #141 poslato: Februar 26, 2013, 08:41:59 posle podne »

Ma kakav bre ukus, ko jos gleda ukus u ovom sportu,ako mi je do ukusa kupim tortu i pojedem je celu i miran sam cele godine.. i vise od pola stvari sto jedem jedem radi reda i sa nekom namenom,oguglago sam i ne razmisljam o ukusu.
Naravno, slazem se, pa ne piju se proteini zbog ukusa, pa nije teretana kafana  :)

Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #140 poslato: Februar 26, 2013, 08:38:13 posle podne »

Ma kakav bre ukus, ko jos gleda ukus u ovom sportu,ako mi je do ukusa kupim tortu i pojedem je celu i miran sam cele godine.. i vise od pola stvari sto jedem jedem radi reda i sa nekom namenom,oguglago sam i ne razmisljam o ukusu.
Protein i ostale suplemente kupujem u odnosu na novcanik,i ne obracam paznju na ukus.. bitno je da ima dobar procenat onoga sto mi treba..;)
A najjaci su mi likovi koji pazare preskup whey isolat a cepaju posebnu salamu, prsutu i ostalo,to je pa tek za plakati.
« Poslednja izmena: Februar 26, 2013, 08:43:08 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #139 poslato: Februar 26, 2013, 08:12:36 posle podne »

DM,jesi li ga ti procitao?
Uvek ima nesto novo, gledam da ga pratim, kolko je to moguce.
Sačuvana
njegos77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

« Odgovor #138 poslato: Februar 26, 2013, 07:45:27 posle podne »

DM,jesi li ga ti procitao?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 19 upita.