TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:57:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Koliko dugo već trenirate?
Manje  od 6 meseci
6 meseci do godinu dana
1 do 2 godine
2 do 3 godine
Preko 3 godine

Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko dugo već trenirate i šta vas je motivisalo da počnete?  (Pročitano 32003 puta)
Nikola Popović
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #38 poslato: Februar 14, 2014, 11:40:14 pre podne »

Pozdrav. Ja sam relativno nov na ovom forumu.
Ako se misli i na treniranje ne računajući teretanu, ja treniram od prvog razreda osnovne škole. I otac i sestra su trenirali karate 5+ godina, pa sam nastavio njihovim stopama. Trenirao sam karate 5 i po godina, pa košarku 2 - 2 i po, zatim Krav Magu veoma kratko, možda 3 mjeseca. Nakon toga sam 2 godine trčao, bavio se rekreativno košarkom i radio vježbe sa sopstvenom težinom. U teretanu idem 4 i po mjeseca.
Volim da budem u pokretu, da održavam kondiciju, budem zdraviji. Košarku igram zato što u njoj uživam i zato što je veoma lijep sport ( a i dobro mi ide, koliko-toliko, iako sam nizak =D ).
U teretanu sam krenuo jer mislim da mi treba više mišićne mase, a i ispao sam iz ritma posljednjih nekoliko mjeseci pa želim da ojačam i opet steknem kondiciju, da budem zdraviji i, izmeĂ°u ostalog, da bolje izgledam.
Kad treniram, izbacujem negativnu energiju, smanjujem nervozu i zaboravljam na brige i probleme iz svakodnevnice, bilo da su oni mali ili veliki.
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #37 poslato: Februar 14, 2014, 10:55:30 pre podne »

Znas i sam da postoje i devojke koje bi pre sele u X5 kod nekog debelog cike,

ako vozi X5 onda je meda :))

Inace prvi put usao u gym pre nekih 7 godina najvise iz nekog kompleksa da smrsam xD posto sam imao 100kg sala posle sam skontao da mi je gym mesto gde najvise uspevam da se opustim i oraspolozim :) Sto sam vise u njemu vise volim sportove usko vezane za isti sto bb sto pl :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #36 poslato: Februar 14, 2014, 10:49:11 pre podne »

Samo da vas podsetim da je u toku Pansport nagradna igra, kad već pričamo o transformacijama i motivaciji

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=193855.msg2744746;boardseen#new
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #35 poslato: Februar 13, 2014, 03:16:05 posle podne »

@MIAMIHEAT

Reci to Lazaru Angelovu i Jaku de Brujnu. ;)

Ne moze niko da me ubedi da i jedna devojka na svetu moze da ostane imuna na lepo musko telo(ne vazi za devojke koje vole devojke).Oduvek su se zene lozile na siroka muska ramena, naravno, to je samo jedan od kriterijuma koji ispunjava dominantni muskarac.Znas i sam da postoje i devojke koje bi pre sele u X5 kod nekog debelog cike, nego u Jugica sa Angelovim ili Bred Pitom.. jednostavno, o ovome mozemo diskutovati do prekosutra.  ;D
Najbolja varijanta je ako si dobro gradjen,lep,vozis dobra kolica i imas zvaku.Ali posto zivimo u Srbiji ,dovoljno je da ispunjavas prva dva kriterijuma i mozes imati dosta uspeha kod zenskog pola.
Sačuvana
INKed
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #34 poslato: Februar 13, 2014, 02:15:09 posle podne »

moja prica... pre oko 2 godine, ima sam dosta viska, 91kg sa svojih 173/4 u prevodu 'kocka' :D prvenstveno sam poceo sa trcanjem iz terapije, imao sam neke probleme i to, i onda sam nastavio sa zeljom da smrsam, na kraju sam i uspeo, kasnije nesto vezbao u kucnoj verziji, ali sam bio u fazonu da ja nikad necu u teretanu, samo kuci vezbanje. i onda sam skinuo dosta, spao na 65kg. pa kad sam video da konacno imam stas koji moze da stane u normalnu garderobu, poceo sa kucnim vezbanjem, i tako pre godinu i mesec dana, bas SLUCAJNO poso sa drugom u teretanu i bukvalno kad da je neki virus uso u mene, zarazio sam se. :D od pre par meseci sam poceo da bas pazim na ishranu i rezultati su solidni...a motivacija, ne treba ti veca motivacija od odraza u ogledalu :)
sto se tice zena, imas sigurno prednost na 'prvu loptu' ako vezbas, dalje je vec do tebe, ako imas dobru 'zvaku', manire...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Februar 13, 2014, 01:37:40 posle podne »

zanimljiv mi je ovaj deo oko toga kako se devojke zaljubljuju :)  samo nastavite 8)
Sačuvana
MIAMIHEAT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 107


