TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:06:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 601888 puta)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #591 poslato: Februar 04, 2014, 08:59:35 posle podne »

Zavisi kako radis bench. Idi sa sipkom nize (i da dodirne sipka telo), a ne kao gomila ljudi nadlaktica u liniji sa ramenima, ceo pokret podlaktica normalno (90 stepeni) na pod i redovno vezbaj rotatore. A ako i dalje nisi siguran uzmi lepo radi samo bucicama, nemoj sa sipkom.

Nisu ni te tvoje poluge od ruku neki bauk.
Sačuvana
Joe82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #590 poslato: Februar 04, 2014, 08:17:18 posle podne »

Ne treba kilaža da bude previše teška ali ni da bude lagano,trebaš sam oceniti sa kojom kilažom možeš uraditi 6-8 ponavljanja.Žnači da možeš lepo uraditi kompletan pokret(da spustiš sipku na grudi a ne kao 50% ljudi u teretani sto radi nešto do pola)bez odbijanja sa grudi i da se pomučiš malo pri izvodjenju zadnja 2-3 ponavljanja.
Neki moj predlog što se konkretno tiče bencha je :2x10ponavljanja sa sipkom,30kgx8,40kgx8,50kgx4,60kg uradi 3 serije po 6-8 ponavljanja,pauza neka ti bude oko minut i po izmeĂ°u poslednjih serije.Fokusiraj se na osnovne vežbe koje uključuju više misića i na kojima obično možeš najveću kilažu da podigneš a da izolacione vežbe ostaviš po strani dok ne nabaciš malo mase.
prihvatam sve ovo sto si napisao,ali mi je vecina iskusnih "bildera" a i sto sam citao na forumima reklo da kada spustam ne idem skroz do grudi zbog raspona ruku...jer sam visok 208cm pa mi je veliki problem i veliko opterecenje na ramena ako budem spustao do kraja...a svakako cu pokusati ovo sto si mi napisao
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #589 poslato: Februar 04, 2014, 08:13:20 posle podne »

Ne treba kilaža da bude previše teška ali ni da bude lagano,trebaš sam oceniti sa kojom kilažom možeš uraditi 6-8 ponavljanja.Žnači da možeš lepo uraditi kompletan pokret(da spustiš sipku na grudi a ne kao 50% ljudi u teretani sto radi nešto do pola)bez odbijanja sa grudi i da se pomučiš malo pri izvodjenju zadnja 2-3 ponavljanja.
Neki moj predlog što se konkretno tiče bencha je :2x10ponavljanja sa sipkom,30kgx8,40kgx8,50kgx4,60kg uradi 3 serije po 6-8 ponavljanja,pauza neka ti bude oko minut i po izmeĂ°u poslednjih serije.Fokusiraj se na osnovne vežbe koje uključuju više misića i na kojima obično možeš najveću kilažu da podigneš a da izolacione vežbe ostaviš po strani dok ne nabaciš malo mase.
Sačuvana
Joe82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #588 poslato: Februar 04, 2014, 07:53:51 posle podne »

Probaj taj bench da radiš sa malo većim kilažama nekih 6-8 ponavljanja 4-5 serija i 4 serija nekog potiska bucicama (kosi ili kontrakosi) i da to budu neke teške osmice i možeš 2 serije ražvlačenja.A možeš i da odvojiš poseban dan kada ćeš raditi samo grudi.Ja sam na primer najveći napredak što se tiče grudi napravio od kad radim pl trening,a to su velike kalaže sa malim brojem ponavljanja 1-5 na bencu i to nekih 6-7 radnih serija.Mislim da bi i tebi prijalo da probaš da radiš sa većim kilažama te osnovne vežbe a da razvlačenja ostaviš po strani neko vreme.To je neko moje mišljenje ali sačekaj da vidiš šta će reći ostali.
Grudi : evo sa kojom kilazom ja radim(jer ne mogu vise): sa sipkom 60-maximalno 70 kg jer ne mogu vise samo se mucim,bucice 20-25 kg za potisak,18kg razvlacenje,30kg pullover
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #587 poslato: Februar 04, 2014, 07:36:49 posle podne »

Probaj taj bench da radiš sa malo većim kilažama nekih 6-8 ponavljanja 4-5 serija i 4 serija nekog potiska bucicama (kosi ili kontrakosi) i da to budu neke teške osmice i možeš 2 serije ražvlačenja.A možeš i da odvojiš poseban dan kada ćeš raditi samo grudi.Ja sam na primer najveći napredak što se tiče grudi napravio od kad radim pl trening,a to su velike kalaže sa malim brojem ponavljanja 1-5 na bencu i to nekih 6-7 radnih serija.Mislim da bi i tebi prijalo da probaš da radiš sa većim kilažama te osnovne vežbe a da razvlačenja ostaviš po strani neko vreme.To je neko moje mišljenje ali sačekaj da vidiš šta će reći ostali.
Sačuvana
Joe82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #586 poslato: Februar 04, 2014, 07:00:33 posle podne »

