TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396481 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 27, 2024, 07:26:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moji rezultati sa takmičenja i snimci sa treninga  (Pročitano 92986 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16884


« Odgovor #474 poslato: Novembar 09, 2017, 08:46:01 posle podne »

Ja se nadam da ici tih 207,5kg na sledecem i na onom tamo treningu 210kg a u zavisnoti od toga da li to bude islo i kako bude islo organizovacu blagi deload. Na proslom treningu  me je boleo grudni deo kičme pa sam zbog toga malo drugacije namestio sipku i mozda je taj drugi polozaj sipke na ledjima  napravio problem, a takođe vec 2 nedelje vucem neku prehladu koja me uzasno iscrpljuje.
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #473 poslato: Novembar 09, 2017, 11:16:44 pre podne »

Hoce  ;D I meni se desava kad radim keceve da se iskrivim, kukove ne spustim i jedva se podignem i onda se samo iznerviram. Ali vec sledeci trening to popravim. Ici ce i 207,5kg sigurno!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16884


« Odgovor #472 poslato: Novembar 08, 2017, 11:33:42 posle podne »

Čučanj 205kg, očekivao sam da će ići mnogo lakše ali ne znam šta se desilo da sam se ovako iskrivio. Ovo je meni izgledalo užasno i nadam se da se neće ponavljati. Sledeći trening idemo na 207,5kg i nadam se da će iči lakše nego ovih 205kg.


https://www.instagram.com/p/BbOs8nIguRE/?taken-by=personalni_trener_mileticdusan
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27865


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #471 poslato: Novembar 05, 2017, 02:17:51 posle podne »

Da,vidi se.Da ih nisi vratio ne bi ni gurnuo ili bi puno teze gurnuo. ;)
Bravo!Na dobrom si putu!Samo tako nastavi!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16884


« Odgovor #470 poslato: Novembar 04, 2017, 08:59:52 posle podne »

Evo postavio sam snimke već sad, kao što sam napisao nije mnogo bolje ali vidi se mala razlika. Ono što je meni upalo u oko je da sam na ovo pokušaju sa 132,5kg na pola puta vratio laktove unutra. Ima tu dosta posla ali mislim da ću uspeti to da sredim.

Bench press 132,5kg
https://www.facebook.com/mileticdusann/videos/1664854993584900/

Board press 3x135kg
https://www.facebook.com/mileticdusann/videos/1664856250251441/
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16884


« Odgovor #469 poslato: Novembar 04, 2017, 08:35:23 posle podne »

Stefane, neće baš maksimumi ostati isti a sa druge strane imam i gomilu povreda pa se iskreno i plasim da se takmičim "istrošen" i iscrpljen od skidanja kilograma.

Miki slažem se sa svim što si napisao, pogotvo za bench ali sam stvarno počeo da se trudim i oko toga. Analizirao sam poslednji snimak (board press) gde se videlo da jako puno otvorim laktove i u tom trenutku se vidi da se latisimus potuno isključi. To sam juče na treningu pokušavao da popravim i vidi se razlika, ne moze za jedan trening nista da se popravi ali ima razlike. Mozda mi u početku otvaralo laktove ali sam se trudio da ih vratim u toku pokreta i vidim na snimku da je i latimismus bio aktivan. Uostalom videćeš na sledećem snimku kad okačim sutra, pa me zanima da li ćeš i ti videti tu malu razliku.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27865


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #468 poslato: Novembar 04, 2017, 08:02:00 posle podne »

Dule sto se tice cucnja jako puno si napredovao!Ok,treba malo da poradis na dubini,ali tebi to nije problem.I mrtvo je bolje nego sto je bilo ranije,sto se tehnike tice,ne pricam o kilazi,ali benc....ja sam siguran kada bi laktove spustao uz telo podigao bi puno vise,slobodno mogu reci bar 10kg vise!!!Ti vise radis bilderski.Znam da znas samo ti kazem.Steta je ne iskoristiti to. ;)
Sto se kategorije tice videces....kada ti vec bude bilo tesko da skidas kile ili ako budes previse gubio snagu skidajuci kile e onda trebas da odes kategoriju vise....jer ovako samo ogranicavas sebe.Ne dajes telu da napreduje.Govorim ti iz iskustva.I ja sam se dugo takmicio u kategoriji do 110kg dok vise nisam mogao da skidam kile i gubio sam previse na snazi. ;)
Onda su odmah i rezultati se poboljsali,mislim cifre koje sam dizao. ;)
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #467 poslato: Novembar 04, 2017, 07:52:40 posle podne »

