TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395185 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 07:55:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci masti.  (Pročitano 37455 puta)
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #84 poslato: Februar 26, 2014, 04:40:13 posle podne »

uzina kao npr u vidu cega meni voce uzina ili ovsene sa mlekom grozdjem , pa druze rekla mi jedna bozanstvena med.sestra da ne opterecujem nogu ali mi i kaze u zavisnosti koliko te boli hah :-) a ovo lezanje me ubija napolju 15 stepeni :-(
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #83 poslato: Februar 26, 2014, 03:07:09 posle podne »

pa 45 min - 1 i 30 :-) imam 1 problem moglo bi se reci veliki od danas a to je urasli nokat :) preporuka mi je mirovanje posto imam 7 terapija na svaka 2 dana tako da do sledece nedelje treninge mogu da otpisem ili je bolje da radim samo tegovima zato sto ne smem da se oslanjam na nogu previse :) preporuke ? :)

Zavisi od toga da li su ti rekli da ležiš kod kuće? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #82 poslato: Februar 26, 2014, 03:06:06 posle podne »

vazi :) pa jeo sam piletinu nego nmg da uskladim u 10 doruckujem oko 2-3 rucam kako do 9 da izdrzim i veceram tad  :)

A što nemaš užine izmeĂ°u obroka? :D Lepo ubaciš užine i sigurno nećeš biti toliko gladan.Treba na svaka 3 sata da jedeš....
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #81 poslato: Februar 26, 2014, 12:56:59 pre podne »

pa 45 min - 1 i 30 :-) imam 1 problem moglo bi se reci veliki od danas a to je urasli nokat :) preporuka mi je mirovanje posto imam 7 terapija na svaka 2 dana tako da do sledece nedelje treninge mogu da otpisem ili je bolje da radim samo tegovima zato sto ne smem da se oslanjam na nogu previse :) preporuke ? :)
« Poslednja izmena: Februar 26, 2014, 12:48:36 posle podne od strane Milenkovic90 » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #80 poslato: Februar 26, 2014, 12:25:48 pre podne »

Dobro, whey ide odmah nakon treninga, to je ok, ali vrlo brzo moras pojesti i konkretan obrok, cim dodjes kuci. Koliko ti odmaras?
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #79 poslato: Februar 25, 2014, 11:59:30 posle podne »

ubijem dozu whey-a pa odmorim pa danas sam recimo jeo krompir i sniclu kupus salatu i pilecu corbicu :-)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #78 poslato: Februar 25, 2014, 11:51:50 posle podne »

Pa ubaci jos jedan laganiji obrok izmedju, zasto bi bio gladan toliko dugo. Sta pojedes posle treninga? Jel imas tu neki obrok?
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #77 poslato: Februar 25, 2014, 11:14:44 posle podne »

vazi :) pa jeo sam piletinu nego nmg da uskladim u 10 doruckujem oko 2-3 rucam kako do 9 da izdrzim i veceram tad  :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #76 poslato: Februar 25, 2014, 09:57:10 posle podne »

brate iskreno juce sam pojeo 10 palacinki ali nisam ih jeo 15 dana morao sam :D pa mleko i ovsene npr nekad i trpim gladan :)

Ok je da trpiš glad,moraš je osetiti kada si na dijeti.Ali isto tako i moraš imati pravu večeru,samo ne u 19h već kasnije.I nikako uveče nemoj jesti ovsene i druge žitarice,na kraju dana treba da jedeš pretežno proteine.
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #75 poslato: Februar 25, 2014, 09:30:24 posle podne »

uzeo sam tonus onaj hleb i sad salate cu pojacati ovsene trenutno jedem :D pa bice bolje nadam se :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #74 poslato: Februar 25, 2014, 08:21:30 posle podne »

pa nzm mozda se tripujem ali u poslednje vreme izgleda tako :) sad sam pojacao pijem 4 tablete dyma burn-a 2 pre treninga i popodne jos 2 kao i po upustvu :) a protein posle treninga da nije problem mozda sto ne unosim dovoljno hidrata ? :) unosim ga preko voca ali nzm koliko je to dovoljno a i mleka poprilicno nzm stvarno :)
u toku dana moras biti u kalorijskom deficitu kroz ishranu ali moras unositi do 50% slozenih ugljenih hidrata,a ne fruktozu iz voca!
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #73 poslato: Februar 25, 2014, 06:48:33 posle podne »

brate iskreno juce sam pojeo 10 palacinki ali nisam ih jeo 15 dana morao sam :D pa mleko i ovsene npr nekad i trpim gladan :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #72 poslato: Februar 25, 2014, 06:38:01 posle podne »

A šta jedeš to malo pred spavanje?
Sačuvana
Milenkovic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50

« Odgovor #71 poslato: Februar 25, 2014, 06:10:16 posle podne »

pa hranim se bas dobro npr dorucak 2 kuvana jaja pecenice casu mleka krisku hleba uzmem 2 tablete trening 40 min kardio i tegovi 45 min dodjem kuci popijem whey odmorim kasnije jos 2 tablete rucam meso neko sa krompirom ubacujem po voce izmedju obroka i verovatno mi je problem sto veceram do 7 h i kasnije jos nesto malo pred spavanje ubacio sam i badem stvarno nzm msl da me koci slab intenzitet kardio treninga danas sam pojacao i bas sam se oznojio poprilicno :-) inace radim 5 plus 5 kardia za 5 dana pa odmaram vikend :-)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #70 poslato: Februar 25, 2014, 09:57:13 pre podne »

pa odakle vise para sad i ovo moram uzeti :) nego recite mi cilj mi je da izgledam fit nikakva misicna masa nenormalna , kako se resiti ovog stomaka lepo sam izgubio u obimu poprilicno ali mislim da je to sad u fazi mirovanja lepo se hranim i recite mi valja li kupiti pojas ili pojacati kardio ? :)

kazein je dobrodošao pred spavanje, ali nije neophodan. Najbitnije je da središ ishranu, ne vredi ti ni pojačani kardio ni pojas za mršavljenje ni dupla doza sagorevača ako nisi u kalorijskom deficitu :)

kako se hraniš trenutno?  kojim intenzitetom radiš kardio i koliko puta nedeljno i kada?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.133 sekundi sa 17 upita.