TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394260 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 08:08:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Koliko dugo već trenirate?
Manje  od 6 meseci
6 meseci do godinu dana
1 do 2 godine
2 do 3 godine
Preko 3 godine

Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koliko dugo već trenirate i šta vas je motivisalo da počnete?  (Pročitano 31954 puta)
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #8 poslato: Novembar 16, 2013, 10:54:40 posle podne »

mislim da sam ovdje procitao neku alenovu temu u kojoj je napisao da ko trenira aktivno 1 godinu ostaje sa tegovima za stalno... u mom slucaju je bio u pravu
I u mom slucaju je tako!
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #7 poslato: Novembar 15, 2013, 09:18:27 posle podne »

7 godina, devojke
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #6 poslato: Novembar 15, 2013, 08:28:44 posle podne »

mislim da sam ovdje procitao neku alenovu temu u kojoj je napisao da ko trenira aktivno 1 godinu ostaje sa tegovima za stalno... u mom slucaju je bio u pravu
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #5 poslato: Novembar 15, 2013, 08:10:29 posle podne »

aktivno treniram 1.5 godinu, bio sam jako mrsav i htio sam da se nabildam i budem jaci :)
Kratko i ebitacno...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Novembar 15, 2013, 07:53:10 posle podne »

Huh,treniram 11 godina. Naravno,u pocetku sam bio ektremno mrsav,i relativno brzo sam napredovao. Onda sa pravnim fakultetom ide stagniranje,ler,odlasci u teretanu uz najlosiju studentsku ishranu i dobijanje lose telesne mase. Tek od pre 2 godine pocinjem da citam,da se edukujem i da se hranim kako treba. Ne znam sta je tacno bio okidac za polazak u teretanu,mislim da me je na jednom velikom odmoru drugar iz razreda pobedio na obaranju ruku,a bio je metalac ili panker,i to me je pogodilo jako. Klinacki,totalno. Ali nisam zazalio nikada. :)
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #3 poslato: Novembar 15, 2013, 07:20:27 posle podne »

aktivno treniram 1.5 godinu, bio sam jako mrsav i htio sam da se nabildam i budem jaci :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Novembar 15, 2013, 03:25:22 posle podne »

5-6 god sve ukupno, pravio sam pauzu 2 god, poceo 2006(oko 19-20 god), kao srednjoskolac sam bio ultra mrsav(70 kg na maturi), pushio sam paklu dve dnevno, pio, slabo jeo nisam se interesovao za svoje zdravlje itd.. doduse u osnovnoj sam bio ok, trenirao sam basket, ali kad je krenula srednja otisao sam dodjavola :).. Elem, kad sam krenuo da radim u Zavodu za javno zdravlje 2006 poceo sam da se menjam iz korena (cigare nisam odmah ostavio) ali sam lagano ulazio u zdrav zivot, i edukovao sebe sto se tice sveobuhvatnog wellnesa jer ne moze odjednom, mora postepeno.. napravio sam pauzu 2 god 2009-2011(tu sam se pa dodatno usvinjio) ali ono vratio sam se na svoj put. Motivacija je: izgledati dobro, paziti na sebe, biti jak, spretan,okretan dinamican u celom sklopu svog tela, evoluirati psihofizicki, jer sav nas misicni sklop i celicenje u teretani je usko povezano sa ganglijama i kad probijamo barijere u tezinama fizicki, ili dobijamo izgled koji smo zacrtali i ostvarujemo gotovo vecinu ciljeva i psihicki smo automatski jaci i mozemo prebroditi krize koje nam zivot nosi :) Dosta za sad, da ne upadam u proza mode :)
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2013, 03:32:42 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Novembar 15, 2013, 02:46:03 posle podne »

Dakle, kao što kaže naslov, recite nam koliko dugo već trenirate i šta vas je motivisalo da počnete da se družite sa gvožĂ°em? :)

Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 22 upita.