Uvekk je bolje da maximumi ostanu isti a da spustis kategoriju :P Bolje rezultati po bodovima :D Tipa ja imam 82 kila trenutno,mogu da spustim do 75 i napravim neke svetske rezultate alii nemam volje za to :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16884


« Odgovor #466 poslato: Novembar 04, 2017, 07:42:03 posle podne »

Da bi izgradio snagu za kategoriju iznad treba vremena, najmanje godinu dana pa i više od toga i to je jedini problem. Meni je ranije bilo skoro pa nemoguće da dobijem na kilaži a sada mi se čini da je sama kilaža počela ide gore. Da li zbog težina ili sam možda malo pojačao ishranu a mozda ima veze sa tim da sam sada počeo redovno da koristim suplemente i u danima pauze ( nateram se pred spavanje da popijem kreatin i taurin jer u toku dana uvek zaboravim) dok sam ranije uzimao samo 2-3 puta nedeljno kad treniram.
Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #465 poslato: Novembar 04, 2017, 05:02:34 posle podne »

Nikad nije savrsena tehnika..tako i ja, uvek nesto ne valja...i naravno vremenom usavrsavam. Sto da ne, izadji sada na takmicenje...testiras malo svoje maksimume..vidis gde si i sta si ;D Vrvt cu i ja na drzavno. Meni isto mrtvo zaostaje, nadam se da cu izaci iz mesta uskoro :o Nemoj nista na silu..Ja sam npr u 52kg samo zato sto mislim da bi mi bilo mnogo tesko da nabacim masu..kao sto ti kazes, a i devojke u vecoj kategoriji dosta vise dizu...tkd ostajem u 52kg,tu sam im najbliza ;D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16884


« Odgovor #464 poslato: Novembar 03, 2017, 11:02:56 posle podne »

Hvala :)
Još uvek nisam odlučio ali nesto početkom sledeće godine, prvo vece takmicenje cim krene sezona sta god to bilo a verovatno cu odraditi sva takmicenja koja budu bila početkom godine pa i ova sitnija kod nas. Ja se ne pripremam za mesec dva vec mi je potrebno vise vremena kako ne bih brzao kako bih sve mogao da popravim a ima puno toga da se popravi. Kao sto se vidi na snimcima moram malo da doteram dubinu na cucnju, na benchu previse otvaram laktove, a mrtvo dizanje zaostaje za cucnjem i  bench-om ali na njemu do sad nisam ni radio tako da tu ima puno posla. I dvoumim se da li da ostanem u 67,5/66kg ili da idem na 74/75kg. Znam da mi za 75kg treba puno vremena da izgradim snagu ali mozda izadjem i sad na ipf drzavno ili na gala kup mada cu to racunati kao trening a ne kao takmicenje.
« Poslednja izmena: Novembar 03, 2017, 11:08:51 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Aleksandra Aranitovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1140


« Odgovor #463 poslato: Novembar 03, 2017, 06:43:38 posle podne »

Svaka cast :D
Za koje takmicenje se spremas?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16884


« Odgovor #462 poslato: Novembar 03, 2017, 02:30:45 posle podne »

Čučanj 2x202,5kg ,veoma sam zadovoljan kako teku pripreme. Do sada najveća podignuta kilaža je bila 200kg pre godinu dana na takmičenju tako da je ovo za sada moj lični rekord.
https://www.instagram.com/p/BbB_UFMghVd/?taken-by=personalni_trener_mileticdusan
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16884


« Odgovor #461 poslato: Novembar 03, 2017, 02:30:19 posle podne »

Čučanj sa slivsima 1x170kg,1x177kg
https://www.instagram.com/p/BbB-vxnAzjM/?taken-by=personalni_trener_mileticdusan
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16884


« Odgovor #460 poslato: Oktobar 31, 2017, 07:22:54 posle podne »

Board press 2x140kg, mada oba puta sam bio blizu daske ali ni jednom nisam spustio kako treba. Dugo nisam imao ovu kilažu u rukama na bench pressu a osetio sam da mi je kritična tačka bas na toj visini tako da ću malo poraditi na tome i nadam se da cu ovu kilazu uskoro moci da podignem i na regularnom bench press-u.
https://www.instagram.com/p/Ba594EBAHGe/?taken-by=personalni_trener_mileticdusan
Sačuvana
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 45 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.143 sekundi sa 17 upita.