TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 07:11:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ALKOHOL I TERETANA  (Pročitano 17928 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #38 poslato: Jul 30, 2012, 12:19:55 posle podne »

realno, svakako da neće biti dan isti kao da se prethodnu noć nije cugnulo. Ako kažemo umereno - 3-4 velika piva, dobro se spavalo - nema nikakvih problema, možda i bolji trening ako sam na smanjenjom unosu UH  ;D

Već na 5-6 pivkana, sledeći dan treba dosta energije da se izvuče trening da liči na nešto, ali opet može se odraditi zacrtano sa nekih 200-300mg kofeina.

Ali sa ovom opcijom cuganja dok se ima energije ili para ili alkohola, posledice mogu da idu na 7-10 dana u gubitku snage, energije, potpuni kolaps CNS-a, teško se mogu povratiti, ali jbg sa dna se nema gde drugo nego na gore, prvi trening bude pegla, ali zato svaki sledeći sve lakše se podnosi  ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #37 poslato: Jul 30, 2012, 11:54:11 pre podne »

koliko vam se treniralo?
Koliko ste bili jaki na treningu?
Da li vam je nešto falilo tog dana - pre, tokom i/ili posle treninga?
Efekat na apetit?
Pazi, pijem izuzetno retko, od poslednjeg napijanja 3-4 meseca proslo (prosek u poslednjih par godina jednom u 2 meseca, al ide beerfest, ce se popravi). Zato kad popijem nije bas umereno, tj. ne par piva nego pijes dok ima piva ili para ili snage, sta prvo izda...

Dan posle drzim UH na minimumu.
Za trening sam sposoban tek u drugoj polovini dana. Do tada vec dodje do rebound-a sa retencijom vode (probudis se suv ko barut, a u drugoj polovini dana podnadujes). Uzmem dobru dozu kofeina i na trening. Nesto puno volje za istim i nema. Snaga jeste nesto manja, al nista posebno, mozda 10%, al tolko moze da varira i bez alkohola...

A apetit, mogao bih vola u komplet lepinji prelivenoj cokoladom da pojedem taj dan, al jba...
Tad zelim proste UH vise nego ikad...
« Poslednja izmena: Jul 30, 2012, 11:55:59 pre podne od strane BBBbbb » Sačuvana
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #36 poslato: Jul 30, 2012, 11:53:43 pre podne »

Ruzno je zivota mi,u diskoteci izadjem..od 100 ljudi nas dvoje pijemo sok..ostali alkohol  ;D ;D ;D..I znate sta mi je najdrze kad mi kazu neki "ajde bre da se nacukamo" i tako svaki vikend se ubiju..a ja ponosno im se smejem u facu i kazem "Ode jetra brale odeeee." ;D ;D ;D ;D ;D

HAhahahha,al sto je najgore,ribe piju gore nego mi :D
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #35 poslato: Jul 30, 2012, 11:18:46 pre podne »

Ruzno je zivota mi,u diskoteci izadjem..od 100 ljudi nas dvoje pijemo sok..ostali alkohol  ;D ;D ;D..I znate sta mi je najdrze kad mi kazu neki "ajde bre da se nacukamo" i tako svaki vikend se ubiju..a ja ponosno im se smejem u facu i kazem "Ode jetra brale odeeee." ;D ;D ;D ;D ;D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #34 poslato: Jul 29, 2012, 10:27:54 posle podne »

Ajde sad jedno pitanje bez zajebancije da mi odgovorite. Ako ste popili umereno uveče, fino klopali, fino se naspavali, fino doručkovali i ispoštovali svoju dnevnu rutinu kako treba - odradite trening. Kakav je učinak? Zapažanja?

koliko vam se treniralo?
Koliko ste bili jaki na treningu?
Da li vam je nešto falilo tog dana - pre, tokom i/ili posle treninga?
Efekat na apetit?
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #33 poslato: Jul 29, 2012, 04:24:54 posle podne »

Hahahahaha ... sa sojom mogu da dobijem zenske hormone :P
Znam upucen sam u sve , mozda soju zamenim proteinom belanca ...
Mada cuo sam da je i to gadno u pm,ima dosta gasova kada se pije taj belanac u prahu
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #32 poslato: Jul 29, 2012, 02:48:25 posle podne »

