TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 07:32:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ALKOHOL I TERETANA  (Pročitano 17926 puta)
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #53 poslato: Jul 30, 2012, 10:49:39 posle podne »

a ja ponosno im se smejem u facu i kazem "Ode jetra brale odeeee." ;D ;D ;D ;D ;D

jetra se regenerise ;D ;D ;D
Pitacu te dal ce se regenerisati kad dodje do ne daj boze "ciroze"...
Ahahahahah cekaj hoces da kazes ako neko izadje u grad i napije se ovo pricam za vikende msm eto nek' svaki vikend to radi, da ce mu riknuti jetra?!?!?!

Neće matori, biće još bolja...

Da,da evo umiru ljudi od jetre jer se napiju vikendom msm stvarno. Gluposti.
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #52 poslato: Jul 30, 2012, 10:37:56 posle podne »

a ja ponosno im se smejem u facu i kazem "Ode jetra brale odeeee." ;D ;D ;D ;D ;D

jetra se regenerise ;D ;D ;D
Pitacu te dal ce se regenerisati kad dodje do ne daj boze "ciroze"...

nece sigurno doci do ciroze ako popijes koju casicu subotom uvece... ;)
 druga je prica ako se opijas svaki dan kao blesav...
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #51 poslato: Jul 30, 2012, 10:35:46 posle podne »

...Snaga jeste nesto manja, al nista posebno, mozda 10%, al tolko moze da varira i bez alkohola...

... i pazi - ti pričaš o prepijanju. A da je bilo umereno? Kapiram da možda ima nešto u celom reboundu tj u procesu detoksifikcije ili da je neka od posledica tog procesa ili sam alkohol izaziva nešto pozitivno. Ako ima bilo šta pozitivno u konzumaciji EtOH, kapiram da je dozno zavisno. Nesumnjivo je da je toksičan i fora je pretpostavljam da se ubode balans doze...
Bem li ga, ne trazi mi se balans u unosu alkohola zarad boljeg treninga, lako se zajebe covek...
Salim se, kazem ako ne pijem dobro, ne pijem uopste, pa tu nemam nekog iskustva.

Pitanje> Dan kada pijes da li treniras?

P.S. tnx za vit D...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #50 poslato: Jul 30, 2012, 08:55:49 posle podne »

a ja ponosno im se smejem u facu i kazem "Ode jetra brale odeeee." ;D ;D ;D ;D ;D

jetra se regenerise ;D ;D ;D
Pitacu te dal ce se regenerisati kad dodje do ne daj boze "ciroze"...
Ahahahahah cekaj hoces da kazes ako neko izadje u grad i napije se ovo pricam za vikende msm eto nek' svaki vikend to radi, da ce mu riknuti jetra?!?!?!

Neće matori, biće još bolja...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #49 poslato: Jul 30, 2012, 08:49:17 posle podne »

a ja ponosno im se smejem u facu i kazem "Ode jetra brale odeeee." ;D ;D ;D ;D ;D

jetra se regenerise ;D ;D ;D
Pitacu te dal ce se regenerisati kad dodje do ne daj boze "ciroze"...
Ahahahahah cekaj hoces da kazes ako neko izadje u grad i napije se ovo pricam za vikende msm eto nek' svaki vikend to radi, da ce mu riknuti jetra?!?!?!
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #48 poslato: Jul 30, 2012, 08:02:30 posle podne »

a ja ponosno im se smejem u facu i kazem "Ode jetra brale odeeee." ;D ;D ;D ;D ;D

jetra se regenerise ;D ;D ;D
Pitacu te dal ce se regenerisati kad dodje do ne daj boze "ciroze"...
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #47 poslato: Jul 30, 2012, 07:12:32 posle podne »

Ja sam cak primetio da ako popijem 4-5 kruski...(sam je pecem)..posle rucka i za jedno sat sat ipo odem u teretanu da veoma dobro treniram...cak bolje nego uobicajeno...nekako sam opusteniji i imam vise sammopuzadanja pa ponekad padne i licni rekord... ovo istp vazi i za kafanu samo sto tamo napadam zenski svet umesto tegova  ;D ;D ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #46 poslato: Jul 30, 2012, 03:09:28 posle podne »

realno, svakako da neće biti dan isti kao da se prethodnu noć nije cugnulo. Ako kažemo umereno - 3-4 velika piva, dobro se spavalo - nema nikakvih problema, možda i bolji trening ako sam na smanjenjom unosu UH  ;D
...

