TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:10:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 601690 puta)
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #156 poslato: Decembar 08, 2013, 09:15:12 pre podne »

A vidis da je zapeo, dzabe mu se prica, neka uzme i jedno i drugo i tolko, daj 100 evra za glutamin i bcaa zajedno i imaces za mesec do mesec i po i desice se cudo.
haha ne znam sto se toliko zalepio za taj glutamin i bcaa,za 100 evra 20 kg piletine i Bog da ga vidi! :D
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
pedjoni986
Gost
« Odgovor #155 poslato: Decembar 08, 2013, 09:10:05 pre podne »

A vidis da je zapeo, dzabe mu se prica, neka uzme i jedno i drugo i tolko, daj 100 evra za glutamin i bcaa zajedno i imaces za mesec do mesec i po i desice se cudo.
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #154 poslato: Decembar 08, 2013, 09:06:06 pre podne »

ne ne idem na defku pa me zanima uzimam jos proteina i kreatina pa dali da uzmem glutamin i bcaa ili samo bcaa ili samo glutamin poso msm da nije protrebno uzimati oba :D
Ne treba ti ni jedno ni drugo,uzmi neki vitaminski kompleks i ostatak novca ulozi u kvalitetnu ishranu!
Pozz
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #153 poslato: Decembar 08, 2013, 03:21:43 pre podne »

ne ne idem na defku pa me zanima uzimam jos proteina i kreatina pa dali da uzmem glutamin i bcaa ili samo bcaa ili samo glutamin poso msm da nije protrebno uzimati oba :D
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #152 poslato: Decembar 07, 2013, 07:41:27 posle podne »

imam jedno pitanje.... dali da kupim bcaa ili glutamin?

И ја сам ово хтео да питам... У плану ми је за нека два месеца отприлике да додам глутамин, бца или амионо киселине уз протеин који већ пијем... Покушавао сам да нађем, али ми не иде баш, која је конкретна разлика између ова три?

Najbolje je da uzmeš amino-kompleks koji sadrži nekoliko amino kiselina pa tako i bcaa i glutamin.Tako ćeš uštedeti..
Po toj logici moze i klasicnu surutku da pije posto tu ima i proteina, pa ce ustedeti ???
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #151 poslato: Decembar 07, 2013, 06:24:21 posle podne »

imam jedno pitanje.... dali da kupim bcaa ili glutamin?

И ја сам ово хтео да питам... У плану ми је за нека два месеца отприлике да додам глутамин, бца или амионо киселине уз протеин који већ пијем... Покушавао сам да нађем, али ми не иде баш, која је конкретна разлика између ова три?

Najbolje je da uzmeš amino-kompleks koji sadrži nekoliko amino kiselina pa tako i bcaa i glutamin.Tako ćeš uštedeti..
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #150 poslato: Decembar 07, 2013, 04:55:25 posle podne »

Ja sam se seko sa whey proteinom, bez bcaa i glutamina pa ti vidi gde si. Verovatno planiras ici na masu, pa onda skapiraj dal trebas da kupis ;)
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #149 poslato: Decembar 07, 2013, 04:27:51 posle podne »

pa kupicu protein svakako kupujem protein kreatin  sad nzm dali da kupij jos i bcaa i glutamin ili za te pare da kupim jos proteina
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #148 poslato: Decembar 07, 2013, 03:56:38 posle podne »

imam jedno pitanje.... dali da kupim bcaa ili glutamin?

