TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 12:40:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 724 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji doručak  (Pročitano 1081094 puta)
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #164 poslato: Januar 15, 2013, 12:22:22 posle podne »

Jutros

300gr sira i 3 jaja (sve pomjesano-umak), suvo meso, slanina i hljeb.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #163 poslato: Januar 13, 2013, 06:12:59 posle podne »

Ovaj kupovni hleb nema veze sa mozgom...a tek pekare...zato se narod i izoblicio ovoliko.
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #162 poslato: Januar 13, 2013, 05:53:17 posle podne »

Majka od moje devojke pravi hlebice od Razanog,Kukuruznog i Ovsenog brasna.Domace  brasno iz njihvog sela,so i stavi kiselu vodu i obicnu vodu.Super je,ukusno a moze i da stoji po nekoliko dana a da bude super...

Ja to jako postujem kad se ljudi trude da proizvedu svoju hranu a ne ovako da kupuju u prodavnicama ovaj otpad što nam podvaljuju.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #161 poslato: Januar 13, 2013, 05:25:28 posle podne »

Majka od moje devojke pravi hlebice od Razanog,Kukuruznog i Ovsenog brasna.Domace  brasno iz njihvog sela,so i stavi kiselu vodu i obicnu vodu.Super je,ukusno a moze i da stoji po nekoliko dana a da bude super...
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #160 poslato: Januar 13, 2013, 03:38:16 posle podne »

ovseno brasno kupujem za sto dinara po kilogramu, ja stavljam nekih 70 grama po obroku. tri puta vise vode u serpu, pa kad provri, umesam brasno, i kuvam par minuta, kao kukuruznu palentu  ;)
Ja pravim sa whey-om i obranim mlekom,i licno m ise vise dopada sa samlevenim pahuljicama,ali ih u mom mestu nema. Tj. ima tzv. ''ovsena kasa'',ali je cena bas visoka.  :(

i u novom sadu tesko nadjem brasno, ali mi se dopada sto je krupno seceno, vidis vlakna, opnu, sve.. pravim od njega svasta.. jedino nema gluten, koji je lepak, pa se dovijam kojekako kad pravim koolace i hleb :) a ta ovsena kasa koju prodaju je glupost, da izvinete. jedna od stvari koju kupuju zene kada uplate mesec dana teretane pre mora ;)

We <3 milf
+1
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #159 poslato: Januar 13, 2013, 02:50:28 posle podne »

ovseno brasno kupujem za sto dinara po kilogramu, ja stavljam nekih 70 grama po obroku. tri puta vise vode u serpu, pa kad provri, umesam brasno, i kuvam par minuta, kao kukuruznu palentu  ;)
Ja pravim sa whey-om i obranim mlekom,i licno m ise vise dopada sa samlevenim pahuljicama,ali ih u mom mestu nema. Tj. ima tzv. ''ovsena kasa'',ali je cena bas visoka.  :(

i u novom sadu tesko nadjem brasno, ali mi se dopada sto je krupno seceno, vidis vlakna, opnu, sve.. pravim od njega svasta.. jedino nema gluten, koji je lepak, pa se dovijam kojekako kad pravim koolace i hleb :) a ta ovsena kasa koju prodaju je glupost, da izvinete. jedna od stvari koju kupuju zene kada uplate mesec dana teretane pre mora ;)

We <3 milf
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #158 poslato: Januar 13, 2013, 02:37:34 posle podne »

Ekstra objasnjenje za ovsenu kasu i gospodje pred more!!! :D
Sačuvana
milicaalisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #157 poslato: Januar 13, 2013, 01:56:38 posle podne »

ovseno brasno kupujem za sto dinara po kilogramu, ja stavljam nekih 70 grama po obroku. tri puta vise vode u serpu, pa kad provri, umesam brasno, i kuvam par minuta, kao kukuruznu palentu  ;)
Ja pravim sa whey-om i obranim mlekom,i licno m ise vise dopada sa samlevenim pahuljicama,ali ih u mom mestu nema. Tj. ima tzv. ''ovsena kasa'',ali je cena bas visoka.  :(

i u novom sadu tesko nadjem brasno, ali mi se dopada sto je krupno seceno, vidis vlakna, opnu, sve.. pravim od njega svasta.. jedino nema gluten, koji je lepak, pa se dovijam kojekako kad pravim koolace i hleb :) a ta ovsena kasa koju prodaju je glupost, da izvinete. jedna od stvari koju kupuju zene kada uplate mesec dana teretane pre mora ;)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #156 poslato: Januar 13, 2013, 12:42:14 posle podne »

ovseno brasno kupujem za sto dinara po kilogramu, ja stavljam nekih 70 grama po obroku. tri puta vise vode u serpu, pa kad provri, umesam brasno, i kuvam par minuta, kao kukuruznu palentu  ;)
Ja pravim sa whey-om i obranim mlekom,i licno m ise vise dopada sa samlevenim pahuljicama,ali ih u mom mestu nema. Tj. ima tzv. ''ovsena kasa'',ali je cena bas visoka.  :(
Sačuvana
milicaalisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #155 poslato: Januar 13, 2013, 11:12:43 pre podne »

ovsena kasa (od krupnog ovsenog brasna) - danas slana varijanta sa ella sirom + kuvana jaja, komada dva. i tako svakog jutra.
Je l' ta ovsena kasa skuplja od ovsenih pahuljica?? Posto ih ja meljem jer ih ujutru pravim sa whey-om i mlekom,ali smara me to mlevenje...

ovseno brasno je mleveno neobradjeno zrno, a ja volim hranu koja nije procesuirana pre nego sto je ja dohvatim u kujni :) osim whey-a :D
Sačuvana
milicaalisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #154 poslato: Januar 13, 2013, 11:10:17 pre podne »

ovseno brasno kupujem za sto dinara po kilogramu, ja stavljam nekih 70 grama po obroku. tri puta vise vode u serpu, pa kad provri, umesam brasno, i kuvam par minuta, kao kukuruznu palentu  ;)
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #153 poslato: Januar 13, 2013, 10:54:47 pre podne »

Uštipci sa suvim mesom, slaninom, kajmakom i džemom od šipka (sve domaće).
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #152 poslato: Januar 12, 2013, 04:31:52 pre podne »

Vazi brate,meljem i dalje.  8)
Like a boss! :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #151 poslato: Januar 11, 2013, 01:36:18 posle podne »

Vazi brate,meljem i dalje.  8)
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #150 poslato: Januar 10, 2013, 10:45:08 posle podne »

ovsena kasa (od krupnog ovsenog brasna) - danas slana varijanta sa ella sirom + kuvana jaja, komada dva. i tako svakog jutra.
Je l' ta ovsena kasa skuplja od ovsenih pahuljica?? Posto ih ja meljem jer ih ujutru pravim sa whey-om i mlekom,ali smara me to mlevenje...
Naravno da jeste i to dosta :) Sta sad melji :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 712 713 [714] 715 716 ... 724 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 17 upita.