To je to! Bravo matori.

Pitam ovo jer sam skoro imao da primetim jednu stvar. Ako bi se desilo da neko veče popijem umerenu dozu nekog viskića (jack all the way) sutradan mi je jako teško da se nateram da treniram ali su kad uhvatim da treniram nivoi energije i snage jako dobri, ako ne čak i u plusu u odnosu na uobičajeno stanje. Ovo je nekakav akutni efekat koji sam zapazio kod umerene konzumacije kvalitetnog alkohola. Nemam pojma kako bi se ovo odrazilo long term, ali mi se ovo dešava.

Ako (tj kad) budete u sličnoj situaciji dobro obratite pažnju na to da li vam se slično dešava i ajde malo da počnemo da se malo stvarno bavimo tabu temom alkohola i treninga. :)


Jos ces da krenes sa Dzekom umesto NO reaktora :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #45 poslato: Jul 30, 2012, 03:05:40 posle podne »

...Snaga jeste nesto manja, al nista posebno, mozda 10%, al tolko moze da varira i bez alkohola...

... i pazi - ti pričaš o prepijanju. A da je bilo umereno? Kapiram da možda ima nešto u celom reboundu tj u procesu detoksifikcije ili da je neka od posledica tog procesa ili sam alkohol izaziva nešto pozitivno. Ako ima bilo šta pozitivno u konzumaciji EtOH, kapiram da je dozno zavisno. Nesumnjivo je da je toksičan i fora je pretpostavljam da se ubode balans doze...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #44 poslato: Jul 30, 2012, 02:58:58 posle podne »

realno, svakako da neće biti dan isti kao da se prethodnu noć nije cugnulo. Ako kažemo umereno - 3-4 velika piva, dobro se spavalo - nema nikakvih problema, možda i bolji trening ako sam na smanjenjom unosu UH  ;D
...

To je to! Bravo matori.

Pitam ovo jer sam skoro imao da primetim jednu stvar. Ako bi se desilo da neko veče popijem umerenu dozu nekog viskića (jack all the way) sutradan mi je jako teško da se nateram da treniram ali su kad uhvatim da treniram nivoi energije i snage jako dobri, ako ne čak i u plusu u odnosu na uobičajeno stanje. Ovo je nekakav akutni efekat koji sam zapazio kod umerene konzumacije kvalitetnog alkohola. Nemam pojma kako bi se ovo odrazilo long term, ali mi se ovo dešava.

Ako (tj kad) budete u sličnoj situaciji dobro obratite pažnju na to da li vam se slično dešava i ajde malo da počnemo da se malo stvarno bavimo tabu temom alkohola i treninga. :)

Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #43 poslato: Jul 30, 2012, 01:04:35 posle podne »

samo kukate :D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #42 poslato: Jul 30, 2012, 12:45:53 posle podne »

Ali sa ovom opcijom cuganja dok se ima energije ili para ili alkohola...
Veruj da sam toliko van forme po pitanju alkohola, da energija gotovo uvek prva izda. Jos sto su to uvek neki kasni sati, kad je snaga ionako na izdisaju...
i kod mene su kasni sati isto... samo sledećeg dana o.O
tako da je ta opcija kod mene toksikacija koja ostavlja posledice na nedelju dana sigurno ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #41 poslato: Jul 30, 2012, 12:39:51 posle podne »

Ali sa ovom opcijom cuganja dok se ima energije ili para ili alkohola...
Veruj da sam toliko van forme po pitanju alkohola, da energija gotovo uvek prva izda. Jos sto su to uvek neki kasni sati, kad je snaga ionako na izdisaju...
Sačuvana
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #40 poslato: Jul 30, 2012, 12:24:30 posle podne »

a ja ponosno im se smejem u facu i kazem "Ode jetra brale odeeee." ;D ;D ;D ;D ;D

jetra se regenerise ;D ;D ;D

Jasta radi haha
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #39 poslato: Jul 30, 2012, 12:21:44 posle podne »

a ja ponosno im se smejem u facu i kazem "Ode jetra brale odeeee." ;D ;D ;D ;D ;D

jetra se regenerise ;D ;D ;D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.