Ă„ÂDĂ‚Ëś јÄÂD° Ă…Ć’Ă‚ÂĂ„ÂD塀ÂDĽ Ă„ÂDľÄÂDË›ÄÂDĂ„Âľ Ń…Ń‚ÄÂD嵀ÂDĂ„Âľ Ă„ÂD嫀ÂD° Ă„ÂDĂ…ÂĽĂ„ÂD¸Ń‚ÄÂD塀ÂDĽ... Ă„ÂDĂ…Â Ă„ÂDĂ…ÂĽĂ„ÂDȀÂD塀ÂD˝Ńƒ Ă„ÂDĽÄÂD¸ јÄÂDµ Ă„ÂD·ÄÂD° Ă„ÂD˝ÄÂD嵀ÂDÅŸÄÂD° Ă„ÂD嫀ÂDË›ÄÂD° Ă„ÂDĽÄÂDµŃÂÂĂ„ÂDµŃ†ÄÂD° Ă„ÂDľŃ‚ÄÂDżŃ€ÄÂD¸ÄÂDȀÂD¸ÄÂDÅŸÄÂDµ Ă„ÂD嫀ÂD° Ă„ÂD嫀ÂDľÄÂD嫀ÂD塀ÂDĽ Ă„ÂDÅ‚ÄÂD»ŃƒŃ‚ÄÂD塀ÂDĽÄÂD¸ÄÂDĂ‹Âť, Ă„ÂD±Ń†ÄÂD° Ă„ÂD¸ÄÂDȀÂD¸ Ă„ÂD塀ÂDĽÄÂD¸ÄÂDľÄÂD˝ÄÂDĂ„Âľ Ă„ÂDÅŸÄÂD¸ŃÂÂĂ„ÂD嵀ÂDȀÂD¸ÄÂD˝ÄÂDµ Ă…Ć’Ă‚Ć’Ă„ÂD· Ă„ÂDżŃ€ÄÂDľŃ‚ÄÂD嵀ÂD¸ÄÂDĂ‹Âť Ă„ÂDÅŸÄÂDľŃ˜ÄÂD¸ Ă„ÂDË›ÄÂDµŃ› Ă„ÂDĂ…ÂĽĂ„ÂD¸Ń˜ÄÂD嵀ÂDĽ... Ă„ÂDźÄÂDľÄÂDşŃƒŃˆÄÂD塀ÂDË›ÄÂD塀ÂDĂ„Âľ Ă…Ć’Ă‚ÂĂ„ÂD塀ÂDĽ Ă„ÂD嫀ÂD° Ă„ÂD˝ÄÂD°Ń’ÄÂD嵀ÂDĽ, Ă„ÂD塀ÂDȀÂD¸ Ă„ÂDĽÄÂD¸ Ă„ÂD˝ÄÂDµ Ă„ÂD¸ÄÂD嫀ÂDµ Ă„ÂD局ÂD°Ńˆ, Ă„ÂDÅŸÄÂDľŃ˜ÄÂD° јÄÂDµ Ă„ÂDÅŸÄÂDľÄÂD˝ÄÂDşŃ€ÄÂDµŃ‚ÄÂD˝ÄÂD° Ń€ÄÂD塀ÂD·ÄÂDȀÂD¸ÄÂDÅŸÄÂD° Ă„ÂD¸ÄÂD·ÄÂDĽÄÂDµŃ’у Ă„ÂDľÄÂDË›ÄÂD° Ń‚Åƒâ‚¬ÄÂD¸?
BCAA(Branched Chain Amino Acid)=amino kiseline razgranatog lanca, glutamin ti je isto amino kiselina.Ako imas para za bacanje kupi slobodno, ali bolje ti je za te pare da kupis whey protein(<--- sastavljen od lanaca amino kiselina) jer je mnogo isplatljiviji.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #147 poslato: Decembar 07, 2013, 03:49:22 posle podne »

imam jedno pitanje.... dali da kupim bcaa ili glutamin?

И ја сам ово хтео да питам... У плану ми је за нека два месеца отприлике да додам глутамин, бца или амионо киселине уз протеин који већ пијем... Покушавао сам да нађем, али ми не иде баш, која је конкретна разлика између ова три?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #146 poslato: Decembar 07, 2013, 01:33:21 posle podne »

imam jedno pitanje.... dali da kupim bcaa ili glutamin?

Kupi whey i podebljaj doze i desice se cudo.
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #145 poslato: Decembar 07, 2013, 01:31:03 posle podne »

imam jedno pitanje.... dali da kupim bcaa ili glutamin?
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #144 poslato: Decembar 07, 2013, 12:03:38 posle podne »

E hvala, ma to cisto da se ne opusti :P I jos jedno pitanje, nekad nakon dobrog odradjenog treninga, osecam zamor u misicma i mali bol tek nakon treninga, tipa prvi drugi sat, al sledeci dan nista?To me malo brine, da li to znaci da ipak nije bilo dovoljno jako ili sta?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #143 poslato: Decembar 07, 2013, 11:48:11 pre podne »

Ma idi pecni se, neka ide zivot :D, al se samo malko pecni :)
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #142 poslato: Decembar 07, 2013, 11:34:19 pre podne »

Evo ovako jedno brzo pitanje, trenirao sam u ponedeljak, sredu, cetvrtak i petak..Znaci sad tri dana za redom u sredu noge, da li mozda danas da odem ponovo noge ili da pustim danas da se sve izregenerise pa onda sutra? Jer trenutno osecam umor u gornjem delu, ali noge ne toliko jer sam radio u sredu
Sačuvana
Stranice: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 18 upita.