TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:22:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 602540 puta)
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #261 poslato: Decembar 25, 2013, 06:42:15 posle podne »

Људи, покушавам да нађем на форуму неко искуство са БЦА у таблетама, али ми баш не иде од руку... Зашто их сви избегавају, тј. узимају у праху?? Гледам цену, поприлично су повољније таблете од праха...

Хвала
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #260 poslato: Decembar 25, 2013, 03:52:32 posle podne »

Ma 100% je onda banana, voce ti samo prozuji kroz creva, podigne insulin pa spusti bas kao i sto ti kafa prvo povisi, pa snizi pritisak :) Zato ja 10 min pred trening sebe dopingujem time, pa posle kad vec krenem da treniram zagrejana sam i ne osecam toliko glad i pad energije zbog skoka insulina... sa druge strane divim se ljudima koji mogu ujutru da trce na prazan stomak :)

I meni je to oduvek bilo neverovatno, nikad nisam bio u stanju da funkcionisem u toku neke fizicke aktivnosti ujutru, a da ne unesem nesto pre toga. Ali dobro ima takvih ljudi i stvarno svaka im cast, a vremenom se i organizam navikne pa to postane normalno :)
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #259 poslato: Decembar 25, 2013, 03:45:20 posle podne »

Moze li mi neko odgovoriti zasto imam problem sa dehidriranjem?
U poslednjih otprilike 2 nedelje svako jutro kad se probudim usta i grlo mi budu toliko suvi da jedva disem dok ne popijem vode,i kad popijem posle pola sata opet se osuse.Sad me zanima da nije to od povecanog unosa bcaa,jer uzimam 20 gr pre i 20 posle treninga,ili mozda zbog toga sto uzimam protein pred spavanje,nikad nisam imao slicnih problema a uzimam suplemente vec par godina..mozda je glupo pitanje al eto mozda neko i odgovori :D
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #258 poslato: Decembar 25, 2013, 03:40:57 posle podne »

Pa da uglavnom je samo danas bilo mozda nesto pre 3 nedleje. Sto ste tice slozenih uh unosim oko 350/400 gr dnevno pirinca ovsenih krompira integralne testenine nego jednostavno nisam bio u prilici pre treninga znaci jedno 6 sati bez njih jer sam doruckovao oko 7. Veoma je moguce ovo za bananu, jer sam je pojeo oko 45 minuta ranije, hvala na odgovoru :)!
Ma 100% je onda banana, voce ti samo prozuji kroz creva, podigne insulin pa spusti bas kao i sto ti kafa prvo povisi, pa snizi pritisak :) Zato ja 10 min pred trening sebe dopingujem time, pa posle kad vec krenem da treniram zagrejana sam i ne osecam toliko glad i pad energije zbog skoka insulina... sa druge strane divim se ljudima koji mogu ujutru da trce na prazan stomak :)
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #257 poslato: Decembar 25, 2013, 03:24:10 posle podne »

Pa da uglavnom je samo danas bilo mozda nesto pre 3 nedleje. Sto ste tice slozenih uh unosim oko 350/400 gr dnevno pirinca ovsenih krompira integralne testenine nego jednostavno nisam bio u prilici pre treninga znaci jedno 6 sati bez njih jer sam doruckovao oko 7. Veoma je moguce ovo za bananu, jer sam je pojeo oko 45 minuta ranije, hvala na odgovoru :)!
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #256 poslato: Decembar 25, 2013, 03:16:01 posle podne »

Danas sam se u teretani radio grudi biceps, ali nisam kompletno zadovoljan treningom. Bilo je dobro, ali ne osecam kao da sam dao sve od sebe, i osecao sam se kao da sam imao manje snage. Treniram 3 meseca (5 puta nedeljno) konstantno i dobio sam 6kg , tako da ne znam zbog cega se tako osecam, doduse nisam jeo obrok pre treninga dobro jer sam bio u skoli a nisam stigao zbog obaveza imao sam dorucak u 7 pa kikikriki i narandza oko 10 i onda pre treninga banana sa kafom. Da li je to u pitanju ili mozda telo trazi odmor?ili je pak nesto trece

PS: Da li je mozda u tome sto mi se ishrana uglavnom bazira na piletini? Govedje i ribu 2/3 puta nedeljno (a crveno meso bi valjda trebalo vise snage da da usled veceg sadrzaja kreatina)
Ja mislim da ne treba da pravis frku ako je u pitanju bio samo jedan trening, vec samo ako ti se to u poslednje vreme cesto dogadja. Ja licno gubim energiju samo kad sam na malom unosu UH, a iz tvog posta bi se moglo zakljuciti da si na proteinima i vocu, gde su tu slozeni UH? I mislim da ako si pojeo bananu pola sata pre treninga moguce je da ti je pao secer na pocetku treninga pa si se osecao bez snage, meni se ovo milion puta desilo kada bih krenula da trcim a pola sata pre toga unosim namirnice sa visokim GI..
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #255 poslato: Decembar 25, 2013, 02:53:22 posle podne »