« Odgovor #32 poslato: Februar 13, 2014, 01:26:14 posle podne »

Poboljsanje sportskih performansi....sto dalje implicira lep izgled...sto dalje implicira mamljenje pogleda devojaka...sto dalje implicira nekontrolisano dizanje gvzodja i pad sportskih performansi....i sto dalje implicira da je ovdepomenuti - degenerik :D

I šta misliš da će ti devojke možda same prilaziti kad vide tvoje fizičke perfomanse? Daj ljudi šta vam je. Poenta sa devojkama je u: samopouzdanju,sigurnosti,harizmi...itd a ne u mišićima. Ako vam je to cilj vežbanja na pogrešnom ste putu.
Dzabe ti sva harizma i samopouzdanje ovog sveta ako izgledas kao kvazimodo. Fizicki izgled svakako ne moze biti presudan za odabir partnera na duze staze. Ali prvi kontakt, onaj ocima, mislim da ti tu harizma ne znaci nista. Ne kazem da sada svi trebaju da idu u teretanu i budi glupi i bez harizme.. Ali mnogo je lakse kad lepo izgledas, to je fakat.

Ne znam kako je lakše ako "lepo izgledaš" tebi to uopšte ne pomaže mnogo. Šta je devojkama lepo? Devojke se zaljubljuju prvenstveno u lice nekog a ne u six pack ili velika leĂ°a,grudi...Možeš biti žgoljav ko čačkalica ali ako ti je lice holivudsko možeš da pokupiš gomilu,s druge strane ako si nabildovan sve u fullu, ali ako ti cufara nije toliko privlačna džabe :) Treba vežbati zbog sebe,što ti pričinjava zadovoljstvo,oslobaĂ°a stresa,a i zdravo je kao fizička aktivnost...na primer nije zdravo imati stomak jer dosta otrova ima u tom salu u predelu unutrašnjih organa ne valja to. Svako ko gaji iluzije da će postati Don Žuan u teretani grdno se vara i to su skroz pogrešni razlozi vežbanja.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #31 poslato: Februar 12, 2014, 11:07:17 posle podne »

Poboljsanje sportskih performansi....sto dalje implicira lep izgled...sto dalje implicira mamljenje pogleda devojaka...sto dalje implicira nekontrolisano dizanje gvzodja i pad sportskih performansi....i sto dalje implicira da je ovdepomenuti - degenerik :D

I šta misliš da će ti devojke možda same prilaziti kad vide tvoje fizičke perfomanse? Daj ljudi šta vam je. Poenta sa devojkama je u: samopouzdanju,sigurnosti,harizmi...itd a ne u mišićima. Ako vam je to cilj vežbanja na pogrešnom ste putu.
Dzabe ti sva harizma i samopouzdanje ovog sveta ako izgledas kao kvazimodo. Fizicki izgled svakako ne moze biti presudan za odabir partnera na duze staze. Ali prvi kontakt, onaj ocima, mislim da ti tu harizma ne znaci nista. Ne kazem da sada svi trebaju da idu u teretanu i budi glupi i bez harizme.. Ali mnogo je lakse kad lepo izgledas, to je fakat.
Sačuvana
MrPeki96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Ako si poceo nesto da radis,zavrsi to do kraja..

