TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:41:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 921253 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #128 poslato: Januar 14, 2013, 03:03:19 posle podne »

Drago mi je da si mislio na mene punih 2 meseca, fasciniran sam i pocascen  ;D

Salu na stranu, mozes mi reci ovaj info, koliko dugo treniras, tvoja trenutna ishrana, jesi imao kura iza sebe, i sta trenutno koristis od suplemenata..
Dao si uverljiv snimak, to ne osporavam, od mene imas izvinjenje NBG,ali zelim da me uputis u tajnu tvojeg uspeha da bih i ja mogao za 10+narednih godina da te stignem..
Hvala :)
P.S. sa odredjenom lakocom izbacujes neke zavidne kilaze , mogu ti reci da nisam video nista slicno u skorije vreme, a ti ne zelis i dalje na takmicenje,samo ne razumem sto :/
« Poslednja izmena: Januar 14, 2013, 03:04:55 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #127 poslato: Januar 14, 2013, 02:40:29 posle podne »

Moj dugo cekani snimak bencha je ovde, nisam mogao pre da ga postavim,nisam bio gajbi metar dana, pa je posle bilo par fail-ova. Ovo mi je prva obrada,takodje sam se danas prvi put snimao u teretani, tako da ni snimak nije bas najsrecniji ali se najbitnije vidi, inace moram jos da kazem da je ovo snimak iskljucivo za Pedjonija :D .Ako me ne bude mrzelo, bice update bencha (mislim da ima lufta za jos 5 ili 7.5kg) , da se bolje vidi kilaza ,da dupe ne ide od klupe itd,al za pocetak je i ovo dobro.

http://www.youtube.com/watch?v=aQyO13UM540&feature=youtu.be

Ako neko ne vidi da su ploce na 170 kg : 25,25,15,10 kg, neka izostri, ja to jos ne znam da uradim u programu,al' mislim da se jasno vidi koja je kilaza. ( fon mi je krs , jbg)
poz
 
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #126 poslato: Januar 12, 2013, 05:20:55 posle podne »

Benc press 102,5x3; 90x14

Millitary press 40x5; 50x5; 55x11; 55x8 (5+ dan)

Zgibovi 12,10,9

JM press 45x8x2seta; 25x15

Letenje s rame 10x10x2seta
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #125 poslato: Januar 12, 2013, 04:47:07 posle podne »

Nabacaj 100x1
Uski benc sa nosa 120x5
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #124 poslato: Januar 11, 2013, 08:15:36 posle podne »

Iako prehladjen, skupio mosnice i otisao u gym  ;D

Cucno duboko : 2-3 serije zagrevanje sa 30 kg, zatim 50x20 70x18 90x15 100x10-12 100x10-12
Iskorak 25x20(bucke 2x10) 20x30, 16-18x35, 12-14x40(bucke 2x20)
Sut 15x60, 12x70, 10x80, 30x40
Zadnja loza masina 15x30, 12x40 10x50 9x50
Listovi stepenik noga po noga 4x15-20

Preznojio se do bola sa cucnjevima i boljka lagano prolazi (jedno 5-6 nas u teretani se razbolelo) ali lezanje u krevet i lekovi no no,  8)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #123 poslato: Januar 11, 2013, 06:48:55 posle podne »

benč pres
70x7, 90x5, 100x2, 110x1, 120x1, 130x1  ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #122 poslato: Januar 10, 2013, 08:18:21 pre podne »

jasno mi je šta hoćeš da kažeš, ali veruj mi da je ovo možda prvi put da vidim nekog da radi sumo čučanj i da ide milimetar ispod paralele ili tek paralelu.
 
MIslim da ljudski kuk ne dozvoljava guzici da ide tako nisko, osim ako ga ne pristisne 300kg. Ja ovako ne stignem 10cm iznad paralele. Lično nisam za ovakav stil čučnja, meni je neprirodno i nemoguće, dubina je uvek sumnjiva. Ali evo ti jedan od najboljih squattera na planeti, pa vidi gde su mu kolena na dubini za koju nema dileme da li je ispod paralele, recimo na 0:45 http://www.youtube.com/watch?v=cjBkuGH57FM

Šta tek reći za ovog lika http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6vS8hkJe6Kg Ne valja što mu se krivi šipka, ima da se povredi samo tako? xD

Ne kažem da sumo ne valja, ali pitam u čemu je onda problem što nekom zameriš kad mu kolena idu napred? Nema tu puno filozofije, svako radi kako mu je najprirodnije i nezahvalno je govoriti kako bi taj neko nekim drugim stilom gurao više... 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #121 poslato: Januar 09, 2013, 10:11:11 posle podne »