Danas sam se u teretani radio grudi biceps, ali nisam kompletno zadovoljan treningom. Bilo je dobro, ali ne osecam kao da sam dao sve od sebe, i osecao sam se kao da sam imao manje snage. Treniram 3 meseca (5 puta nedeljno) konstantno i dobio sam 6kg , tako da ne znam zbog cega se tako osecam, doduse nisam jeo obrok pre treninga dobro jer sam bio u skoli a nisam stigao zbog obaveza imao sam dorucak u 7 pa kikikriki i narandza oko 10 i onda pre treninga banana sa kafom. Da li je to u pitanju ili mozda telo trazi odmor?ili je pak nesto trece

PS: Da li je mozda u tome sto mi se ishrana uglavnom bazira na piletini? Govedje i ribu 2/3 puta nedeljno (a crveno meso bi valjda trebalo vise snage da da usled veceg sadrzaja kreatina)
« Poslednja izmena: Decembar 25, 2013, 02:58:02 posle podne od strane TheRestricted » Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #254 poslato: Decembar 24, 2013, 09:14:45 pre podne »

moras izgubiti nesto misica kad si na definiciji i dobiti nesto sala xd sad sto si u manjem deficitu i sto sporije mrsavis manje misica gubis i sto si u manjem suficitu manje sala dobijas :) mada iskreno ja i jedno i drugo idem malo ekstremnije jel kao sto rekoh ne volim biti dugo u k deficitu a moram i po koji junk da ubacim na masi da bi imao snage da izguram definiciju posle lol
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #253 poslato: Decembar 24, 2013, 09:05:36 pre podne »

jedeš više jer ti se metabolizam ubrzava i postepeno dobijaš na miš. masi, ali to nije brz proces koji se dešava u rekordnom roku, za to je potrebno vreme....

Hrana košta i to treba tako prihvatiti, najbitnije je da imaš jasan cilj, ako imaš cilj onda ćeš naći i rešenje.

Za težinu ću ti samo ponoviti - izbaci vagu...  preopterećena si brojkom na vagi, i to može samo dodatno da te isfrustrira.

Devojke smo i hormonske promene same, pored ishrane koliko god da je sreĂ°ena, mogu da utiču na to da povučeš vodu
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #252 poslato: Decembar 24, 2013, 09:00:08 pre podne »

sto vise misica mozes i vise hrane da jedes a da ne dobijas na mastima :) pa ti vidi koliko ti je u interesu da zadrzis tezinu :) inace ovo je jedini razlog zasto sam ja na ~100kga a ne 90 :) neda mi se biti na ispod 3500kcal :)
Znam za to naravno, ali nazalost malo drukcije gledam na to... vise misica = vise goriva potrebno za odrzavanje = vise para... (meni bar) apetit polako skace kako dobijam nove misice, i problem je kako to isfinansirati... nekad mi stvarno bude zao koliko para moram da izdvajam za hranu jer zivimo u ovoj glupoj zemlji gde sve ode na to, a zivot ipak cine i druge stvari sem klope i teretane... ali da je dobra investicija za buducnost i starost to svakako jeste ;)

Btw kako ti uspeva da dobijes ciste misice bez imalo sala? Ja ako sam na defki neizbezno izgubim nesto misica , i obrnuto...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #251 poslato: Decembar 24, 2013, 08:50:08 pre podne »

Okej hvala, mislio sam, jer ovako sam po sebi ima neke minerale i vitamine,pa sam mislio da je bolje od cistog secera (dekstroze-koja ne sadrzi nista drugo), al ocigledno nista od toga ,uzimacu bananu :)

ali to ne znači da treba da izbaciš med iz ishrane... 1 kašičica dnevno je sasvim ok... čaša tople vode sa limunom i medom je odličan lek, detoksikant i osveženje.
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #250 poslato: Decembar 24, 2013, 06:52:07 pre podne »

Okej hvala, mislio sam, jer ovako sam po sebi ima neke minerale i vitamine,pa sam mislio da je bolje od cistog secera (dekstroze-koja ne sadrzi nista drugo), al ocigledno nista od toga ,uzimacu bananu :)
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #249 poslato: Decembar 23, 2013, 09:06:13 posle podne »

Jel kupovao neko suplemente sa bodybuilding.com?
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #248 poslato: Decembar 23, 2013, 08:56:49 posle podne »

Uzmi bananu,2 banane uz protein i to ti je to :) Računaj kao užinu to sve.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #247 poslato: Decembar 23, 2013, 07:26:28 posle podne »

Ponesi i hleb da si namazes parche posle treninga da bi bio full efekat :D I margarin sa puno vitamina i malo masti.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.