TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395990 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 05, 2024, 06:39:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci masti.  (Pročitano 37786 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #69 poslato: Februar 25, 2014, 09:57:01 pre podne »

pa odakle vise para sad i ovo moram uzeti :) nego recite mi cilj mi je da izgledam fit nikakva misicna masa nenormalna , kako se resiti ovog stomaka lepo sam izgubio u obimu poprilicno ali mislim da je to sad u fazi mirovanja lepo se hranim i recite mi valja li kupiti pojas ili pojacati kardio ? :)

Pojas je samo uzimanje para,iskreno,nema nikakve poente.Kada ti je koža zatvorena,oznoji si jednom i to je to.Kada diše znoji se konstantno.ALi i sam znoj ti je izbacivanje vode,tako da ni nema veze sa "topljenjem masti". Redukuj ishranu,to je najbitnije,da bi smanjio masno tkivo. Kako se hraniš ?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #68 poslato: Februar 25, 2014, 07:42:45 pre podne »

UH se ne unose preko voca,to ti je greska. Uh se unose preko ovsenih,pirinca,tonusa,krompira...
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #67 poslato: Februar 25, 2014, 12:47:16 pre podne »

pa nzm mozda se tripujem ali u poslednje vreme izgleda tako :) sad sam pojacao pijem 4 tablete dyma burn-a 2 pre treninga i popodne jos 2 kao i po upustvu :) a protein posle treninga da nije problem mozda sto ne unosim dovoljno hidrata ? :) unosim ga preko voca ali nzm koliko je to dovoljno a i mleka poprilicno nzm stvarno :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #66 poslato: Februar 24, 2014, 10:13:15 posle podne »

pa odakle vise para sad i ovo moram uzeti :) nego recite mi cilj mi je da izgledam fit nikakva misicna masa nenormalna , kako se resiti ovog stomaka lepo sam izgubio u obimu poprilicno ali mislim da je to sad u fazi mirovanja lepo se hranim i recite mi valja li kupiti pojas ili pojacati kardio ? :)

Ne moras kupiti i to, nego cisto da znas da postoji nesto sto se koristi u tim prilikama, da ne bi trosio protein bez potrebe.

Ne mrsavis vise i pored sagorevaca, jesi li to hteo da kazes?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #65 poslato: Februar 24, 2014, 09:49:24 posle podne »

nzm taj kazein sta je uopste :D a se pije takodje whey u danima pauze  ? :)

Whey pij u danima pauze ukoliko ne unosiš dovoljno proteina hranom.Možeš kao meĂ°uobrok,uz doručak ili kako već rešiš....
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #64 poslato: Februar 24, 2014, 07:40:02 posle podne »

Ne moras nista da uzmes! 90% vas koji ne zaradjujete vezbanjem i ne trebate da trosite pare na supse. Ako mislis da si stao pojacaj kardio (mada nzm kako ga sada radis). A i ne moze nista na brzinu...
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #63 poslato: Februar 24, 2014, 05:57:37 posle podne »

pa odakle vise para sad i ovo moram uzeti :) nego recite mi cilj mi je da izgledam fit nikakva misicna masa nenormalna , kako se resiti ovog stomaka lepo sam izgubio u obimu poprilicno ali mislim da je to sad u fazi mirovanja lepo se hranim i recite mi valja li kupiti pojas ili pojacati kardio ? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #62 poslato: Februar 24, 2014, 10:02:33 pre podne »

Ukoliko želiš više da saznaš o kazeinu, preporučujem ti da pročitaš tekst o njemu na ovom linku:
http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/kazein-sporo-otputajui-noni-protein.html
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #61 poslato: Februar 23, 2014, 02:59:11 posle podne »

Kazein je takodje protein mleka, zastupljen je sa 80% u mleku, a razlika u odnosu na whey je u tome sto kazein sporo otpusta AK, pa omogucava njihov priliv u trajanju od nekoliko sati. Zbog toga se uglavnom koristi pred spavanje.

Whey u danima pauze mozes piti ujutru npr, ako ti treba da popunis dnevni unos proteina.
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #60 poslato: Februar 23, 2014, 02:02:58 posle podne »

nzm taj kazein sta je uopste :D a se pije takodje whey u danima pauze  ? :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #59 poslato: Februar 22, 2014, 04:51:55 posle podne »

hvala jos jedno pitanjce jel moze da posluzi whey kao zamena za veceru ili tako nesto pred spavanje posto kasno idem na spavanje ? :)
Ako bi bas nesto na brzinu,a imas sredstava,uzmi kazein. Kalcium kazeinat, jos bolje micelarni,ili mix ta dva. Sa vodom jednu mericu i laku noc. ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #58 poslato: Februar 22, 2014, 12:51:45 pre podne »

Nemoj whey trosisti kao zamenu za veceru, dosta je brz, samo ce protrcati i nista korisno nisi napravio. Za uvece je bolje uzeti blend, on je sporiji pa ce obezbediti kontinuirani priliv AK tokom noci. Posto kasno ostajes budan mozes pojesti neki posni sir u tom periodu, ili ponekad proteinu dodaj nesto od kostunjavog voca, ili laneno seme, to ce ga malo usporiti.
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #57 poslato: Februar 22, 2014, 12:28:46 pre podne »

hvala jos jedno pitanjce jel moze da posluzi whey kao zamena za veceru ili tako nesto pred spavanje posto kasno idem na spavanje ? :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #56 poslato: Februar 21, 2014, 11:32:15 posle podne »

Pa nemas mnogo izbora posto odmah ujutru treniras. Pijes tako kao do sada, sagorevac pre treninga, protein posle.
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #55 poslato: Februar 21, 2014, 10:45:47 posle podne »

uzeo sam danas whey i kombinujem ga sa sagorevacim tj 2 sagorevaca pre treninga posle whey ... koja je po vama najbolja kombinacija kad sta piti posto ja ustajem ujutru i vec sam u 10 ujutru na treningu :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 13 upita.