To su ovi PL-ovci sa opremom... pogledaj malo kako radi Konstantin Konstantinovs... Naravno svako treba da pronadje najlaksi nacin za sebe da radi squat, ali opet postoje neke smjernice koje mogu dosta pomoci...

http://www.youtube.com/watch?v=xo3VJg5670U
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #120 poslato: Januar 09, 2013, 08:50:54 posle podne »

benc 60x5
        100x5
        120x5
        140x5
        150x2
propadanja 20x5
                 40x5
                 60x5
                 60x3
kosi potisak 3x8x 40
biceps 60x5x5
bucke sedeci 20x12x3
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #119 poslato: Januar 09, 2013, 07:31:02 posle podne »

cucanj: 3x5x95kg 1x105kg
bench: 3x5x72.5kg
mrtvo: 1x5x127.5kg
sleganje: 20x60,15x80,15x80,12x90,10x100.

Koja forma onog lika u pozadini hahahhaha
Vidi, ne bih se složio sa Starfucker. Taj hip drive o kome priča karakterističan je za westside barbell školu i njihove čučnjeve koji realno sa dubinom veze nemaju sa čučnjem na paraleli ili ispod paralele. Samo da vidim nekog od ovih sumo majstora koji idu prvo u goodmorning, koja je to dubina na kraju. Malo se previše po forumima kod nas forsira ova škola, a i kriterijumi dubine na našim pl takmičenjaima koji uključuju čučanj su malo tanki - po meni su sve to polučučnjevi, daleko od IPF-a. S obzirom da je ovaj klip sniman skoro sa poda, tvoj čučanj može dobiti titulu ass to the grass.

Trudi se da izlazak sa stalka bude uvek isti: dakle prva noga koja izlazi ide ravno nazad, druga noga odmah nazad/u stranu, onda prva noga ide u stranu i to je to. Nemoj previše da se nameštaš, da stepuješ itd. obrati pažnju na ovo sada kada su kilaže male, kasnije će ti biti korisno. Dobre stvari su što držiš glavu gore, pogled ka plafonu sve vreme, pravi taj luk leĂ°ima odnosno guraj stalno grudi napred.  

To su neke osnove FORME, a to kako ti stoje kolena: dal su isuviše napred zavisi isključivo od toga kako tebi odgovora. Ako tebi ovako odgovara da radiš čučanj, ja tu ne vidim nikakve probleme. Kako se tebi čini najprirodnije da radiš čučanj tako ćeš i najbrže napredovati u kilažama. Ako mene pitaš, nema šta tu da se menja osim ovih nekoliko sitnica.

Starfucker, bio bih ti zahvalan da vidim tvoj čučanj gde kolena ne idu previše napred, a guzica ide ispod paralele.

zz



Tesko da mogu tako svaki put iz stalka da izadjem, zato sto moram vise koraka da napravim, ako napravim samo 1 korak udaraju tegovi u one sipke gde stoje tegovi sa strane.Evo primer za ono sto ti kazes da kad rade taj pl stil to nije ni blizu paralele, a covek drzi ili je drzao svetski rekord u dl-u.
http://www.youtube.com/watch?v=CtZvV-P5sl8
Naravno ne kazem da niko ne ide ispod paralele, ali ja ne bih mogao
« Poslednja izmena: Januar 09, 2013, 07:36:14 posle podne od strane NIKOLICsss » Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #118 poslato: Januar 09, 2013, 11:23:39 pre podne »

hmh znam ovog lika i ne slažem se sa ovim uputstvima.

Postoji tuce stvari koje ovaj momak sa snimka pre hip drajva (koji se inače ne vidi kako treba na ovom klipu) treba da popravi. Ima tu rada na stavu, glava gleda u pod, dubina loše, dupe prvo kreće gore... samo ako gledaš gore i guraš grudi napred, prirodno ti kuk ide napred, ne ostaje nazad zakržljao...

Momak na klipu na kraju kad je ''popravio tehniku'' i dalje ima problem jer mu dupe ode gore prvo, pa onda izvlači na leĂ°a, ta dubina koju radi nije dovoljno dobra, jer NE IDE ISPOD PARALELE.

Ako mene pitaš, ovaj video dovodi je šenlučenje neke nauke o čučnju koja nema puno veze sa životom. 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #117 poslato: Januar 09, 2013, 10:48:11 pre podne »

Nisam mislio na westside skolu i njihove sumo cucnjeve vec na ovo :
http://www.youtube.com/watch?v=yha2XAc2qu8

A kad snimim nesto postavicu ovdje, ali ne idu mi kolena napred kao i njemu jer mi je sipka na ledjima dosta nisko, idu mi preko prstiju nogu ali ne tako puno...
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #116 poslato: Januar 09, 2013, 10:31:41 pre podne »

cucanj: 3x5x95kg 1x105kg
bench: 3x5x72.5kg
mrtvo: 1x5x127.5kg
sleganje: 20x60,15x80,15x80,12x90,10x100.

