TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:28:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: virsle i sardine  (Pročitano 8694 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #33 poslato: Novembar 20, 2012, 05:54:58 posle podne »

Hahah pa probaj da mu kazes da se ne slazes sa njim ;) :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #32 poslato: Novembar 20, 2012, 02:49:17 posle podne »

Koliko sam ja skontao, ovaj Ironman je teški kontraš. Samo kontrira drugima ;D
Ali u ovom slučaju sam na njegovoj strani, u sedmici 2 puta konzumiranje viršli ti neće škoditi..
Sačuvana
nikolaos
Gost
« Odgovor #31 poslato: Novembar 20, 2012, 02:35:29 posle podne »

Skuvas jaja i poneses..

I usmrde se. :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Novembar 19, 2012, 03:09:50 posle podne »

Znam sve to za virsle, moj rodjak je radio jedno vreme u fabrici za preradu mesa i znam sve o tome. Znam da nisu zdrave, da imaju masti ali isto tako znam da trenutno narednih otprilike sest meseci necu imati za kvalitetniju hranu kao sto sam imao do sada. Moram da nadjem neku alternativu, ali nema bas mnogo za ovo za sta meni treba. Hrana za poneti da bude obrok do 100 din maksimalno. Probao sam da kupim litar jogurta uz malo integralno pecivo ali to je previse tecnosti da sedim na faksu, slusam predavanja i ucim.

Imam utisak da svi pisete kao da ce mi to biti jedina hrana i jedini izvor proteina ali nije tako  :)

ne, nismo tebe optužili da ti je to jedina hrana, već je ovo vrlo čitana i posećena tema, tako da i drugi ljudi treba da imaju informacije oko toga šta bi trebalo a šta ne - da jedu...

jaja, kao što kaže Mirka, su odličan izvor proteina, i što je najbolje (u mom slučaju) može mali milion recepata da se napravi sa njima.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #29 poslato: Novembar 16, 2012, 11:16:20 posle podne »

Skuvas jaja i poneses..
Sačuvana
milos8585
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #28 poslato: Novembar 16, 2012, 06:02:02 posle podne »

Znam sve to za virsle, moj rodjak je radio jedno vreme u fabrici za preradu mesa i znam sve o tome. Znam da nisu zdrave, da imaju masti ali isto tako znam da trenutno narednih otprilike sest meseci necu imati za kvalitetniju hranu kao sto sam imao do sada. Moram da nadjem neku alternativu, ali nema bas mnogo za ovo za sta meni treba. Hrana za poneti da bude obrok do 100 din maksimalno. Probao sam da kupim litar jogurta uz malo integralno pecivo ali to je previse tecnosti da sedim na faksu, slusam predavanja i ucim.

Imam utisak da svi pisete kao da ce mi to biti jedina hrana i jedini izvor proteina ali nije tako  :)
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2012, 06:03:35 posle podne od strane milos8585 » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Novembar 16, 2012, 09:26:03 pre podne »

Ne kazem da nema, samo onda treba da zna da ce mu i rezultati biti takvi kakva mu je ishrana.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Novembar 16, 2012, 08:17:05 pre podne »

Ok, svako ima pravo da jede šta želi...

evo jednog teksta na temu toga šta ulazi u sastav viršli

http://zena.blic.rs/Zdravlje/11849/Od_cega_su_virsle
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Novembar 16, 2012, 12:23:55 pre podne »

Virsle nisu dobre za nekog ko zeli neku defku ili cist misic i to znamo svi.Isto tako one se ne mogu racunati kao neki kvalitetan obrok vec kao junk food.Naravno da ako se ne preteruje nece biti katastrofa ponekad jesti,ali treba biti realan i ne ocekivati onda sve i svasta kao da jedete kvalitetnu ishranu.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #24 poslato: Novembar 15, 2012, 11:30:03 posle podne »

Cinjenica je da su finansije veliki problem i da se sada moramo dovijati kako da se hranimo zdravo a da to bude prihvatljivo za novcanik. Druga stvar, dosta hrane danas ima emulgatore, aditive, konzervanse i ne mozemo sve to da izbegnemo. Ali uvek sam za to da se povede racuna, da se takva hrana ne jede mnogo cesto.
Sačuvana
milos8585
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #23 poslato: Novembar 15, 2012, 10:49:49 posle podne »

Ja obozavam piletinu dinstanu sa sargarepom, tikvicama i brokolijem i integralni pirinac uz to :)

Zakljucak virsle dva puta nedeljno, mozda i jednom ako nadjem alternativu?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #22 poslato: Novembar 15, 2012, 08:20:04 posle podne »

aha, evo Ironmanovom inicijativom je počelo ispovedanje. ;D Ako bre niste totalno profi zašto da ne ponekad? Tunjevina i konzerve koje svi proždirete su barem podjednako kontraverzne samo iz drugog ugla. Pa čak iako ste jako ozbiljni, kao što je IM istakao ima mesta za viršle u ketodijeti ili ako ste na malo "prljavijoj" masi. Svi znamo da su finansije kataklizma, svi znamo da jedenje piletine 10x dnevno dojadi posle 10 dana a ne posle vremena koje se meri u godinama.

Nema sanse da mi dojadi ni riba ni piletina ni jaja..ja to stvarno volim da jedem...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #21 poslato: Novembar 15, 2012, 08:02:35 posle podne »

Ja evo priznajem...da se nadjem u NY,sigurno bih uzeo njihov NY style street hot dog.  8)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #20 poslato: Novembar 15, 2012, 07:38:56 posle podne »

aha, evo Ironmanovom inicijativom je počelo ispovedanje. ;D Ako bre niste totalno profi zašto da ne ponekad? Tunjevina i konzerve koje svi proždirete su barem podjednako kontraverzne samo iz drugog ugla. Pa čak iako ste jako ozbiljni, kao što je IM istakao ima mesta za viršle u ketodijeti ili ako ste na malo "prljavijoj" masi. Svi znamo da su finansije kataklizma, svi znamo da jedenje piletine 10x dnevno dojadi posle 10 dana a ne posle vremena koje se meri u godinama.
Sačuvana
milos8585
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #19 poslato: Novembar 15, 2012, 06:17:23 posle podne »

Kakva diskusija ovo nisam ocekivao  ;D Ne mislim da mi virsle budu glavni izvor proteina, vec ponedeljkom i cetvrtkom sam na faksu od 9 ujutru pa do 5 popodne. Ujutru doruckujem musli sa jogurtom i jaja. Uzina kikiriki i mleko. Obrok sendvic sa virslama i jogurtom i jedem normalno kad dodjem kuci. To je negde oko 80-90g proteina dok ne dodjem kuci. Treba mi nesto sto ce me drzati sitim a da ne budu peciva i ostalo i da sadrze proteine. Kad na to dodamo cenu nema bas mnogo izbora. Moja greska je sto nisam rekao ucestalost konzumacije  :)

Sto se tice tih emulgatora (E), od svih samo je jedan potencijalno kancerogen, nisu svi. Ali pogledaj bilo sta kupovno na skoro svakom proizvodu pise da sadrzi neki emulgator, da duze traje, boja itd. Nema svako mogucnosti da uzima domace. I ja sam do pre par godina dok su baba i deda mogli uzimao sa sela, domaca jaja bez koncetrata, domace kobasice, domace suseno meso. Sad kad nema toga moram da se snalazim i na ovaj ali i na onaj nacin.

A da zaboravih, probao sam par puta menzu, medjutim siguran sam da ono ima vise masti nego celo pakovanje virsli zajedno.  :D
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2012, 06:21:08 posle podne od strane milos8585 » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 19 upita.