TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 01:24:24 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ALKOHOL I TERETANA  (Pročitano 17935 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #23 poslato: Jul 29, 2012, 02:06:14 pre podne »

i ja se isto vratim iz provoda u 12 sati ...ali narednog dana   :D :D :D
« Poslednja izmena: Jul 29, 2012, 02:11:02 pre podne od strane terror » Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #22 poslato: Jul 29, 2012, 01:58:46 pre podne »

Evo upravo sam dosao sa provoda... Ja i drug pijemo kiselu,a djevojke do nas rasturaju se od votke i lava. I mi sad tu ispadamo kao kreteni i djeca,a nekad ce shvatiti ko je upravu.Mislim da je to zalosno.

kakav ti je to provod sa kog se vracas u 10h?  :D ???

Mislis u 12? Stomak me zabolio :D
meni pise 10...
Ma nebitno :D
Sačuvana
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #21 poslato: Jul 29, 2012, 01:07:08 pre podne »

Evo upravo sam dosao sa provoda... Ja i drug pijemo kiselu,a djevojke do nas rasturaju se od votke i lava. I mi sad tu ispadamo kao kreteni i djeca,a nekad ce shvatiti ko je upravu.Mislim da je to zalosno.

kakav ti je to provod sa kog se vracas u 10h?  :D ???

Mislis u 12? Stomak me zabolio :D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jul 28, 2012, 11:15:58 posle podne »

Evo upravo sam dosao sa provoda... Ja i drug pijemo kiselu,a djevojke do nas rasturaju se od votke i lava. I mi sad tu ispadamo kao kreteni i djeca,a nekad ce shvatiti ko je upravu.Mislim da je to zalosno.

kakav ti je to provod sa kog se vracas u 10h?  :D ???
Sačuvana
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #19 poslato: Jul 28, 2012, 10:57:50 posle podne »

Evo upravo sam dosao sa provoda... Ja i drug pijemo kiselu,a djevojke do nas rasturaju se od votke i lava. I mi sad tu ispadamo kao kreteni i djeca,a nekad ce shvatiti ko je upravu.Mislim da je to zalosno.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Jul 28, 2012, 01:09:41 posle podne »

Nista ne smeta ako ponekad u nekoj prilici popijes malo alkohola...doduse ja najvise znam biti zagrejana nikad ne daj Boze pijana..ali nekad popiti na nekim proslavama i opustiti se uz drustvo je ok...Mada ja od alkohola jedino volim slatka pica Sangriju, Vermut....
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #17 poslato: Jul 28, 2012, 12:31:12 posle podne »

Subota je odlicna da se oderes, u nedelju se fino odmaras i u pon na trening :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Jul 28, 2012, 09:32:28 pre podne »

Mislim da preterujete...Slazem se sa Monikom,ako nemas neke takmicarske ambicije,nego si rekreativac,slobodno uzivaj u zivotu,taj jedan dan ti apsolutno nista nece smetati...Moje misljenje je da je mnogo veci problem (psihicki u svakom slucaju) da ti se zivot svodi samo na teretanu,i kada ces sta pojesti...

sve zavisi šta su ti ciljevi ali u svemu treba imati meru... ako imaš meru i znaš da se kontrolišeš neće biti problema
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #15 poslato: Jul 27, 2012, 08:24:08 posle podne »

Samo loči brate, trpaj koliko god stane ;) od ponedeljka u teretanu i udri do sledeće prilike da se zaliješ, to je HC ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #14 poslato: Jul 27, 2012, 03:58:37 posle podne »

Mislim da preterujete...Slazem se sa Monikom,ako nemas neke takmicarske ambicije,nego si rekreativac,slobodno uzivaj u zivotu,taj jedan dan ti apsolutno nista nece smetati...Moje misljenje je da je mnogo veci problem (psihicki u svakom slucaju) da ti se zivot svodi samo na teretanu,i kada ces sta pojesti...
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #13 poslato: Jul 27, 2012, 03:24:44 posle podne »

