TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:11:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NO + Monohidrat  (Pročitano 8974 puta)
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #29 poslato: April 01, 2013, 06:59:34 pre podne »

Sačuvana
"scientia est potentia"
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #28 poslato: April 01, 2013, 12:59:33 pre podne »

Ja sam prvi put smuckao svih 20g grama iz kesice. Prosle nedelje sam opet kupio kesicu, rekoh ajde jedno 3,4 grama da probam, rastvorim ja to, popijem i paf meni se prispava, dosao sam u teretanu mrtav umoran a nisam bio, pojma nemam. Svi obrnuto, a ja ? - Ja naopako ! Da smanjim dozu na 10 ? :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #27 poslato: Mart 29, 2013, 12:10:47 pre podne »

ovo pitanje ce delovati malo besmisleno, ali postoji li rizik od eventualnih problema sa pritiskom u kasnijim godinama od posledice uzimanja NO reaktora?

Rizik od povisenog pritiska u kasnijim godinama svakako postoji, ali sa NO reaktorima verovatnije je da ce se problem sa pritiskom javiti ( ako se javi ) tada kada se koriste, dok im traje dejstvo.

@ misko.manifest  Malo ti je prenaglasena ta reakcija na NO reaktor koji koristis, mislim da je bolje da smanjis dozu, narocito ako ti se to cesto desava. Moze biti nezeljenih efekata ( nesanica je upravo jedan od njih ) ali nije obavezno, svako drugacije reaguje.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #26 poslato: Mart 28, 2013, 10:41:47 posle podne »

Kod svakoga razlicito deluje sve je induvidualno.
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #25 poslato: Mart 28, 2013, 08:20:21 posle podne »

Stvarno ne znam ali super deluje na mene i prezadovoljan sam !
Da li ima neko kontra dejstvo i da li pospesuje ubrzani rad srca ? Pozdrav !  :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: Mart 28, 2013, 10:21:43 pre podne »

Ti kao da si uzeo nuklearno gorivo! Šalu na stranu,odlično ako je tako jer treniraćeš dobro ali akcenat baci na ishranu.Reaktor je samo jedan mali deo cele priče.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #23 poslato: Mart 28, 2013, 09:37:29 pre podne »

Hoce to malo i Placebo kod pocetnika... ;)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #22 poslato: Mart 28, 2013, 01:32:53 pre podne »

Zadnji put kad sam popio hot blood nisam spavao dva dana i bukvalno sam odradio trenig koj sam mogao da sanjam i dosao kuci isusirao se i lego, kad ono kvrc ne mogu da se uspavam, pa sam cele noci radio sklekove, celi dan izdrzao i tek se narednog uspavao ! Burno ali se isplatilo ! :)
Onda smanji dozu na pola ukoliko tako reagujes na NO.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #21 poslato: Mart 28, 2013, 12:09:40 pre podne »

Zadnji put kad sam popio hot blood nisam spavao dva dana i bukvalno sam odradio trenig koj sam mogao da sanjam i dosao kuci isusirao se i lego, kad ono kvrc ne mogu da se uspavam, pa sam cele noci radio sklekove, celi dan izdrzao i tek se narednog uspavao ! Burno ali se isplatilo ! :)


Odlicno, ne treba ti AAS, pa tebe reaktor razbija :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Mart 28, 2013, 12:08:45 pre podne »

Blago tebi kad tako dobro reaguješ na NO, pa još i na jedan koji nije baš u samo vrhu. :)
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #19 poslato: Mart 27, 2013, 08:45:34 posle podne »

Zadnji put kad sam popio hot blood nisam spavao dva dana i bukvalno sam odradio trenig koj sam mogao da sanjam i dosao kuci isusirao se i lego, kad ono kvrc ne mogu da se uspavam, pa sam cele noci radio sklekove, celi dan izdrzao i tek se narednog uspavao ! Burno ali se isplatilo ! :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #18 poslato: Mart 27, 2013, 08:14:02 posle podne »

U kakvoj zemlji zivimo i pod full stresom, svi cemo imati pritisak vec posle 40tih.. Svaki drugi stanovnik zemlje preko 40 ima pritisak,mnogo njih i mnogo ranije..pa jel su ga dobili zbog No reaktora? ;)
Stres je za sve bolesti preduslov i njega se treba paziti koliko je to moguce u danasnje vreme.
« Poslednja izmena: Mart 27, 2013, 08:15:33 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #17 poslato: Mart 27, 2013, 08:12:59 posle podne »

Ne verujem da ijedan NO moze da napravi bilo kakav problem u kasnijim godinama. Ako ti sad neki ne prija,neces ga koristiti,a da te sad radi dobro,a da kasnije bolujes od njega,ne verujem bas.
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #16 poslato: Mart 27, 2013, 07:36:54 posle podne »

ovo pitanje ce delovati malo besmisleno, ali postoji li rizik od eventualnih problema sa pritiskom u kasnijim godinama od posledice uzimanja NO reaktora?
Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #15 poslato: Avgust 25, 2012, 09:46:38 posle podne »

Obično se ljudi, koji koriste kreatin baš na duge staze - bez pauza, odlučuju za konstantnu dozu od 5g dnevno.
Ako se uzima samo 5 gr posle treninga ,onda se ne pravi pauza , a ako se uzima 10gr dnevno , posle koliko bi trebalo da se napravi pauza i koliko bi trebala da traje ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 19 upita.