TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 09:19:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 8782 puta)
Daki1694
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #38 poslato: Januar 30, 2013, 02:58:07 posle podne »

Evo mene opet :)

Uzeo sam malopre amino, i u vasim postovima sam video da ste vise za amino u tabletama, tako da sam te uzeo inace to su ove

---> http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Aminokiseline-u-tabletama/SI041-Amino-4-Hour-%E2%84%A2.html

Radnik u pansportu mi je reko da uzimam 4 pre treninga, 4 posle treninga i 3 pre spavanja, pa bih hteo da se malo konsultujem sa vama, da li je to u redu, da li ne stvara preveliko opterecenje na neki organ ova kolicina, itd... :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #37 poslato: Januar 26, 2013, 11:12:12 pre podne »

Vrlina tečnih amina je što idu odmah u krvotok i ekstremno brzo se iskoriste.Mana je ta što baš zbog tog brzog iskorišćavanja ti konstantno moraš što češće da ih unosiš ako želiš rezultate.Za onog ko ima dobre finansije pa može dobre doze konstantno da uzima dobra je opcija.Ali ko nema,e to je onda bacanje para.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #36 poslato: Januar 26, 2013, 12:58:49 pre podne »

Aha znaci 3-4 supene kasike, a kad? Pre treninga i za vreme? :)

Pogledaj dva posta iznad,doktorka ti je vec rekla,ne budi lenj.
Sačuvana
Daki1694
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #35 poslato: Januar 26, 2013, 12:01:01 pre podne »

Aha znaci 3-4 supene kasike, a kad? Pre treninga i za vreme? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Januar 25, 2013, 06:14:21 posle podne »

Pa koliko bih trebao da unosim, da bi se postigao najbolji efekat? :)

ja ne bih išla ispod 2 supene kašike po dozi.  Dakle oko 4 kašike po treningu, to je neki minimum po mom mišljenju... zavisi i od tvoje težine,sporta.... ali ispod 2 je baš malo.
Sačuvana
Daki1694
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #33 poslato: Januar 25, 2013, 02:46:52 posle podne »

Pa koliko bih trebao da unosim, da bi se postigao najbolji efekat? :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #32 poslato: Januar 25, 2013, 01:40:47 posle podne »

Mozes ih uzeti u toku i posle treninga, posle treninga obavezno. Zavisi od tvojih finansija koliko ces ih unositi.
Sačuvana
Daki1694
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #31 poslato: Januar 25, 2013, 12:57:02 posle podne »

Samo jos jedno pitanje, kad se uzima ovaj amino liquid? :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Januar 25, 2013, 10:03:00 pre podne »

Marko..greška ili ne nekada je i to neizbežno jer desi se da ne možeš ući u kategoriju  i to se mora raditi.Jel to dobro? nije,ali mnoge stvari nisu kao ni u bb pa se moraju raditi.I gledao sam mnogo mečeva gde su tako ljudi radili skidanje i imali mnogo snage kao i energije.Neko od adrenalina a neko...ali to je druga priča.U svakom slučaju to je krajnja nužna opcija i nikako nije zdrava kao ni većuna stvari koje obuhvata takmučarske pripreme.
Sačuvana
Daki1694
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #29 poslato: Januar 24, 2013, 07:28:29 posle podne »

@Marko  U pravu si, ali kup Srbije u tekwondou je tek aprila ili maja, tako da valjda imam vremena da do tada dodjem do zeljenih rezultata :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Januar 24, 2013, 03:25:53 posle podne »

Ima pored pekare, jedna radnja gde mogu da kupim belo pohovano meso, tako da mogu to da uzmem, ali nekako mi ne ide za dorucak belo meso

skuvaš jaja dan ranije ili napraviš kajganu tog jutra za 5 minuta, usput kupiš integralnu kiflu i mali jogurt i imaš fantastičan doručak ....
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #27 poslato: Januar 24, 2013, 12:46:52 posle podne »

Najcesca greska svih koji se bave borilackim sportovima je da pred takmicenje skidaju kilazu da bi usli u kategoriju tako sto izbacuju tecnost !Vise je razloga zasto je to pogresno,dehidriran organizam se mnogo brze umara(srce mnogo teze pumpa krv),takmicar je malaksao ,gubi snagu iako je kondiciono spreman.
Ti konkretno treba na vreme da skines kilazu tj.da uz pravilnu ishranu da dodjes pre takmicenja do zeljene tezine i treba u mec da udes napunjem ugljenim hidratima i normalno hidriran.Bices svezi ,odmorniji i duze ces moci da radis u tom ritmu.
jedan od retkih sportova je bodybuilding gde se pre takmicenja izbacuje voda da bi misic izgledao sto definisanije !
Sačuvana
Daki1694
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #26 poslato: Januar 24, 2013, 12:15:04 posle podne »

Ima pored pekare, jedna radnja gde mogu da kupim belo pohovano meso, tako da mogu to da uzmem, ali nekako mi ne ide za dorucak belo meso
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #25 poslato: Januar 24, 2013, 11:58:25 pre podne »

Pekara ti nije najsrecnije resenje u tom slucaju, ali ako bas mora gledaj da to bude nesto integralno, sa jogurtom sa manjim procentom masti ( npr Balans jogurt ). Mozes uzeti i projice. Najbolje bi bilo da napravis sendvic kod kuce, sa belim mesom i nekom salatom, tako ces znati sta si pojeo i da je to zdravo.
Sačuvana
Daki1694
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #24 poslato: Januar 24, 2013, 11:50:48 pre podne »

Pa meni je najmanji problem da popijem, tableticu od 500mg posle jela, nego mislio sam da je nepotrebno, inace hvala.

Jos jedno pitanje organizovao sam obroke na sledeci nacin: prvi obrok oko 10h, (neka vocka), drugi oko 13h, (opet neko voce), treci oko 17h, i cetvrti oko 20h. E sad posto svake druge nedelje idem u skolu prepodne, cime da zamenim prvi obrok (mislim na nesto sto je moguce kupiti u nekoj pekari). :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.