@Aleksandar94
soja podstice lucenje estrogena,tako da pazljivo sa njom ;) bolje uzmi neki protein zivotinjskog porekla...ti biljni i nisu nesto...
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #31 poslato: Jul 29, 2012, 02:27:05 posle podne »

Oke,Thanks :D
Pridrzavam se ishrane maximum koliko mogu , valjda cu da rastem u sirinu :D xD
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #30 poslato: Jul 29, 2012, 02:22:29 posle podne »

pa ja nisam neki ljuitelj te soje...nisam probao to sto imas ideju da smuckas....jedi meso ..crveno...slobodno i ako je malo masnije...treba ti kalorija pij jogurt 2-3 l dnevno...ubaci jaja 10-ak dnevno...i mora da rastes...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #29 poslato: Jul 29, 2012, 02:12:08 posle podne »

Sorry,ali dajte pomozite :D xD
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #28 poslato: Jul 29, 2012, 02:06:43 posle podne »

Nemoj da nam off-ujes temu.... ;D ;D ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #27 poslato: Jul 29, 2012, 01:08:08 posle podne »

E pozdrav All , Ovako imam jedan ogroman problem , a on je telesna masa , najme,krenuo sam pre 4 meseca u teretanu i tada sam imao 62kg i 183 cm,sada nakon 4 meseca imam 70kg i 187cm , malo sam se ugojio,ali sam i porastao jos , imam 18 godina inace,i zeleo bih da nabacim jos nekih 12-13 kg ... inace sam se merio na onim vagama sto sve mere,od 70kg koje imam 47kg su misici , takodje imam samo 8.3 %masti u organizmu,a prosecno za sportiste sa tom visinom je 10-12%,trosim dnevno samo da sedim oko 1600 kalorija,ali dosta sam aktivan,tako da sigurno i sjebem 3000 kalorija dnevno,sto se tice treninga idem u teretanu 4-5 puta nedeljno , radim vezbe za masu,vece kilaze manje ponavljanja(ponavljanja po serijama 1 serija 12 , druga serija 10,treca serija 8 , i 4 do otkaza ali jaka kilaza,otprilike 4-5 ponavaljanja) sto se tice ishrane izbacio sam slatkise,alkohol,jedem kaloricniju hranu,voce,povrce,ovsene zitarice,plazmu,mlecne prozivode itd ... imam problem sa mojim roditeljima jer su neupuceni totalno i ne daju mi da kupujem razne suplemente(hteo sam da kupim gejner za povecanje mase,mozda neki creatin ili protein) a da pijem kradom od njih ne ide,jer ne bih onda mogao da pijem to redovno , dali neko ima neki savet sta da koristim(a da je prirodno) da bih dobio na masi ? I da,sta mislite za pravljenje proteina od :
400g soja proteina
400g mleka u prahu
200g dekstroze
200g kakaa
HVALA UNAPRED ...
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #26 poslato: Jul 29, 2012, 11:43:21 pre podne »

   veel interessante   ;)  ali vidi kakvu ja opciju imam ovde ....pijem od 15 h-20h ...posle odem na pecurke...probudim se kod neke holandjanke oko 03h istusiram se ladnom voom da dodjem sebi i odem u gym koji radi 0-24h....i  oko 5 ujutru samo ja i marokanac u teretani ...radimo keceve na mrtvaku....ludilo  ;D ;D ;D

ahahahah...zlo :D :D :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #25 poslato: Jul 29, 2012, 10:21:10 pre podne »

   veel interessante   ;)  ali vidi kakvu ja opciju imam ovde ....pijem od 15 h-20h ...posle odem na pecurke...probudim se kod neke holandjanke oko 03h istusiram se ladnom voom da dodjem sebi i odem u gym koji radi 0-24h....i  oko 5 ujutru samo ja i marokanac u teretani ...radimo keceve na mrtvaku....ludilo  ;D ;D ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #24 poslato: Jul 29, 2012, 02:13:20 pre podne »

i ja se isto vratim iz provoda u 12 sati ...ali narednog dana   :D :D :D
:D :D :D  mogu da zamislim kakva je ludnica tu u Amsterdamu ;D
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 17 upita.