TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 11:18:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: DA LI SU STETNI PROTEINI I OSTALI SUPLEMENTI  (Pročitano 39330 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #49 poslato: Februar 23, 2008, 08:04:09 posle podne »

j amog caleta snabdevam sa fish oil , i od kada uzima prosle su mi ranice koje je imao po rukama , inace je sada navala od mojih ortaka i rodjaka i slicno za izolatom sa tp.com i fish oil a narocito za fish oil , tako da sada moram da ih lazem da ne narucujem kako ne bi morao da narucujem u tri paketa
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #48 poslato: Februar 23, 2008, 07:43:11 posle podne »

Hha ista stvar kod mene,cula da je riblje ulje dobro za sve pa oce da uzme...a reko,ove sto ja imam su lose z asrce jer su posebno pravljene za Bildere :D :D :D :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #47 poslato: Februar 23, 2008, 07:41:55 posle podne »

Zmislite ja malopre doso sa treninga i vadim neke preparate a keva pita da dam malo njoj a ja joj kao pricam pricu to je za sportiste a ona ce na to pa i ja sam sportista vozim bajs svaki dan, e onda sam morao da joj kazem da je to za OZBILJNE sportiste samo da bi je odkacio .zamisli svidi joj se pa sta bi ostalo za mene. ;D ;D ;D ;D

pa tako su i moji poceli ,ali sad je kasno,navukli su se  :D  :D

u svakom slucaju proteini nisu stetni za zdravlje ,piju ih sportisti i oni drugi  ;D
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #46 poslato: Februar 23, 2008, 07:37:04 posle podne »

Zmislite ja malopre doso sa treninga i vadim neke preparate a keva pita da dam malo njoj a ja joj kao pricam pricu to je za sportiste a ona ce na to pa i ja sam sportista vozim bajs svaki dan, e onda sam morao da joj kazem da je to za OZBILJNE sportiste samo da bi je odkacio .zamisli svidi joj se pa sta bi ostalo za mene. ;D ;D ;D ;D
Sačuvana
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #45 poslato: Februar 23, 2008, 04:48:43 posle podne »

jojevta kad su tvoji strava,da vidis moje,zive u 3. veku....stacu...neka imam ja velik orman,tako da :D :D :D
p.s. danas za vreme rucka meni cale gle marko,prirodno ni nemozes da imas vece grudi(inace ih skoro ni nemam)kao vece imaju samo oni sto piju steroide,ja reko cale nisu sve steroidi,nerazumes,nemesaj se,i on kao ja sam svoje rekao bla bla,je*em ga glupavog u mozak,nerviram me uzasno...grrrr  >:(
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
jojevta
Gost
« Odgovor #44 poslato: Februar 23, 2008, 03:51:09 posle podne »

danas samo sto nisam pao u nesvest kad sam video kolika je kutija volumass-a 35...a jaooo...pa to jedino u krevetu da drzim da moji ne provale...a jaooo....neka...uvek sam dobro krio kako cigare tako alkohol,mocicu i ovo :)

he he ti bi od matorih krio da te ne provale da pijes
a ja od matoraca krijem da mi oni ne bi pili,malo malo pa smuckaju whey,a omegu cepaju kao ludi  :D   :D
samo me strah da ne pocnu nesto malo jace kud cu posle sa njima   ;D   ;D
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #43 poslato: Februar 23, 2008, 01:53:22 posle podne »

brate.... samo pij.... mani se drugarica,strine i to sve..... jer ti chim nekom spomenesh kreatin odma ti kazhe otpasce ti bubrezi... umrecesh svakako.... tako da... nek ide zhivot  ;D
Sačuvana

marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #42 poslato: Februar 23, 2008, 01:29:15 posle podne »

ma da,sad jos citam nesto,pa nemoguce je da su suplementi nezdravi,jos meni frendica juce u 01:00 salje poruku nemoj jos da pijes,cek da ti dam katalog da vidis zasto je stetno,koga god da sam pitala kazu da nevalja,hteo sam da je oteram u 3 pm,koga ona moze da pita,babu dedu brata,gluposti bre.Od kako sam se obrazovao sto se tice toga(suplemenata) ma bre,ko mi sledeci put kaze da je to lose isamaracu ga :D,ljudi su stvarno na dnu dna obrazovanja,makar sto se tice ovih stvari...na ovom forumu se opustim kad pricam o tome sta me nervira :) :) :)
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
Lokk1
Gost
« Odgovor #41 poslato: Februar 23, 2008, 12:30:51 posle podne »

ne vredi komunikacija ... kada je opshti stav nacjije da je to LOSHE!!! lol drugarica me nedavno napushila ja onako samo klimam glavom necu ni da pricham nishta .. nema smisla :/ a ona mega dobra karatistkinja .. reprezentacija ovo ono :/ i onda  skenj :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: Februar 22, 2008, 10:41:37 posle podne »

Nadam se da imas dobru komunikaciju sa roditeljima, nisam za skrivanje preparata ispod kreveta, jer nemas sta da skrivas, preparati su prirodni i istestirani. Naravno postoje preparati koji iz sigurnosnih razloga nisu za mladje od 18, ali sve ostalo ce ti samo pomoci u ishrani,oporavku i poboljsanju zdravlja i imuniteta, u zavisnosti sta uzimas.
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #39 poslato: Februar 22, 2008, 10:22:44 posle podne »

I ja sam imao problema ali naravno ne sa mojim roditeljima nego dok sam radio u jednoj teretani klinci i to cak punoletni kojima sam prodao proteine posle dolazili sa roditeljima koji su me kritikovali kako navlacim njihovu decu na te proteine imali su takav stav da je to dosta lose a sto je najgore nisu ni zeleli da cuju objasnjenje o tim proteinima.Pa se posle pitam gde i u kom vremenu mi to zivimo kad su ljudi i to zreli toliko ograniceni.ZALOSNO
Sačuvana
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #38 poslato: Februar 22, 2008, 09:50:19 posle podne »

axaxaxa....od prosle nedelje nema alkohola a cigare,malo po koju kad izadjem,ali od proslog vikenda isto nista vise :) jos batine da dobijem od druga kad je cuo da sam pusio :D :D
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #37 poslato: Februar 22, 2008, 09:35:24 posle podne »

danas samo sto nisam pao u nesvest kad sam video kolika je kutija volumass-a 35...a jaooo...pa to jedino u krevetu da drzim da moji ne provale...a jaooo....neka...uvek sam dobro krio kako cigare tako alkohol,mocicu i ovo :)
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #36 poslato: Februar 22, 2008, 07:03:24 posle podne »

Mogu slobodno da nazovu MP Novi Sad utorkom od 13 do 15h ako yele da cuju misljenje doktora... pricali smos a roditeljima i ranije.. mozda i pomogne...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Februar 22, 2008, 05:08:34 posle podne »

neinformisanost je jako velik problem... koliko puta meni dolaze u radnju i traze farbe za kola...

naravno dolaze i roditelji da se raspituju...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.