TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 11:10:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moji rezultati sa takmičenja i snimci sa treninga  (Pročitano 94918 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #468 poslato: Novembar 25, 2017, 09:36:44 posle podne »

Hvala Miki, trudim se. Do sad su bili samo tegovi do 40kg a kako su pre par dana u teretanj ubacene podesavajuce bucice sada mogu da pakujem i vece tezine.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #467 poslato: Novembar 25, 2017, 08:22:32 posle podne »

Sad si me podsetio na moj prvi susret sa Mesarosem....posle par pitanja o treningu i ishrani stigli smo i do potiska na ravnoj klupi sa bucicama....ja ga pitam sa koliko kilograma radi tu vezbu?on mi odgovara sa 90kg....ja mu sav srecan  kazem i ja!!!45kg u jednoj ruci i 45kg u drugoj ruci....a on ce na to:ne druze moj,90kg u jednoj ruci i 90kg u drugoj ruci.....e onda sam shvatio koliko je on zaista jak!!! :o :o :o
Svaka cast Dule!Samo cepaj! ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #466 poslato: Novembar 25, 2017, 12:43:11 pre podne »

Potisak sa bucicama od 45kg :
https://www.instagram.com/p/Bb3vX6kAWTq/?taken-by=personalni_trener_mileticdusan
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #465 poslato: Novembar 25, 2017, 12:42:47 pre podne »

Bench press 5x120kg, ovo je bilo na samom kraju treninga nakon board press-a sa 145kg i bencha sa malom pauzom na grudima sa 135kg tako da sam vec bio dosta izmoren.
https://www.instagram.com/p/Bb28m9vAYMP/?taken-by=personalni_trener_mileticdusan
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #464 poslato: Novembar 22, 2017, 10:48:29 posle podne »

Snimak čučnja 210kg :

https://www.instagram.com/p/Bby2a2ggdbf/?taken-by=personalni_trener_mileticdusan
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #463 poslato: Novembar 22, 2017, 10:48:02 posle podne »

Na proslom treningu sam ponovio cucanj sa 210kg i islo je veoma lako a i dubina nije bila losa ali uvek moze dublje. Takođe  sam na istom treningu cucnuo 175kg bez ikakvih steznika sa kolena cime sam veoma zadovoljan.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #462 poslato: Novembar 16, 2017, 11:57:02 posle podne »

Danas sam odradio cucanj, 1x160kg bez pojasa, 180kg sa slivsima i 1x195kg i 2x210kg sa steznicima za kolena. Dubina na 210 je bila losa ( vidno iznad paralele), iskreno plasio sam se da idem dublje jer mi je bilo tesko na ledjima a u teretani nema osiguraca na kavezu i ljudi koji su stojali iza mene nisu iz ove price i video sam da su pomalo uplaseni i nesigurni na koji nacin da mi pomognu ako zastanem. Sledeci trening obaram tezinu negde izmedju 190 i 200kg i pocecu da radim keceve sa takmicarskom dubinom. Eventualno mozda ponovo pokusam keca na 210kg sa dobrom dubinom ako budem imao dobru ekipu u teretani.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #461 poslato: Novembar 16, 2017, 11:52:32 posle podne »

Odradio sam jos 2 treninga, bench press i cucanj .

Bench je bio solidan, na dasku sam radio 1x140kg sto je bilo prilicno lako zatim krenuo u drugo ponavljanje i poblegli mi laktovi ka spolja pa nisam uspeo da uradim dvojku. Prosto neverovatno koliko mi sada odgovara da mi laktovi budu "unutra" dok sam ranije mnogo lakse gurao kad izbacim laktove. Moram da uvezbam taj pokret jer sam jos uvek nesiguran i promenim tehniku pod opterećenjem. Nakon toga odradio sam 1x137,5kg sa grudi i time sam jako zadovoljan. Evo snimka 1x140kg sa daske :
https://www.instagram.com/p/BbhAQqGABdK/?taken-by=personalni_trener_mileticdusan
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #460 poslato: Novembar 11, 2017, 09:04:15 posle podne »

Na tom board pressu me je malo ometao bol u pripoju pa nisam puno obracao paznju na laktove ali ako se stvarno vidi razlika onda je to dobar znak da se pokret menja na bolje.

 Danas odradio čučanj prilično lako 2x207,5kg ali dubina nije bila baš sjajna(tu oko paralele) jer sam sve vreme bio u tripu zbog onog sto se desilo na proslom treningu. Bas sam zadovoljan jer je bilo "bas lako" a dubina mi nikad nije bila problem tako da sam siguran da cu na sledecem treningu cucnuti keca 210 ali dublje.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #459 poslato: Novembar 11, 2017, 07:41:48 posle podne »

Dule video sam snimke tog board pressa i vec si vidljivo popravio tehniku,uvlacis laktove prema unutra puno bolje! ;)
Aleksandra-Sto se bolova tice sve nas to ceka koji se bavimo takmicarskim sportom bilo kojim a pogotovo powerliftingom,od toga bolnije je samo strongman.Naravno po mom iskustvu. ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #458 poslato: Novembar 11, 2017, 12:01:19 posle podne »

Problem je u tome sto nema puno ljudi od kojih mozes stvarno da naucis kako i sta treba da radis tako da sam ja bio primoran da godinama ucim na licnom iskustvu a to me je kostalo svih tih povreda. Tako da te povrede ne cekaju svakog ali s obzirom na ono sto se moze videti na svim nasim takmicenjima verujem da vecinu cekaju i gore povrede od mojih :)
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1139


« Odgovor #457 poslato: Novembar 10, 2017, 11:40:04 posle podne »

U pravu si, skupo je dosta. Ja imam neke popuste kod fizioterapeuta a nekad i besplatno heheh pa onda mi je to najbolja opcija :) Tu mi je dosta olaksano...Ali gledam da se bas bas doobro zagrejem i istezem posle treninga bar 20min...

Ti si vec dosta u ovome sportu pa verujem da imas dosta povreda...Nadam se da to ne ceka svakog  :o
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #456 poslato: Novembar 10, 2017, 04:27:29 posle podne »

Ja vec imam dosta povreda ali ih dosta dobro kontrolisem, roler, led, kreme, myderison, diklofenak, neke kreme, istezanja, neke star oko kicme sam sebi dosta dobro namestim... Ali sto se tiče terapija i masaza to bude samo kada je nesto ozbiljnije jer nisu bas jeftine te terapije.
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1139


« Odgovor #455 poslato: Novembar 10, 2017, 02:34:58 posle podne »

Jesi probao da lecis? Neke terapije, masaze...?
Ja idem redovno na masaze...i sve bolove koje imam tokom nedelje..bukvalno nestanu :o
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #454 poslato: Novembar 09, 2017, 08:51:48 posle podne »

Juče odradio trening bencha, cim sam krenuo sa vecim procentima i kilazama koje su na board pressu čak i veće od standardnog maksimuma pojavio se problem koji se i ranije pojavljivao a to je bol u pripoju grudnog misica. To mi do sad nije pravilo probleme, naravno da taj bol smeta ali kad se popnem do većih kilaža i pokret bude sporiji onda ni ne osetim da boli tako da očekujem da trening nastavim po planu. Obično je trebalo nekih mesec-mesec i po dana da se taj bol puvuče ali se nadam da ce ovog puta to biti i brze jer cu ozbiljnije raditi na oporavku.

Trening:
Bench press 1x120kg,1x125kg zatim Board press 1x130kg,1x135kg,2x137,5kg,1x137,5kg i nakon toga spustio na 135kg i odradio bench press sa malom pauzom na grudima.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.137 sekundi sa 17 upita.