Koja forma onog lika u pozadini hahahhaha
Vidi, ne bih se složio sa Starfucker. Taj hip drive o kome priča karakterističan je za westside barbell školu i njihove čučnjeve koji realno sa dubinom veze nemaju sa čučnjem na paraleli ili ispod paralele. Samo da vidim nekog od ovih sumo majstora koji idu prvo u goodmorning, koja je to dubina na kraju. Malo se previše po forumima kod nas forsira ova škola, a i kriterijumi dubine na našim pl takmičenjaima koji uključuju čučanj su malo tanki - po meni su sve to polučučnjevi, daleko od IPF-a. S obzirom da je ovaj klip sniman skoro sa poda, tvoj čučanj može dobiti titulu ass to the grass.

Trudi se da izlazak sa stalka bude uvek isti: dakle prva noga koja izlazi ide ravno nazad, druga noga odmah nazad/u stranu, onda prva noga ide u stranu i to je to. Nemoj previše da se nameštaš, da stepuješ itd. obrati pažnju na ovo sada kada su kilaže male, kasnije će ti biti korisno. Dobre stvari su što držiš glavu gore, pogled ka plafonu sve vreme, pravi taj luk leĂ°ima odnosno guraj stalno grudi napred.  

To su neke osnove FORME, a to kako ti stoje kolena: dal su isuviše napred zavisi isključivo od toga kako tebi odgovora. Ako tebi ovako odgovara da radiš čučanj, ja tu ne vidim nikakve probleme. Kako se tebi čini najprirodnije da radiš čučanj tako ćeš i najbrže napredovati u kilažama. Ako mene pitaš, nema šta tu da se menja osim ovih nekoliko sitnica.

Starfucker, bio bih ti zahvalan da vidim tvoj čučanj gde kolena ne idu previše napred, a guzica ide ispod paralele.

zz


« Poslednja izmena: Januar 09, 2013, 11:14:02 pre podne od strane Ironman. » Sačuvana
Arbeit macht frei.
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #115 poslato: Januar 09, 2013, 12:45:04 pre podne »

Nikolic, nemoj raditi cucanj da bas tako nogama guras prema gore (koljena ti previse idu napred), pokusaj da vise radis hip drive, tj da guzicu guras prema gore, jer ovako ti sve ode na kvadriceps... a ako vise radis hip drive vrlo je moguce da ti ledja budu malo zaostajala ali i to je uredu dok se squat ne pretvori u good morning, uglavnom vise trebas da aktiviras guzicu i zadnju lozu i ne moras da ides guzicom do poda, dok probijes paralelu idi gore...
Pritmetio sam da mi kolena idu malo vise napred kad sam se prebacio na uski stav(noge tik iznad sirine ramena),onaj pl still ne mogu da radim prepona desna me kida jako.Ovako kad radim skoro da nema bola.
Jel ti radis high ili low bar?ja radim high

Aha onda je uredu, ako bas hoces high bar, mada opet kazem to je onda velika vecina na kvadriceps i sa takvim cucnjem ces da sporije da napredujes nego sa low bar, a mozes ti da radis i low bar sa uzim stavom, tako ja radim (malo sire od sirine ramena)...
Znam da cu moci vise sa low bar, ali ramena me zezaju i nekako sam se navikao ovako pa cu videti dokle cu dogurati.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #114 poslato: Januar 08, 2013, 09:30:14 posle podne »

Nikolic, nemoj raditi cucanj da bas tako nogama guras prema gore (koljena ti previse idu napred), pokusaj da vise radis hip drive, tj da guzicu guras prema gore, jer ovako ti sve ode na kvadriceps... a ako vise radis hip drive vrlo je moguce da ti ledja budu malo zaostajala ali i to je uredu dok se squat ne pretvori u good morning, uglavnom vise trebas da aktiviras guzicu i zadnju lozu i ne moras da ides guzicom do poda, dok probijes paralelu idi gore...
Pritmetio sam da mi kolena idu malo vise napred kad sam se prebacio na uski stav(noge tik iznad sirine ramena),onaj pl still ne mogu da radim prepona desna me kida jako.Ovako kad radim skoro da nema bola.
Jel ti radis high ili low bar?ja radim high

Aha onda je uredu, ako bas hoces high bar, mada opet kazem to je onda velika vecina na kvadriceps i sa takvim cucnjem ces da sporije da napredujes nego sa low bar, a mozes ti da radis i low bar sa uzim stavom, tako ja radim (malo sire od sirine ramena)...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.