Napisao si samo raspored mišićnih grupa pa danima,ajde napisi koje vezbe radiš i po koliko serija :)
Grudi: Ravni bench 4x10,Kontra 4x10,Potisak na kosoj 4x10,Razvlacenje na kosoj 4x10 i Pullover (nekad ubacim Crossover na kablovima)
Biceps: Sedeci sa bucicama neizmenicno 4x10,EZ sipka 4x10 i Super set sa sipkom siroki hvat 4x10
Ledja : Uska izvlacenja 3x12,Mrtvo dizanje 3x10,Velsanje u pretkolnu sa sipkom 3x10,Veslanje u pretklonu sa bucicom 3x10,Povlacenje iza glave 3x10 i veslanje sedeci 3x10
Triceps: EZ sipka sa cela 4x10,EZ sipka sa grudi 4x10 i povlacenje sa konopcem(mislim da me kontas)
Ramena: Military press 3x10,Podizanje bucica u stranu 3x10,Podizanje bucica ispred sebe 3x10,Razvlacenje bucicama u pretklonu 3x10 i Nabiranje 3x25
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #585 poslato: Februar 04, 2014, 06:40:25 posle podne »

Napisao si samo raspored mišićnih grupa pa danima,ajde napisi koje vezbe radiš i po koliko serija :)
Sačuvana
Joe82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #584 poslato: Februar 04, 2014, 06:39:27 posle podne »

Mala pomoc ??? Zasto mi grudi sporo napreduju u odnosu na ruke i ledja ?
Genetika ili loše organizovan trening program,napiši ovde ili napravi neku svoju temu pa napiši kako treniraš :)
Trening program sastavljen od vrhunskih bildera(poslali mi nacin rada)
ponedeljak - grudi,biceps
utorak - ledja,triceps
sreda - ramena(ponekad noge)
cetvrat,petak,subota isto kao prethodna tri dana
Nedelja odmor :D Napisite vas nacin rada,jer se nesto mora menjati...ocigledno nesto ne valja
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #583 poslato: Februar 04, 2014, 06:30:31 posle podne »

A kada odmaras, meni je ovo previse treninga za nedelju dana?  :-\
Sačuvana
Joe82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #582 poslato: Februar 04, 2014, 06:21:39 posle podne »

Mala pomoc ??? Zasto mi grudi sporo napreduju u odnosu na ruke i ledja ?
Genetika ili loše organizovan trening program,napiši ovde ili napravi neku svoju temu pa napiši kako treniraš :)
Trening program sastavljen od vrhunskih bildera(poslali mi nacin rada)
ponedeljak - grudi,biceps
utorak - ledja,triceps
sreda - ramena(ponekad noge)
cetvrat,petak,subota isto kao prethodna tri dana
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #581 poslato: Februar 04, 2014, 05:41:38 posle podne »

Mala pomoc ??? Zasto mi grudi sporo napreduju u odnosu na ruke i ledja ?
Genetika ili loše organizovan trening program,napiši ovde ili napravi neku svoju temu pa napiši kako treniraš :)
Sačuvana
Joe82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #580 poslato: Februar 04, 2014, 05:38:47 posle podne »

Mala pomoc ??? Zasto mi grudi sporo napreduju u odnosu na ruke i ledja ?
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #579 poslato: Februar 02, 2014, 06:21:36 posle podne »

rhythm_of_life ima savrsen bf ^^ <3

hahah takodje ^^   <3
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #578 poslato: Februar 02, 2014, 04:55:08 posle podne »

rhythm_of_life ima savrsen bf ^^ <3
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #577 poslato: Februar 02, 2014, 03:53:21 posle podne »

Kako prilagoditi ishranu kada smo prinudjeni da mirujemo par dana u krevetu? Za koliko otprilike se rezu kalorije, da li se povecava unos proteina na racun UH zbog moguce atrofije i dobijanja masnih naslaga? Koje namirnice se preporucuju? (nije temperatura/virus u pitanju, vec opsta malaksalost udruzena sa povredom...)

onda jedes ono sto ti prija i nadas se skorom oporavku, ne razmisljas o tome koliki ti je bf ;)
He, meni vise nego ikad prijaju brzi seceri, znaci med, marmelada, u kombinaciji sa kostunjavim... :D ...za BF se salim malo, ali ipak treba voditi racuna.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.