Kad je vec tema o alkoholu,dosta mojih drugova (vrsnjaka po 16 godina) se mogu reci opija svaki 2-3 dan,inace moj najbolji drug koji je dosta razvijen,to mi nikad nije bilo jasno,covjek nikada nije isao u teretanu,samo radi na vratilu kod kuce,a ima masu,ima sve,a ishranu jede sto stigne,ja sam kod njega to uvijek prepisivao genetici medjutim on u zadnje vrijeme je poceo da pije i kada su neki rodjendani bar jednom nedeljno mogu reci da se "ubije" a takodje i pusi,ja sve znam kuda to vodi i kakav ce on doci za nekolike godine,i sad mu se vidi da je dosta da kazem propao nije bas,ali ipak se vidi,cigarete i alkohol su ucinili svoje.Prestao je sada da trenira fudbal (koji je trenirao vise od 5 godina) prica zadnjih godinu dana kako ce da pocne u teretanu,pa ide ono standardno "za mjesec pocinjem" a nista od toga,zivot mu se svodi na cigare,alkohol i lezanje.Ja njemu naravno ne mogu objasniti jer skoro svi njegovi drugovi pa i oni koji su neki uzori da kazem po znanju koji su odlicni u skoli puse i piju alkohol i onda je njegovo misljenje "kad mogu oni mogu i ja",inace ko god mu kaze nesto on povjeruje,mogu reci da je malo glup.Stvar je u tome sto on meni baca te price "ti si jedini covjek koji ne pusi,imas 16 godina jadan,kada ces ako ne sad?" i slicne price,a ja ono ne vjerujem,zar je 16 godina,godine u kojima trebam da pijem  :o ...inace mene tesko ko moze nagovoriti na bilo sto a pogotovo takvi ljudi koji nemaju pojma o zivotu i kojima je iq ne znam ni ja koliko..ja sam odavno rekao da nikada necu piti alkohol a pogotovo ne pusiti i tome me ne moze niko sprijeciti...inace imam nekoliko bas dobrih prijatelja koji cak puse Marihuanu,tako da sam mogao uci i u te vode da sam htio :D ...samo bjezim od toga..

P.S i ono standarno ako mi kuci nesto kazu za suplementaciju ja samo pomislim u sebi "e ne znate vi sta drugi rade" :)
Inace ja sam zavrsio prvi razred Gimnazije,a sada kad pogledam 70% ljudi u drugim,trecim,cetvrtim razredima pusi
« Poslednja izmena: Jul 27, 2012, 03:30:46 posle podne od strane mister » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Jul 27, 2012, 02:53:54 posle podne »

To stoji. Znam da sam morao istrpeti baš, baš teška zezanja društva još tokom srednje škole zato što sam jedino ja pijuckao sokiće dok su se oni komirali od alkohola oko mene. Ali ne kajem se ni malo, ama baš ni malo. :)

tako je, to je sve stvar stava... samo stav i neka se smeju koliko hoće... a uvek važi i ono  ko se zadnji smeje najslaĂ°e se smeje ;)
Sačuvana
nikolaos
Gost
« Odgovor #11 poslato: Jul 27, 2012, 02:52:50 posle podne »

Ja sam skroz počeo izbjegavati s društvom alkohol i navikli su već. Nekad samo popijem 0,2 dcl crnog vina čisto da ih "ispoštujem" kad je neko slavlje meĂ°u nama u pitanju. =))
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Jul 27, 2012, 02:43:50 posle podne »

To stoji. Znam da sam morao istrpeti baš, baš teška zezanja društva još tokom srednje škole zato što sam jedino ja pijuckao sokiće dok su se oni komirali od alkohola oko mene. Ali ne kajem se ni malo, ama baš ni malo. :)
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #9 poslato: Jul 27, 2012, 02:30:03 posle podne »

Ja sam se jednom bas jako otrovao od alkohola,bila je skoro faza ispiranja i od tad ni kap(hipoteticki receno) nisam uzeo a ima vec godinu dana sigurno.Nije da ti preporucujem da uradis isto ali  vecina mladih ljudi nepije zbog "uzivanja" nego se to svodi na neko musko takmicenje ko ce vise popiti i brze se ubiti od alkohola,znam da i drugovi oce da zezaju kad u izlasku pijes guste sokove itd. ali boli te uvo,iskuliraj i cao :D
Ja se iskreno osecam sav ko polomljen dok sam pijan i dan(min.) nakon toga.
« Poslednja izmena: Jul 27, 2012, 02:33:54 posle podne od strane Str1ker » Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 17 upita.