« Odgovor #30 poslato: Februar 12, 2014, 03:22:31 posle podne »

5 meseci vec treniram, bio sam jako mrsam . Zeleo sam da budem kao moji filmski idoli :D To sam odjednom resio da treniram . I sada je trening usao u moj deo zivota..
Sačuvana
MIAMIHEAT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 107


« Odgovor #29 poslato: Februar 12, 2014, 02:59:56 posle podne »

Poboljsanje sportskih performansi....sto dalje implicira lep izgled...sto dalje implicira mamljenje pogleda devojaka...sto dalje implicira nekontrolisano dizanje gvzodja i pad sportskih performansi....i sto dalje implicira da je ovdepomenuti - degenerik :D

I šta misliš da će ti devojke možda same prilaziti kad vide tvoje fizičke perfomanse? Daj ljudi šta vam je. Poenta sa devojkama je u: samopouzdanju,sigurnosti,harizmi...itd a ne u mišićima. Ako vam je to cilj vežbanja na pogrešnom ste putu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #28 poslato: Januar 25, 2014, 05:58:20 posle podne »

Treniram više od 4 godine,počeo sam da treniram da bih jednog dana bio jedan od najjačih ljudi na svetu.Motivacija ? Kakva motivacija,ona mi je potrebna kad radim nešto što ne volim da bih izdržao da završim to (na primer učenje),a ono što me drži u teretani je lubav prema ovom sportu :)
Sačuvana
megalos3
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #27 poslato: Decembar 26, 2013, 11:22:26 posle podne »

 25 godina i 4 meseca bez prekida.Poceo sa 14 god,trenutno imam nesto vise od 39.U to racunam vreme pocetka treninga u teretani.Pre toga u kucnim uslovima radio sklekove i trbusnjake i jos par vezbi bez tegova godinu dana.Buknuo naglo.Skolski drug koji je trenirao u teretani me nagovorio da pocnem da treniram u istoj.On trenirao par meseci ja zaglavio 25 godina.Do ove godine nisam koristio nikakve suplemente niti bilo sta. Ove godine sam uzeo kreatin i nesto proteina.Efekat tu i tamo.Predispozicije imam svakako ali tvrdim da se ishranom i dobrim konstantnim treningom  uz dobar odmor moze postici puno.Ovaj sport mi je usao u krv i trudim se da u njemu ostanem sto duze.
« Poslednja izmena: Decembar 27, 2013, 11:26:56 pre podne od strane megalos3 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #26 poslato: Decembar 21, 2013, 01:22:54 posle podne »

Daj pocni da jedes kao prava ljudina,da te ne proziva vise na forumu! :D
Kad bi imao bas finansijski stabilan, bio bi zver, ovako polako.. vremenom bice bolje :)
Nemoj da te to obeshrabri. "Treba da bude tesko. Da nije tesko,svako bi mogao. U tome je fazon"
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #25 poslato: Decembar 20, 2013, 04:30:28 posle podne »

Ja sam nekako od malena (osnovna skola) voleo vezbe, sa tegovima. Kao klinci smo pravili one cuvene tegove od betona i šipki. Tada naravno nista nismo znali, ni pravilno vezbati, a tek jesti i td.. Uglavnom kad dodje leto se nesto kao malo vezba, jer se nosi majca :D Ali sve je to bilo glupiranje.. prvi put sam usao u teretanu sa nekih 17-18 god. Motivacija: -samo fizicki izgled. I lepo je sve to krenulo, poceo sam da rastem da se oblikujem, nekih 6 meseci.. i jbg, mora da se radi nesto u zivotu, ne moze samo tegovi.. Nadjem neki bzvz posao u nekom marketu, tamo provedem oko 3 god, bez teretane.. jer je posao fizicki bio jako naporan, i radno vreme za koje se nikad nije znalo.. Smrsao sa 90 na 75 kila. Onda je dosla vojska, gde sam dobrim delom vratio kilazu.. Poradio posle toga jos malo u tom marketu i nasao kasnije posao koji mi dozvoljava da vezbam, jer nije fizicki naporan. I evo me vec god ipo dana kako dizem gvozdje. Sa prekidima od po 10 dana do mesec dana najvise. Uglavno jednom do 2 puta godisnje, ako me spreci neka bolestina ili kada odem na odmor..Motivacija i dalje fizicki izgled, ali volim teretanu i zbog fizicke aktivnosti, super deluje i na mozak, bistrije su misli.. I naravno snaga, nikad se ne zna kada moze da zatreba.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #24 poslato: Decembar 20, 2013, 04:06:42 posle podne »

Kad se sve sabere nekih 3 godine, ali sa previse pauza, zbog bolesti, povreda...:P
Mislim da i brat Pedjoni hoce nesto da te pita...  :D
Kad se sve sabere nekih 3 godine, ali sa previse pauza, zbog bolesti, povreda...:P
Mislim da i brat Pedjoni hoce nesto da te pita...  :D
hahaha.. pobednički! :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 21 upita.